Kaşlarım çok kalın

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Başkentli tarafından 17 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 45 üye.
  1. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Arkadaş benim sana tavsiyem şu anda aldırmaman yönünde olucaktır çünkü aldırırsan bu sefer okuldaki herkes kaşlarını aldırdı diye dalga geçmeye başlıcak muhtemelen ve ellerine yeni bir malzeme vermiş olucaksın.O dakkadan sonra aldırmasan bile artık niye aldırmıyosun noldu aldırsana gibi gereksiz muhabbete malzeme olursun diye tahmin ediyorum.Sana tavsiyem en azından lise sona ortamın değişene kadar beklemen yada daha da iyisi kendini önce kendin bu şekilde kabullenmen daha sonra zaten başkalarının ne düşündüğünü umursamıcaksın.Bırak farkın olsun.

2. Matt

Matt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Tek kaş olmadığın sürece sorun yok.

3. efe1987

efe1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    puhaaaa :=) aynen katılıyorum; birde göğüs kılların falan fazlaysa gurur duyacan onlarla...hele gür sakalında varsa olay bitmiştir...

dünya çok ilginç yahu :=) azeri arkadaşlarım var,herifler göğsünde göbeğinde şurda burda kıl çıkarmak için can atıyolar...ruslar çok seviyormuş kıllı erkekleri :) ukraynalılar ölüp bitiyomuş :) aslında türk erkekleriyle rusya ve iskandiyavdaki erkekler karşılıklı göç yapsa; her iki tarafta memnun kalır gibime geliyor :)

4. draberk

draberk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ben size uydum aldırdım ama arkadaşlarım Erkek adam aldırırmı lan! Diyolar Nasıl Cevap Verebilriim Sizce gerçekten Çok psikolojim BoZUluyor Lütfen yardım edin!!!

5. droplar

droplar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu lazer fiyatları ne kadar kasımın ortasını bıde ustunde kıllar cıkıo

6. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bizim bir arkadaş kaşlarının uzunluğundan şikayetçiydi. Berber direk makineyle düzeltiyormuş. Ama harbi adamda saç kadar kaç vardı. SOAD grubunun vokali vardır bilene Serj Tankien(yanlış olabilir) adamda saçlardan daha gür kaşlar var. Ayrıca cımbız falan biraz zor olacak bence çünkü devamlı alman gerekecek. Bizim sınıfta bir kız vardı. Tek kaş ama orta bölgeliy altını falan alarak düzeltmiş. kaşlar bir kök veriyor kızın yüzüne bakamıyorum bildiğin kirli sakal gibi duruyordu.

7. kutguy

kutguy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Software Engineer
    Yer:
    Singapur
    Arkadaslar kaslarinizla barisik olun. Eger durum cok vahimse, hekim tavsiyesine basvurun.

Eger kashlariniz hafiften kalinsa benim gibi mesela, arada fazla uzun duran, kendini belli eden teklerini ucu sivri olmayan (ucu sivri olursa keser, sivri degilse iyi ceker, yolar) bi cimbizla aradan alin. Ama altina ustune cok dokunmayin nasil yapcaginiza guvenemiyosaniz yani

Ben burda kashlarim alindiktan sonra bi fotomu eklemistim gecen sene. Bu sene mesela Turkiyeye dondugumde annem dedi dokunma oglum kashlarina, dogal hali daha guzel. Ben mesela almayi biraktim. Simdi kaslarimin dogal halini seviyorum. Cok uzun olanlari, cikintilik yapanlari cimbizla aliyom, kashin uc kisimlarinda cok uzamis olanlari kucuk (yuz) makasiyla hafiften kirpiyorum.

Onceden kaslarim yuzumu daha ince daha uzun gosteriyodu. Dogru kash insanin cehresini degistiriyo. Ama su an da cok guzel, daha maco bi gorunum veriyo kalin kash yuzume. O yuzden takmiyorum yani.

Ben de kashlarimla dalga gecen dogustan ince kasli uzun kiprikli erkek guzeli metroseksuel bi arkadasin gaziyla basladim, kiz arkadasimin yardimiyla da almaya baslamistim ama artik biraktim cok memnunum.

