Kahvaltı Önerileri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zenginuyak tarafından 28 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zenginuyak

zenginuyak Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar, burada yemek tarifleri oldukça kaotik bir durumda. Sayfalarca dolanmama rağmen genellikle aynı veya benzer tariflerle karşılaşmaktayım. Bir ofis çalışanıyım ve sabahları kahvaltı yapacak fırsatım çok az oluyor. Genellikle ofise varmadan önce simit-poğaça tarzı şeylerle kahvaltı yapıyorum ancak besleyicilik bakımından son derece yetersiz olduğunun farkındayım. Akşamdan hazırlanabilecek pratik kahvaltılık önerileriniz var mıdır ?

2. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Saklama kapları var bunlardan alıp akşamdan yumurtanı haşlayıp ona koyabilirsin bu saklama kapları bölmeli oluyor yanına peynır diğer yanınada yulaf koyabilirsin mesela giderkende 200ml sütünü alıp yulafla yiyebilirsin

3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Hocam pratik kahvalti olarak iste her zamanko yedigimiz yiyecekler var. Yumurta hasla. Peynir domates zeytin maydonoz sut yulaf. Yani daha ne kadar pratik olabilir ki. Saklama kabi iyi fikir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Ben de bir ofis çalışanı olarak derdini anlıyorum. Artık bana da zor geliyor her sabah kalkıp yumurta vs. hazırlamak. Ben yulaf, süt, whey shake yapıp içiyorum. Arada fıstık ezmesi ekliyorum. Bunun yanında kuruyemiş ve muz götürüyorum yanında. No pain no gain, gelişmek için sabah 5 yumurta yiyeceksin vs. sözlerine çok takılma. Sporu hayat standartlarımızı yükseltmek için yapıyoruz, hayatı bize zorlaştırsın diye değil. Benimki gibi bir shake yapabilirsin sabah için. Kalorin ve makroların eksik kalıyorsa akşam öğününde kapatırsın.

Sayfayı Paylaş