Kafam karıştı yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mahmut61 tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mahmut61

mahmut61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben bu sporu profesyonel yapanlara göre yeniyim 6 aylık bir sporcuyum.Bu surede 3 tane hoca değiştirdik.İlk hocamız aşırı cardio çalıştırırdı ağırlık calismazdik neredeyse onunla 1.5 ay sonra vedalastik 2.hocamız ağırlık çalıştırdı bana cardio fazla girmedik kollarda ve omuzlarda fazla gelişme olmadı 3.5 ayda.Programı 3 e bölmüştü yeni hocamız bunu yalan yanlış yazmış dedi bana yeni bir program verdi 2 gün şeklinde omuz arka kol bacak ve göğüs on kol sırt kanat bir günde olmak üzere.2 günlük antrenman sonrasında 1 günlük dinlenmemi istedi.Artik kafam çok karıştı neye guvenecem ne çalışacam hicbir fikrim yok.Detaylı bilgi isteyen yazarsa bende yazarım.Cevaplarinizi bekliyorum

2. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Çok kardiyo kas yakar. Neyse
    Full body workouta başla: http://www.kasvekuvvet.net/dogan-vucut-gelistirme-programi.html

3. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Bugün buna 2. kez denk geliyorum ama bence 1 gün içerisinde 3 bölge çalıştırılması çok da verim getirmez ve sporcuyu fazla yorar motivasyon düşüredebilir. Son program bence ağır ben öye br program uygulamam. 6 aydır yapıyorsan vücut ısınmıştır bence ve bölgesel çalışmalara başlayabilirsin. Hafta da kaç gün gittiğini yaz ona göre bi program ayarla bacak günü sırt günü göğüs günü vs. şeklinde ona göre kendi programını çıkar derim. Veya hazır programları kendine göre uyarla hangisini istersen.

Sayfayı Paylaş