Kafayı yiyorum sanırım (pskolojik bunalım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Square tarafından 20 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    3 yıldır bu sporla uğraşıyorum bu sene kışın çok ara verdim aralık - mart arası ve vucudumu toparlamak için çok çaba sarfettim ancak yaza 1 ay kalmışken yağ oranım bi türlü düşmüyor neyse definasyon kürüne girdim gittim yani dnp bile kullancaktım bi ara gözüm döndü neyse bugün salona gittim bi baktım 9 da kapatmışlar bi sinir oldum tartıştım falan kafayı aşırı derecede bozdum (zaten ilaçlarda sinirlilik yapıyo) geldim eve 250 tane şınav çektim sinirimden bişeyede yaramadı hissedemedim bile göğüs kaslarımı verimli olmadı kısaca ve bende adeta hastalık haline geldi yani deselerki sana istediğin vucudu vericez ömründen 10 sena alcaz düşünmeden veririm vucudum iyi fakat çok bulk parçalayamıyorum 1 aydada hayatta olmaz rahat %15 16 yağ oranım vardır içimi dökeyim dedim öylesine yazdım sizede oldumu

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam aynı şey şuanda bendede var ama takma kafana şuanlık biliyorsunki stress hormonu bile deri kalitesini düşüyor Bizim ilacımız sabır şuan bende bulktayım ama yağlıyım ama istediğim kütleye gelene kadar devam edeceğim sanada önerim kendine aynaya bakma yasağı koy benim bulkta uyguladığım bir yöntem kendini toparlamaya başladığın zaman işi biliyorsun zaten.

Square bunu beğendi.
  3. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    sporu yanlış maksatla yapıyorsun yaza 1 ay kalmışken falan bunlar çok saçma laflar bence
    sen yaza kışa göre spora yapıyorsan böyle sorunlar yaşaman normal

freeletics, mgb1 ve vanquishing bunu beğendi.
  4. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    insanın kendine göre hedefleri vardır bundan doğalı ne acaba ? yeni bi spor araç alıyosun mesela yada başka bişi onu garajda tutucaksan ne anlamı kaldı ? özellikle vucut geliştirme yapıyorum ben fit kalmak amacım değil

5. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    kızlar vücutu şekil görünen erkeklerden hoşlanmıyor bununla ilgili bir sürü araştırma var
    vücudu şekil erkeklerden hoşlananlar yine erkekler eğer amacınız buysa baştan uyarayım uçuruma gitmeyin :p

6. Xavius

Xavius Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Engineer
    Vucudu fazla kafana takma kardesim eninde sonunda yaparsin bu yaz olmazsa seneye olur eger ara vermeseydin yaz icin istedigin formu yakalayip belki kure ihtiyacin kalmayacakti bundan sonra istikrari bozmadan devam edip ins hedefine ulasirsin

7. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Biliyorum :D kızlar bi acaip zatende ben kendimi iyi hissediyorum yani plajda gezerken yada yarım kolla sokakta falan vucudum iyiyse özgüven patlaması oluyo :D kötüyse özgüvende bi düşüş dediğim gbi pskolojik benimki
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mayıs 2017 ---
    evet tamda öyle olucaktı 2 3 ayım olsaydı tam istediğim forma gircektim napalım nasip değilmiş gene seneye kaldık :( son pişmanlık neye yarar

8. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Dediğiniz gibi herkesin bir amacı var.
    Burada kimsenin amacını sorgulayamayız.
    Amacınıza ulaşmak için güzel bir tutkunuz var bu belli ama amacınız artık takıntı, kompleks haline gelmeye başlamış bu kadar kafaya takmanız size zarar verecektir.

9. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    arnoldun çok güzel bir sözü pumping irondan yarışma zamanı tüm sporcular ordan oraya koşup bir telaş içindeler şuram iyi buram nasıl diye son dakika kala bunlar boş telaşlar ben ise tüm sene telaş içindeyim ve vücuduma bakıyorum ama son dakikanında keyfini çıkartıyorum artık ne anladıysan yani son dakika bu spor olmaz

Square bunu beğendi.
  10. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    arnold noktayı koymuş

11. jan olde

jan olde Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    sosyal hayatımdaki bazı travmalar sonucu bu durum bana da olmuştu ve her şeyi araştırmıştım ama şükür bulaşmadan geri döndüm.uzun yazarsam kusura bakma ama şunu anlatmak istiyorum.spor çok güzel bir şey ben de hayatım boyunca sağlığım el verdiği sürece başıma bir şey gelmezse kesinlikle ama kesinlikle spor yapacağım ama mesela asla haftada 3 günden fazla yapmayacağım.Yada asla saatlerce antrenman yapmayacağım sosyal ve iş hayatımı engellemesine izin vermeyeceğim,temel hareketlerden başka hareketler elimden geldiğince kullanmamaya çalışacağım.Bu şekilde spor yaparak belli kilolara gelince çok sağlıklı ve mutlu olunuyor.ayrıca zaten insanın kendini çok rahatlıkla tatmin edebileceği seviyede estetik bir vücuda erişebiliyorsunuz.Eğer çalışmak zorunda olmayan zengin biri değilseniz bundan fazlasını yapmak da zor,yapmayı geçtim korumak da zor.korusak bile mutlu olmak da zor.bence hayatta başka alanlarda da hedefler koyun enerjinizi ona harcayın.ben küre falan da karşı değilim ama 35 45 55 yaşınızı da düşünün.spora bakış açınızı dediğim gibi değiştirirseniz aynı sağlık seviyesinde ileride de genç bir delikanlı gibi güçlü gezebilirsiniz.Ancak bu maddelerle yarın ne olacağı belli değil.Hiçbir şey olmasa bile psikolojiniz yerinde değil diyorsunuz.psikoloji bozulunca psikoloğa gidilir bunlar gerçekten şakası olmayan maddeler.yardım almaktan çekinmeyin.

Jagry bunu beğendi.
  12. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    yorumunuz için teşekkürler işte olay tamda orda başlıyor 3 sene önce hatırlıyorumda bu spora göbeğim erisin biraz kolum genişlesin diye başlamıştım :D şimdi kendimi fitness modellerle kıyaslayıp onlar gibi olmaya çalışıyorum sonu yok e tabiki olamıyorum onlar kadar o dozda steroid almıyorum ne beslenmem nede antreman düzenim onlar gibi değil iş güç var sonuçta bazen antreman atlıyorum falan kısaca olamıyorum buda mutsuz ediyor hastalık kesinlikle güya sağlıklı yaşam deniliyor ama bence fitness modellerin hiçbirinin sağlıklı olduğuna inanmıyorum kendimde dahil kimbilir karaciğer böbrek ne durumda yeni başlıyanlara tavsiyem hastalık boyutuna getirmeyin

Jagry ve jan olde bunu beğendi.
  13. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    hocam şuanki formunuzun fotosu var mı

14. jan olde

jan olde Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    rica ederim.Aynen öyle onlar para karşılığı sağlıklarını satıyorlar değer mi kişisel tercihtir bişey diyemem ama zaten iyi bir vücudunuz vardır yol yakınken sağlığınız da yerindeyken bunların değerini bilin korumaya alın şöyle bir kan verip kan değerlerinize baktırın karaciğeriniz böbreğiniz belli olur hemen zaten.sonrasında da bir psikoloğa bu durumu anlatın gerçekten kesinlikle bizim bilmediğimiz bir çözümü vardır size yeni bir şeyler farkettirir ve steroid kullanmak zorunda olmak duygusundan sizi kurtarabilir.geçmiş olsun tekrardan

15. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    Bende merak etmiyor degilim :) kur pismanliktir omrunun sonuna dek yapamayacagina gore temiz kalmaya devam et. Supplementler ve duzgun beslenme ile birlikte yapilan siki antreman sana ayni sonucu olmasa da gayet iyi sonuc verir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş