kafam iice karıştı walla bi bakarsanız sevinirim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ONLYYOU89 tarafından 9 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. ONLYYOU89

ONLYYOU89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şimdi kafam karıştı ben 1.85 70 kilo bir adamım en azından 6-7 kilo almak istiyorum (hacim de yapmak tabiii) illa salona mı gitmem lazım ya da bu amino veya gainer gibi şeyler mi kullanmalıyım ,ki anladığım kadarıyla bu ürünler herkesde değişik etki yapıo...ayrıca herkes başka bişey söölüo bu konuda tecrübeli arkadaşlardan ne yapmam gerektiği konusunda yardım bekliorum :?: :?:

2. machine

machine Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Salona gitmek şart tabi .yeni başlayacaksan body ye gainer veya amino kullanmana gerek yok.Başla üstad sen bodye hele. Azim ve sabırlı olursan gerisi gelecektir.Kısa sürede 7 kilo almak mümkün değil yaz bitmeden mesela :) En kısa zamanda oturdugun yerede yakın olan ve hocanında tecrübeli ve bilgili oldugu bir spor salonu varsa eğer kayıdını yaptır ve başla .

3. ONLYYOU89

ONLYYOU89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolasın ama şimdi lise3 olucam ve sınav stresi başlayacak bbyi yarım kesme durumu var bekleyimde seneye mi başlayım yoksa evde kendim zmn ayırıp yapabilir miyim tanıdığım diyetisyen kiloyu napcan deyip babamı da bu düşünceden uzaklaştırdı para sıkıntısıda çekebilirim.........ayrıca elimde ağırlıklarım da var

4. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    1.hersey zamanında güzeldir yani yemek zamanı sadece yemegi,ders zamanı sadece dersi,spor zamanı sadece sporu düsüneceksin.bu acıdan bakınca haftada 3 gün gitsen.olurhemde stres atarsın

2.gainere felen şimdilik gerek yok takma .. arı mam felen var..günde 3 ekmek yersin.bol yumurta beyazı.dardenel.lor peyniri

yersin.günde 5 ytlye bu iş hal olur

3.bence vakit kaybetme zoru basar basla.yarın belki stres mitres derken sigaraya baslarsın sonra iyiyce iş cıkmaza girer

hadi kolaygelsin ;)

Sayfayı Paylaş