Kaşlarım çok kalın

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Başkentli tarafından 17 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 45 üye.
  1. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    kız kardeşin ya da bir kız kuzenin filan varsa onlara yaptır ,en iyi onlar yapar bence.gerçi hiç kaş aldırmadım,bilemiyorum.ama en azından bedavaya gelir :)

2. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

vallah bende anlayamıyorum ama biraz bozuk dedim ya,yapamayabilir,çünkü çok şekilsiz.bi de içerdeki insanlar filan var.ben hayatımda berber koltuğunda saçtan başka bişi yaptırmadım.kaşlarımı düzeltirmek isityorum diyince bukaşlarımı derse çok kötü olur.bu konuda hassasım psikolojimi bozdu.birkaç yıldır böyle

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bos ver derse desin, bir daha o kuafore gitmezsin olur biter. Zaten tepkilerden bu kadar cekiniyorsan normalde gitmeyecegin bir yerdeki kuafore git. Pahali kuaforlerde anlayis genelde daha profesyonel oluyor, kimse kalkip da sana bu kaslarimi demez.

4. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bilmediğim bi yere gidicem bakırköy büyük ihtimal haftaya.pahalı filan oraları hiç bilmiyorum.çok şüphe çekicem ararken.boş olursa iyi olur berber.bi de dışardan görünmese iyi olur.

benim asıl korkum ben kendim yapmaya çalışıyorum cınbızla ama kalıyor küçükler bazıları alınmıyor.berber bunu nasıl yapacak,onu merak ediyorum.öyle ortada 2-3 tane kalırsa kötü olcak.yapabilir mi berber

arkadaşlar ne önerirsiniz ortanın köşelerini ve üstü kötü.inceltme önerir misiniz arası çok açılsın mı

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ekim 2008
  5. jekvek

jekvek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bende alıyorum kaşlarımı ortasını özlelikle tamamen alıyorum çok hafifi alt kısmından alıyorum kardeşim kendini nasıl iyi hisedersen öle yap derim beden senin ama emanet oldugunada unutmayalım hiçbir zaman

6. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın kardeş kimse karışamamalı ama
    ben kendim beceremedim şu an ortası çok kötü berbere gitmeyi düşünüyorum yarın ama adam dicek nasıl kaç bu böyle filan yapmicak sinir etcek.açıkçası çekiniyorum

huseyin_oral44 bunu beğendi.
  7. bireysin

bireysin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba

merhaba ..kafkani anlyorum.benim de psikolofim bozuldu.inanin her gunumun 5-6 saati ayna onunde.sirf onuncin tum alisveris merkezlerini geziyorum. her gun nerde tualet gorsem giriyorum.cok rahatsiz ediyor..arkadaslar benim kaslarim kalin uzun uzun. cok fazla sayisi var.ve sertset..onceleri normaldi yoldukca artti.ve cok kotu gozukum aldi.inanilmaz kalin. killar once kumraldi.simdi koyulasti..ne yapa bilirim.aldikca koyulasmasi normalmi dir....tavsiye edermisiniz.beyler belli olmasini istemiyorum ona gore..

8. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok kötü a.bilmiyorum gerçekten.benimkide öyle karınca yağı etkili olurmu

9. bireysin

bireysin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen hic bi sey denemedinmi o andan bu ana kadar. bi seyler yapmamiz lazim. ben baya arasdirdim ama bi sonuca varamadim. lazer yaptiririm da belli olur diye yaptirmiyom..kuafore yaptirmani tavsiye etmiyorum.cunku cogaliyo..hem de cok hizla cogaliyo. benimki cogaldi mesela.sertlesti..yayildi her tarafa...kotu oldu yani.o yuzden sakin yaptirma kuafore.hep gitmek zorunda kalirsin ve bir gun berbatlarsir...

10. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben ne yazkki kuaföre gidiyorum hafta 1 bazen 2.yapamıyor mal herif zaten kalıyo arada ççoğalıyor ama el mahkum o yapmazsa ben kendim uğrasçam tüm gün tüm hafta.böyle daha iyi.hem ben şeklini bozuyodum.mesela bugün gittim ağda filanda yapıyo mal ip mip.eve bi geldim hala kıl var dibe işleyen el mahkum

karınca yağı kullandım pek yaramadım şimdi klremi çıkmış onu deniyorum iyi gibi.

bioksini filan denedinmi ben denemedim.lazer etkiliyse bellli olmasını önemsemem zaten şimdide belli oluyor şuanki kıllardan fazlasını aldırmam ama lazer hakkında jkötü şeyelr duyuyorum olmuyomuş teers tepiyomuş.senin bilgin varmı sen ne tür şeyelr yaptın?

