Kızlarin hoşlandığı veya hoşlanmadığı nasıl anlaşılır

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve afka9 tarafından 25 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben sosyal açıdan baya çekingen hatta sosyal fobisi olan biriyim. 21 yaşındayım üniversite 3 öğrencisiyim. Önceden ilköğretim 8. Sınıf ve lise yılları olmak üzere iki kez platonik aşk olayım olmuştu tabi asla açılamadım ve bunun bana dersler konusunda da çok kotu sonuçları oldu.. Tabi artık yasimi başımı daha fazla almaya başladığım için liseden sonra 3 yıl kimseye aşık olmadım. Ta ki gecen senenin ortalarında bir kızın bana ilgisini farkedene kadar. Yanlış mı anladım bilmiyorum ama kızın bir iki kere beni kestiğini bile farkettim. Neyse sene sonu finale çalışırken bir de ne göreyim benim ders kitaplarımınin birinin başında ""merhaba xxxx""" yazıyor. Xxxx burada kızın adı. Bu kitapta tam kızın beni kestiğini düşündüğüm dönemde okula götürdüğüm kitaptı. Ben de dedim yaşımızda geçiyor kiz da güzel okul başlayınca buna yazayım dedim. Okul başladıktan sonra(eylülün başı) kıza ilgimi belli etmeye basladım ancak bu onun hem hoşuna gidiyor hem de çekiniyor gibi bir hal veriyordu. Tabi bu biraz subjektif ancak benim ona ilgimi bildiği kesin. Bir kere de alakasız yere sanki sırf soru sormak için bir soru sormuştu. En sonunda ben baya buna kafayi taktığım bir gün kütüphaneye gideyim biraz ders çalışırım belki onu da görürüm dedim. Şansa o da geldi. Kütüphanede cok az kişi vardı bu benim için avantajdı. Kız biraz ara vermek için dışarı çıktıktan 4 5 dk sonra bende çıktım ve kızın içeri girmesini bekledim. Kız iceri girince bende giriyormuş gibi yaptım ve kapı ustunde kızla ilk sohbetimi kurdum. Genel olarak derslerle ilgiliydi. Sonra biraz ders çalışmam gerek diye iceri girdi bende girdim 1 saat daha durduktan sonra o kutuphaneden çıktı ondan 5 dk sonra bende çıktım kostur kostur pesinden gittim oradan evine kadar gene biraz sohbet ettik. Buraya kadar güzel ancak kız sanki sohbet esnasında hemen gitmemi istiyordu yani biraz rahatsiz olmuştu. Yani benim evim sana ters o bölgeye gelme gibi bir tavır. Sohbet esnasında da epey resmiydi. Ancak gecenin 10.30 ydu ve ilk kez onunla birebir sohbet kurunca biraz tedirgin olmasi doğal olabilir. Ancak 1 sene öncesinde daha önce dediklerimi yapıp bu sekilde bir tavir alması canimi sıktı . Sizce kızların hoşlanma, hoşlanmama belirtileri nelerdir? Bu kız kendine özgüven kazanmak icin oynuyor olabilir mi benimle ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Akşam yemeğine davet et, kabul ediyorsa en azından ilgileniyordur.

3. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Bu kadar çok düşünme basit ol, kızla konuş kahve içmeye falan çağır yani iletişime geç böyle her hareketini yorumlamaya çalışırsan işin içinden çıkamazsın.

4. memogoren

memogoren Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Erkek arkadaşı vardır görüştüğü biri falan?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Muhtemelen evine kadar gideceğin için mahalleden, ailesinden birisi görür diye tedirgin olmuştur. Basit işler bunlar bu kadar kasma.

Constance ve afka9 bunu beğendi.
  6. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Haklısın ama ailesi başka ilde daha doğrusu kız kendi apartına gidiyordu. Ancak gene de fakülteden biri görür diye tedirgin olmuş olabilir. Ilk konuşmamıza göre de aslında rahat sayılırdı. Yani kıza ilgimi baya belli ettim kutuphaneden ayrilinca hemen ben de ayrıldım paldur kültür kızın yanına gittim. Başka biri olsa tersleyebilirdi ama o gayet rahat sayılırdı. Belki cok hızlı ilerledigimi düşünmüş olabilir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Sana kafayı takmış senin için deliriyor bile olsa sen ne zaman ona gereğinden fazla ilgi gösterirsen o zaman soğumaya başlar senden haberin olsun dostum

Constance, harunsefaJ ve afka9 bunu beğendi.
  8. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Kıza çıkma vs gibi bir teklif yapsam yüzde 90 kabul etmeyecek gibi geldi bana. O akşamki konuşmamız aslında samimi sayılır ancak kız belli bir çerçeve ve sınır çekmişti. Yani genel olarak ders muhabbeti tarzında. Yani madem kabul etmeyecen bir sene önceden niye adını not ediyorsun kitabıma ? Onun isminde de bizim dônemden ondan baska bir kişi var yani az kullanılan bir isim. Diğerinin yazmadığına zaten eminim. Bu senenin basinda da ayni şekilde davranıyordu dikkatimi çekme tarzinda. İlgi cekip özgüven kazanmak mı amaç anlamadım

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. ReisBarud

ReisBarud Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kilis
    Konu ne kadar aktif bilmiyorum ama behzat ç. Reyizden bi alıntı yapmak istiyorum
    "Bir kadın seviyorum diyorsa, seviyordur. sevmeden seviyorum demez. sevdiği halde sevmiyorum dediği olmuştur ama sen bunu kafana çok takma."
    Aga kısaca karı milleti değilmi çok farklı calisiyor beyinleri.

fruion, berkay7743, harunsefaJ ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aga diyolar ya emin ol. Hani biz erkekler bazı durumlarda dereyi geçene kadar ayıya dayı deriz ya, kızlarda da var o huy. 2 sene arayla 2 kere başıma geldi. İlki cidden hiç beklenmedik şekilde gelişti. kızı görsen ağzı nası laf yapıyor. ' Aşkım bu sene gelirsin ailemle tanışırsın ' , ' Aşkım sen bizim ailemize layıksın ' ,' Ben senle kesin evlenirim o derece aşığım' bu tarz yalanları hep biz erkekler söyleriz diye düşünürdüm taa ki kız gerçeği itiraf edene kadar. Amacının, sadece dalganın tadına bakmak oldugunu söylemişti sevdiği falan yokmuş.

İkincisi de 7 yıl önce çıktıgım kızla , geçen sene hazırlık okulunda aynı sınıfa düşmüştük. Kızı da en son 4-5 sene önce görmüştüm aynı semtte olmamıza rağmen. Dedim aha bu bi işaret ya , Allah bana 'bi daha deneyin' mesajı gönderiyo :D bu kadarı tesadüf olmaz diye düşündüm. Bayaa bi yakın davranıyodu bana, sürekli yanıma gelirdi, okula beraber gidip gelmeye başlamıştık. Bi akşam okuldan dönerken beni sinirlendirdi, sabaha kadar aradı mesaj attı hiç cevap vermedim baya kıskançlık durumu olmuştu. En sonunda seni seviyorum diye mesaj attı, nasıl mutlu oldum ama varya sinir minir hiçbişey kalmadı. Ama ona asla belli etmedim bende seni seviyorum demedim, peşimden koşsun biraz 1-2 gün geçsin yavaş yavaş söylerim diye düşünürken benle konusmamaya basladı ve aramız buz gibi oldu. Sonra da gidip arkadaşlarına demiş 'Ben erkuta asla seviyorum demedim' diye. Şaka gibi aga yalancı durumuna düştük. Allahtan sonra bu kızın bi ton yalanları ortaya çıktı da insanlara bişey ispatlamak zorunda kalmadım. Yalanlarından 1 tanesi kuzenim diye tanıştırdıgı kişinin sevgilisi çıkması :D Yani kısaca bu hayatta herkesten herşey bekliceksin

11. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Taktik olarak acemi olduğum için baştan yanlış yaptım. Kıza aşırı ilgi gösterdim ve kaba tarifle yavşadım... Kızların bundan nefret ettiğini bilmiyordum...

12. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18

Sondaki cümlen herşeyin özetini anlatıyo dostum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

PointQuard bunu beğendi.
  13. mvltaync

mvltaync Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Kaçan kovalanır kardeşim kovalama bence

afka9 bunu beğendi.
  14. harunsefaJ

harunsefaJ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bu olay birazda ozguven isin dostum ki arkadas sana karsi biraz ilgisi oldugunu anlamissin bitmistir olay bu saatten hersey senin hal ve tavrinla ilerler . Takip etmeler hareketlerine bakmalar vs hepsini bi kenara koyup hic birsey yok gibi devam et .Uygun bi ani yakaladiginda da yarin uygunmusun biseyler icelim veya musaitsen bi yerde oturalim tarzi kararli bisekilde sor. Tamam derse zaten olay tamamen sona eriyor hayir diyorsa da cok yavastan almak istiyor olayi. Ama isim yazmalar bakmalar vs yok yere olmaz. Kizlar gayet net varliklar ya hic umurlarinda olmazsin ya da dikkatini cekmissindir karsidan bir hareket bekliyordur.

Harun Sefa YAZAR

afka9 bunu beğendi.
  15. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    @afka9 kardesim varmi bir gelisme 2 ay gecmis aradan :D

16. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    e-stalking yaptigini ona belli ettir. eger hala seninle konusuyorsa, sana ilgisi olabilir.

17. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123

Uygun bir anı bulsam konusacam da bulamiyorum. Okulun sistemi nedeniyle haftada bir kez en fazla goruyorum o da uzaktan.

Bu not işini gecen sene bu vakitler yazmisti ilgisi kalmamis olabilir mi acaba? Geceb sene cok net ilgisi vardı ama sallamadim aklim basima gec geldi maalesef. Cevap için cok sagol :)

Ondan sonra bir iki olay oldu da nihayete erdiremedim:) kızı goremiyorum duzgun zaten gordum mu de uzaktan yemekhanede falan :D Tek teke bulsam ne olacaksa olsun deyip konusacam da

e stalking nedir dostum :D

18. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kardeşim şimdi, kızla sevgili değilsin zaten başka ne hakkında konuşabilirsiniz ki okey'e dördüncü olarak çağırmayı bir dene, ondan sonra ortak geçen nasıl yendik falan der. Sizin iletişim aracınız ne olursa onunla ilgili konuşursunuz. Eğer kıza çokta aşık değilsen biraz bekle kendinden emin ol düşüncelerinden emin ol açıl, oldu oldu olmadı tamam canım dersin.

19. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Bir kız hoşlansa bile, teklif ettiğin an, şansın çok düşük olur.
    Çünkü teklif ettiğin an, çekiciliğin varsa bile kısmen gider.Kızlara birçok erkek teklif eder. Senin kabul edilmen için bir farkın olmalı. Seni neden kabul etsin?
    Teklifsiz ilanı aşk etmelisin:)
    Yani, çay içmeye davet et, kahve içmeye davet et...Bunları kabul etmeyen, teklifi hiç kabul etmez. Hem kızın tavrını da öğrenmiş olursun.
    Ben eskiden çok popüler olmayan kızlar tarafından bile reddedilirdim. Çünkü öz güvensiz şekilde hep teklif ederdim. Halbuki pazardan mal mı alıyorsun, ne teklifi , değil mi:)

Sonradan, doğrudan teklif yerine bir yerlere gitme, vs..teklifinde bulundum.Ve bu çok daha etkili oldu. Hoşlanıyorsa kabul eder, hoşlanmıyorsa kaçar.
    Ama şunu unutma, Bir kıza yaklaşırken, kıza şunu hisssetirmelisin: Kabul edersen et, etmezsen hiç umrum olmaz, bana kız mı yok...Bunu hissettirmezsen, seni muhtaç erkek gibi görür.Muhtaç erkekler iticidir.

Ve sonuç ne olursa olsun, asla üzülme. Bu hayatta 1 saniyemiz bile çok değerli. Seni istemeyen birisi için 1 saniye bile üzülme. Hemen başka kızlara yönel. Şükür ki, Dünya kız dolu ve kaybedecek zaman yok:)
    Türk erkeklerinin en büyük hatası, aşık olup, aynı şeyi kızdan da beklemek.
    Ama dur bakalım, kız sana aşık mı?
    Hemen çıkıp, deli gibi seviyorum, benim kadar kimse sevemez triplerine giren erkekler var. İyi de kardeşim senin çok sevmenin ne önemi var...Kızın kalbini titremiyorsan, istersen dağları devir.
    O halde, öncelikle kız da çekicilik yarat.
    Bunun da yüzlerce yolu var tabi.

Constance, Darkmoon53 ve Zizxy bunu beğendi.
  20. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Bence ne teklif etsin ne de bir yerlere götürmeye çalışsın bıraksın kız kendisi için ansın tutuşsun.
    Hep erkekler kızların peşinden koşuyor. Bu saçmalık sona ermeli. Bırak bir defa da kız senin hayatına girmeye çalışsın, alırsan girer almazsan da hayatının dışında kalır.

Sayfayı Paylaş