Kafam karma karışık

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve YigitTe tarafından 21 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. YigitTe

YigitTe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhaba arkadaslar..

Sizlere baya bir sorum olacak ama ondan önce bi kendimi tanıtayım..

Adım Yiğit, 16 yasındayım. 64 Kilo %12.6 Fat % , Fat mass 8.1Kg, Muscle MAss 53.7kg 1.78 boy. En son ölçüldüğümdeki numaralar bunlardı. Suan 67 kiloyum. Nasıl beslenceğim hakkında pek bir bilgim yok. Fitness'a gidiyorum ancak özel ders ile oluyormus bu isler yani öyle beslenme programımı veren bi antrenörüm yok. Jatomi de öyle en azından. Beslenme konusunda sizden yardım almak istiyorum. Sabah Öğle Aksam Ara Öğun ne olursa benim için bir artı olur. Bir de tavukdan çok ama çok nefret ediyorum bu bana baya bir problem oluyor. Çoğu hocalara sordum kırmızı et tavuk göğsü filan aldım tam yiyeceğim kusasım geliyor nefret ediyorum. Protein ve Karbonhidrat oranını nasıl hallederim? Fitness'a baslayalı 7 ay filan oldu ancak ne yediğimi pek bilmiyorum doğrusu.. Program filan sürekli istikrarlı devam ettim ancak belirli bir beslenme programım olmadığı için yürümedi sanırım. Hocam çok yardımcı oluyor bana ancak Jatominin izin veremediği bazı yerler var anlattığım gibi. Beslenme olarak nasıl beslenebilirim? Lütfen bana tavuk demeyin içim kalkıyor burda :D

Metabolizma hakkında pek bilgim yok napsam ne etsem taktik çok lazım bana :D

Simdiden teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş