:) Kadından Şiddet

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve leonmik tarafından 11 Mart 2016 başlatılmıştır.

Karının intikamını almaya gidermisin

1. Evet

oy sayısı 4
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Bilmiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Bu gün gülmekten karnıma ağrı giren bir olayı sizlerle paylaşmak istedim.

13:00 14:30 arasında 25 40 yaş grubu bayanların çalışması sırasında bayanlar arasında laf dalaşı cıkmış eğitmenlik görevini üstlenen ablamız laf dalaşını bırakın soyunma odasına gidin deyip ikisinide sokmuş odaya. Dersine devam etmiş. Ama bu arada içeride doğru durmayıp girmişler bir birlerine. laf dalaşını çıkardan bayanı diğer bayan iyice benzetmiş. Ders sonunda soyunma odasına giren bayanlar kanlar içinde bulmuş kadını. Hemen hastaneye kaldırmışlar ufak bir ön tedavinin ardından hastaneden çıkış yapıp soluğu kocasının yanında almış. Yaklaşık 1 saat önce telefon geldi bayanlar bölümü bir erkek basmış koşarak 4 kişi hemen gittik birde ne görelim. Bayan Karı koca ikisini birlikte eline almış öldüresiye dövüyor. Hoca dahil diğer tüm salonda bulunan bayanlar film izler gibi geçmiş köşeye seyrediyor. Adama acıdım orada ne vuruyor ama varya yok böyle bir şiddet araya girip adamı çekmeye yaklaşırken yusuf yusuf oldum. MMA salonu tamamda bu ablamız aşmış kendini. Kızıyla çıksam bu gün ayrılırdım anasının korkusundan.

Eşiniz / Sevgiliniz dövüş sporlarıyla ilgileniyorsa dayak yedi diye onu döveni dövmeye gitmeyin kadından dayak yersiniz. :)

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    ahaha çok iyiymiş ya :D :D ama ben karım dayak yese her türlü giderdim :D ama dayak yiceğimi sanmam gerekirse dayak yememek adına önce birşeyler fırlatır öyle dalarım :D ki erkekle kadının gücü bir değildir (elbet kadın dövüşcüyse teknikte felan daha iyi olabilir) ama kuvvet olarak daha iyi olamiycağından yere düşürdümmü affetmem :D

3. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    :D Demekki her türlü sen oradan dayak yeyip çıkacaktın.:rolleyes: Onca kadın sana orada kadınmı dövdürtür :eek: Abla halterin barıyla girişmişti karı koca ikisine Zaten korkum ablanın yumruğu tekmesi değildir. Halterin barının bana isabet etmesiydi :D

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Tamamda o barla dalıyosa bende dumbell fırlatırdım sjsjsjsjs :D :D da zaten olay sade bu kavga değil hastanelik ettiyse eşimi dalında olmazsa dışarda bulur döverim. Ama tabi durumda bağlı eğer karım haksızsa i zaman mahkeme açarım ki dövmeye hakkı yoktur :D eğer karım haklıysa ben döverim :D :D

5. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Söyle deyim ablamızın başından 5 yıl önce bir Tecavüz olayı geçmiş tam bir erkek düşmanı. Eşinizde Tecavüz olayını erkeklerle kaç tl takılıyorsun misalinden lafını açmış.Eşinizin burnu kırık yediği darbeden bayılmış.

Şimdi ne yapardınız.

6. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Şuan ne desem boş :D abla haklı felanda yinede gerçekte yasasam eşinin burnu kırılsa heralde hiç olaya bakmadan direk dalarım :D :D ama tabi bilemicem yanı o zamanki sinirime bağlı kendimi kontrol edebilirsem birşey yapmam heralde :D ( eşimde az değilmiş haketmis yanı :D )

7. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    :D Adam durumu öğrenin yediği dayağın acısını karısından çıkartmış. Evde şenlik var Bam Bam Bam
    :D Kocasına yanlışlıkla havlunu düşürdüğüm için beni dövdü demiş polis salonu sorguya çekince hoca konuşmaya şahit oldum diğer bayanlar durumu öğrenim salonda huzursuzluk çıkartmasın diye ikisinide odaya soktum demiş. Polis işe karışında adamda gerçeği öğrenmiş.

abseto bunu beğendi.
  8. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Ahaha eşi malmış :D en sevmedigim tip milletin zayıf noktalarıyla alay etmek felan. (Yurtta.kaldım benlede dalga geçtikleri olurdu :D ) nedense birisine laf atıldığını.görünce sinirleniyorum ondan eşimdr olsa affetmem özür diletir veya cezasını ben veririm :D :D

9. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş