Kaburga eğriliği

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve SelimK tarafından 7 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SelimK

SelimK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Selamün Aleyküm 15 yaşında 178 boyundayım kilom 68 fitnessa 3 ay oldu basliyali benim sag kaburgamdaki ortadaki çubuk içeri doğru bakiyo sol taraf normal sırasıyla gidiyo görüntü bozuluyo boşluklu duruyo 7,8ay önce mekik çekerken içeri bakan yer çit etmişti orası, zannediyorum ki daha öncesinde içeri bakmiyodu çit ettikten sonra orası her hareketimde batiyodu içeri baktığını o zaman fark ettim doktora gittiğimde kas zorlanmıştır zamanla geçer oradaki boşluk zaten varmıştır sen olaydan sonra farketmissindir diyip hemen çıkarmıştı it ilgilenmedi pek neyse şimdi acisi gecsede battığını hissediyorum ve görüntüyü bozuyo nasıl duzeltebilirim bilen varmı bana barfiks demiri ne asılı kal düzelir dışarı hareket eder zamanla diyen oldu yan karın çalış boşluk azalır diyen oldu bı el atarmisiniz ne yapmam gerek hiç gecmezmi bu çok canımı sikiyo antrenman da bazı hareketlerimde kemik bazen batiyo acitmasada

2. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Serratus anterior nefes alıp vermeye yardımcı kastır gogus kafesini yukarı kaldırır ama sizin durumunuza faydası olur mu bilmiyorum. fizyoterapist veya ortopediste görünmelisiniz

3. SelimK

SelimK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Eeee birşey daha sorabilirmiyim alicagim 3 kiloluk gainer bana ne kadar süre gider ?

Sayfayı Paylaş