Kafamdaki soru işaretlerini giderecek birisi var mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve avast tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. avast

avast Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba hocam spora yeni başladım.
    Kollarım 31 cm
    Ggüğüs 95
    Omuz 108
    Bel 88
    Kilom 69
    Boyum 173cm
    Yağ oranım %24

3 hafta oldu başlayalı şuanda kollarım 33 cm olmuş

Şuanda aklıma takılan ilk soru hacimlenirsem çirkin mi olur boyum kısa olduğu için birde protein agırlıklı yani yumurta sebze çorba + spordan sonra 1 ölcek protein tozu olarak geçirirsem günlerimi yağ oranın neladar süre içerisünde gözle görülür şekilde azalır

2. beras95

beras95 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Başlayalı 3 hafta oldu diyorsun protein tozu yerine normal beslenmen daha iyidir. Boyunda gayet normal bence çirkin durmaz. Yağ oranının ne kadar süre içerisinde azalacağıda beslenmene bağlı gittiğim salonlarda çok güzel antrenman yapıp her yerinden terler döküp de aylarca yağ oranını düşüremeyen çok insan gördüm çünkü dayanamayıp gereğinden fazla yiyorlar bunun için ihtiyacın olan kaloriyi hesapla ona göre beslen ve motivasyonun iyi olsun herşey sana bağlı.

avast bunu beğendi.
  3. avast

avast Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Üstadım şimdi durumum şuydu
    Baya kötüydüm başlarken kolumu sıkınca ölçü alınsın diye kramp giriyodu fapan hani bitikti kaslar şuanda 33 cm olmuş kollar diğerlerğni ömedim ayda bi ölçerim diye ramazan oldugu için besüne pek dikkat edemiyorum haliyle ama ramazamdam sonra protein agırlıklı ve lifli besleneyim diyorum şekeri keseyüm ama günlük kalori hesabını nasıl yaparım bilmiyorum

4. avast

avast Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Güncel

5. beras95

beras95 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ramazandan dolayı zaten çoğumuzun beslenmede sıkıntılar oluyor idare edeceğiz onu iftarda da birden yüklenmemek gerek. Kalori hesabı yapan siteler var yazarsan bulabilirsin boyuna kilona vb bilgilerine göre sana alman gereken kaloriyi %100 doğru vermese bile hemen hemen yakın bi kalori veriyor.

6. Emocan_s

Emocan_s Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Programın bayağı sallama olmuş. Bence daha iyi bir program yazabilirlerdi. Ama daha yenisin yağ yakımı çok hemen gerçekleşmez biraz çaba sarfet diyete gir. Zaten yaz geldi bayağı iyi eritirsin diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş