KAFAM KARIŞIK YARDIM EDER MİSİNİZ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SametReis tarafından 19 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SametReis

SametReis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar.
    Ben 16 yaşında bir kardeşinizim. Fitnesse geçen hafta başladım fakat ne yapıcağımı bilemiyorum.Her kafadan farklı bir ses çıkıyor.61 kilo 173 boyundayım. Beslenme olarak ara öğün yulaf yemeye başladım öğleleri de tavuk göğsü vs yiyicem sabahları yumurtadır vs. Ama kimi kişiler kilo almalısın diyor. Kimi kişiler ilk 80 kilo olup 70 e kadar vücudu parçalayarak inmelisin diyor. kimi kişiler öğlen lapa pilavla tavuk ye sonra kardio yap böylece yağları eritip kasların daha iyi görünür diyor. Kimi kişiler protein tozu kullan bir zararı yok, kimi kişiler ise kullanma toz olduğu için böbrek onu sindiremiyor vs diyor ve normal vücudun yanında kardio vs yapmanın gerekli olduğunu düşünüyorum çünkü kas çalışınca vücut büyüyor ama kalp vs aynı kalıyor bunun için koşu vs önemli değil mi boksörler paso zıplıyor koşuyor adamlar tıkanmıyor bu yüzden değil mi? Yani anlıcağınız yaza adam akıllı çıkmak vs istiyorum ve ne yapıcağımı bilemiyorum bana bir yardımcı olabilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş