kafam karışık yardım lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nirvana007 tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nirvana007

nirvana007 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    iki aydır bu sporu yapıyorum.karın bölgemde yağlanma var yani göbekliyim:)diyet yapayım diyorum bu defa kas yapamam diye endişeleniyorum.hem iyi beslenmeyince ağırlık da basamıyorum.yediğim zaman göbeğimden kurtulamıyorum.önce diyet yapmadan kas yapıp sonra cardio yoluyla yağları atıp kasları belirginleştirmek mi doğru?yoksa önce diyetle, kas yapmadan zayıfalyıp yağları attıktan sonra mı kas yapmalıyız?bir yandan kas yaparken bir yandan yağ yakılır mı?diyet yaparken kas oluşur mu?ya diyet yapıyorum kas yapamıyorum,diyeti bırakıyorum göbek öyle duruyor?kafa bi milyonduh!tecrübeli arkadaşalr yardım ederse sevinirim.şimdiden teşekkürler,saygılar...:)

2. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    önce diyet yapmadan kas yapıp sonra cardio yoluyla yağları atıp kasları belirginleştirmek mi doğru?yoksa önce diyetle, kas yapmadan zayıfalyıp yağları attıktan sonra mı kas yapmalıyız?

bu senin yağ oranına bakar,bence boyunu kilonu ne kadar zamandır bb yaptığını yaz,mümkünse de fotoğraf koy.masteer isimli üyenin yağ yakımı hakkında başlığı var oraya bak.

3. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    tam bir bilgim olmasada ben ilkönce kaslanıp yapılanmayı sonrada define olmayı seçerdim

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    önce forum kurallarını sonra forumu okumalısın. daha sonra ne yaptıktan sonra ne yapmanı anlayacaksın

Sayfayı Paylaş