Kızlarin hoşlandığı veya hoşlanmadığı nasıl anlaşılır

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve afka9 tarafından 25 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Allahtan sadık bir eş isteyin, gerisi boş:)
    Ego kastığım sanılmasın ama bir itirafta bulunayım. Şu zamana kadar belki 14-15 tane evli kadınla birlikte oldum. Çoğu ile cinsel birlikteliğe kadar gittik, bir kısmı ile ele ele tutuşmakta kaldı. Ama sonuçta resmen evli idiler. Tabi benim yaptığımda yanlıştı. Zaten tövbe ettim, bıraktım o işleri. Ama içimdeki suçluluk duygusu gitmedi.Ölene kadar da gitmez. Çünkü bazen kocaları gelirdi yanımıza. Adamın haberi yok dün gece eşi ile beraber olduğumdan...Neyse benimkisi de ayrı bir ahlaksızdı ama söylemek istediğim şu:
    Asla ve asla güzellik temelli bakmayın kadınlara. Tamam bakımlı olsun ama ruh dünyasına inin. Ahlaki ve vicdani sorumluluklarını yerine getirebiliyor mu, çaktırmadan gözleyin. Bunları görüyorsanız ilanı aşk edin. Ama aksi türlü evliliği asla düşünmeyin. İnanın o kadar çok sayıda eşini aldatan kadın ve erkek var ki. Hatta birgün evli bir arkadaşıma bunu dediğimde, bana dönüp, ya biz erkekler evet ama kadınlarda aldatma oranı çok düşüktür, demişti. Ne dediysem ikna edememiştim. Bizim muhabbetten 6-7 ay sonra karısını başka erkekle yakaladı. Şimdi benden daha fazla kadınların aldatma oranı olduğunu savunuyor.

Önceliğiniz güzellik değil, bakımlılık ve ahlaki değerler olsun. Benden söylemesi...Ha tabi tüm bunların yanında güzel de olursa ne ala...Sizi,çocuklarınızı ve yuvanızı baltalamayacağına inandığınız birisi ile yola çıkın. Bunun da yolu, aşkın gözlerinizi kör etmesine izin vermemek...Aşk ve sevgi, bir duygu işidir. Ama kontrolsüz olmamalılar.
    Duygularınız aklınızı yönetmesin, aklınız duygularınızı yönetsin.
    Çoğunuzdan yaşça büyüğümdür.
    Bir abi tavsiyesi.

2. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Üstüne gitme salla. Kaçan kovalanır diye bir olay var. Belki zamanla kız senden hoşlanmaya başlar.

3. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Zaten övünülecek birşey değil. Evli kadınla beraber olmak hatta kocasını da tanıdığın biriyle en berbat şeylerden biri bu hayatta. Kadın için de erkek icin de

Sayfayı Paylaş