11. bireysin

bireysin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hic bi sey denemedim ama....sadece arasira elimle aldim.cok artdi be arkadas..cok kotu duruyo.bence lazer kesin cozum.ama belli olur diye korkuyom...ama kesin kesin cozum diye biliyom.ters tepmesi bence imkansiz... he ama en ii si de igneli epilasyon...teker teker..inceletir....ya karinca yagi nasil etkili olmaz yaaa.olmasi lazim. alicaksin sora aldigin yere masaj olarak uyyguluycaksin cok etkili olmasi lazim

12. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bioxin fln etkilimi?benimde bayağı arttı y****arınca yağı galiba sahte hiç etkili olmadı.şimdi yeni aldım olur herhalde.bide akşam sürüyorum pek nsl yapıldığını bilmiyorum nasıl yapılıyo?
    lazerde seanslar oluyomuş ya aralarda bayağı sertleşiyormuş daha sert.bende isitoyrum ama bilgim yok.sen ne yapmayı düşüünyosun

13. bireysin

bireysin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bioxsin diyildir..ama karinca yagi olmasi lazim. aliyosun sora aldigin kisma 5-6 dakika masaj gibi yapiyosun..etkili olur.. lazerde sertlestigini ilk senden duyoyorum.senin bu bilgin nerden..eminmisin..bilmiyom abi..ben lazer dusunuyom ama sertlestigini bilmiyodum...olmaz yaa.zann etmiyom...

14. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    5-6 dakkamı?lazer konusunda çelişkili şeyler duyuyorumda kişinin yapısına bağlı.seans aralarında uzatmak gerekiyo ya orda daha sıklaşıyormuş kalınlaşıyormuş.

ağda denedinmi?bioksin nasıl bişi?karınca yağı tala diye bir marka küçük.onumu yapıyorsun öyle?

15. bireysin

bireysin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha hic bi sey yapmadim. sadece elimle yoldum kotu oldu. hayyir kas icin uzatma flan lazim diyil diye biliyom....bioxsini bos ver. karinca yagi ola bilir... sen simdiye kadar bi sey yaptinmi ...hic bi sey yapmadinmi kuafor disinda..kuafor sonucu ne oldu. yas kac ?

16. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 21.karınca yağını dediin gibi masaj yaptım belki olur.bioksin pahalı ztn.kuaföre gittimnde ağda yapıyo ama önce eliyle yapıyo sonra ağda.benim aslında arası sorunluydu adam inceltmek zorunda kaldı biraz üstlerede sıçradı sonuçta artıı işte ama şekli düzgün sayılır arada kalıyo birkaç tane adam görmüyomu nedir yapamıyo 5 lira.başka yerde bulsam gidicemde daha özenli bulamıyorum.lazer yaptırabilirim

senin kaç yaş sen nasıl dayanabiliyosun insanların arasında rahat mısın zor durum.doğuştan gelen bişi genetik ayıplanılmamalı ama toplum mal gibi insanlar var çok kötü

17. bireysin

bireysin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslda beni simdiye kadar kotu bakan olmadi. onceleri zaten cok normal gibiydi.azcik kalindi ama kimse kotu duruyo dememsti hayatmda..sora bi arkadasim soledi.bende kafaya takdim.yoldum yldum. sonuc cok kotu oldu..kalinlasti.. simdi de cok rahatsizim..almayla olmaz o..cunku hep kalinlasir.hep yaptirmak zorundasin.peki belli olmuyomu sende. durumu nasil...

18. kaflak

kaflak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aslında belli olmuyo alınan yerler tam temizde olmuyo bazen ama anlaılımoy pek şekli düzgün o yetiyo 2 gündürde masajla yapıyorum karıncayı inşallh o olur sonrada lazer araştırdıktan sonra.bende kafaya çok taktım halada takıyorum banada kiimse demedide insan özgüvcensiz hissediyo kendini

19. bireysin

bireysin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son zamanlar bana diyen oldu..onceler nerelisin diyicen sence diye sordugumda ic anadolu izmir flan derlerdi..ama simdi her kes hakkari urfa sirnak tunceli sayiyo...biri gecende kro dedi..samimi arkadslarim bu kas ne demeye basladi. neyse Allah yardimcimiz olsun

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    herşeyde bi hayır vardır derler..arkadaşlarını tanımanı sağlamış..

Sayfayı Paylaş