Birakin kashlari da kaslarla ugrasalim ;)

Herkese iyi haftalar...

Azi bunu beğendi.
  8. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    dostum kuaför yada anne.hehehe.

su bunu beğendi.
  9. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    tek kaş değilim ama benimde kaşarım acayip derecede kalındır. Azeriyim genetiktir büyük ihtimal doktorluk bir problem olmaz diye düşünüyorum.

10. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim de kaslarim asiri kalin ve igrenc bi goruntusu var.epilasyon ile kas inceltmek mumkun mu acaba hic tanidigi veya kendisi olan var mi epilasyon ? bu konuda bilgi sahibi olmak zorundayim cunku epilasondan baska carem kalmadi.

11. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    epilasyonla bazı kaşlar inceltilebilir .bakırköyde bi yere gitmiştim gerçi ben arası için gittim de hafif inceli.çünkü lazer her yere giremez göz var ya.

12. quiksilver_trcs

quiksilver_trcs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

30 civarı felan yapıyolar sadece ortasını fiyatları merak ediyosanız kıl bölümüne girin forumda orada yazdım uzun uzun ayrıa benimde vardı benimlede dalga geçtiler tek kas diye cok hafif hafif almaya basladım okuldayken cunku direk alsanız acaip dikkat ceker sonra okul bitince alttan ve ordadan aldım sonra devamlı cıktıkca aldım artık kimse eski halimi hatılamıyo bile ( fotolar hariç :badgrin: ) utananlara süper bir lafım olacak bunu aklınızdan cıkarmayın eger berbere yada epilasyon yapan bir yere giderseniz 2-3 kişiye sizin tabirinizle '' rezil olursunuz '' gitmezseniz sizi gören herkese ondan dolayı bırakın bir iki kişide sizi iyi bilmesin thums: o kdar anlattık şimdi benim duruma çözüm bulun bakalım benim kaslarda soru sol kasın böyle dik olması yani uc bölümleri dik diger kas gibi saga yatık degil ne yapmalıyım ?

13. alindir

alindir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim gibi bir çok kişi varmış demek ki . Yazılanların hepsini okudum bende kalın kaşlı bir erkeğim küçük yaşlarda benim de insanlar pikolojimi bozmuştu. Liseden ve ortaokuldan o yüzden nefret ederim. o yıllarda saatlerimi aynanın karşısında geçirdiği mi hatırlıyorum. 2-3 yılır aımaya başladım şimdi ise fena durmuyor keşke küçükkende alsaydım diyorum. Tavsiyem yavaş yavaş gün gün almanız ve alt ve üsten alırken kılları kesmenizdir. Ne olur ne olmaz çirkin olursa uzar tekrar eski haline gelir :) güzel duruyorsada yolarsınız :)

su bunu beğendi.
  14. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Cımbızla alın beyler bende de tek kaş tarzı problem var:D Haftada 1 falan alacaksınız ya da kuaför varsa tanıdığınız iple biraz inceltebiliyorlar kaşlarınızı. Yani görüntüyü bozacak kadar kötüyse gidin yaptırın gayet utanacak bi durum yok. Benm ortada var biraz cımbızla hallediyorum.

15. emregun94

emregun94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı problem bendede var of of

16. twilight99

twilight99 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    benim hem kaşlar kalın hemde tek kaştım :D epilasyon yaptırıyorum eylül ayından beri . memnunum . inceldi baya :)

17. babaking

babaking Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler daha 15 yasındayım kaslarım acayıp kalın ama kaslarım kısa olsa cok yakısıklı olcam annem babamda baskı yapıyo napmalım

18. Ali28

Ali28 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Aldır nolcak

19. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Kalın olup olmaması o kadar önemli değilki. Önemli olan ortasının birleşik olmaması. Birleşik isede kulak ve burun kıllarını temizleme aleti var yuvarlak uclu bişey. Ondan alırsın 6-7 tl'ye onlada alabilirsin arasını.

20. umiTurko

umiTurko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kaş rengim saca gore koyu ne yapabilirim

Sayfayı Paylaş