kızlar :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve TheBiKeySah tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Hiçbiri için kafa yormaya değmez. Bu konuda yaralandığım bir zamanda yazıyorum bu yüzden sert konuşabilirim onlar hakkında kusura bakmayın ama içimi dökmem lazım. Hiçbir kızı haddinden fazla sevme. Sırf sevdiğin için, daha ilişki başlamadan gidip onun için bazı uğraşlara girme. Her dediklerine inanma, sen iyisin sen şöylesin, sen busun der ama aşk yok aramızda der. 2 gün sonra gider ben artık nefret ediyorum ondan dediği ve kendisini aldatan kişiyle görüşür. Sen ise o kişinin verdiğinin 10 katı sevgi verirsin ama onun gözünde değersizdir. Çünkü sen elde varsındır ama o onun gözünde yükseklerdedir, elde edilmesi zordur. Bir yandan da sen yahu ben bunu şunu yaptım ama sonuçta elimde ne kaldı? diye düşünür iyice takıntı yaparsın. Nasıl olursa olsun da bu iş olsun dersin gerisini düşünmezsin. Bu yüzden hiçbir kız için gidip de sevgi dilenme. Bırak kendini özgüvenin olsun, sosyalliğini gerçekleştir ama aranıyor gözükme onlar seni arasın. Daha başlamadan bir kızla ilgili hayal kurma, yıkımı kötü olur. Aynen benim şu anki durumumdaki gibi. Yaptıklarımı çeksem film olurdu o derece. Ama işte dediğim gibi sonuca ulaşmayınca bu sefer yaptıklarınızın altında eziliyorsunuz...

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çevremde görüyorum bazen erkeklerin kızları etkilemek için düştüğü komik durumları bende zamanında yapmıştım o işi kızlara gereğinden çok değer vermiştim sonu hüsranla bitmişti yüz verince astar isterler misali

TheBiKeySah bunu beğendi.
  3. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73

yazdıklarının çogu kısmına katılıyorum ama genelleme yapmak dogru olmaz unutmayalımki bizim cefakar annelerimizde birer kadın....peki hep kızları yargılıyoruzda biz erkekler ne kadar iyiyiz ? etrafımda sırf kızlarla cinsel isteklerini gidermek için çıkan arkadaşlarım var sonrada bunu daha ayrılıgın üstünden 1 gün gecmeden anlatan arkadaşlarım var sadece kızları suçlu görmek yanlış olur

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    serkan1984 haklısın şöyle düzeltmek lazım o zaman insana gereğinden fazla önem vermemek evet iyi niyetli hanımefendi kızlarda var tabi bu konuda eşit davranılmalı bazı kızlarda var çok sevmiş fakat erkeği tarafından incitilmiş olan kızlarda mevcut

TheBiKeySah ve serkan1984 bunu beğendi.
  5. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Kaçan kovalanıyor ilkesi insanın tabiatında var. Bu sizin kendinizi pazarlama gücünüze bağlı. Herşeye tabi olan, elde edilmesi kolay, hatta kısmı olarak elde edilmiş bir insanı kim elde etmek için çaba sarfederki. Siz zaten ceptesinizdir. Marifet herkesin peşinde koştuğu ve elde edemediği kişiyi elde etmektir ki bunu başararak elde edemeyenlerden ne kadar üstün olduğunuzu ispatlar, elde edilemeyeni elde etmenin hazzını da doya doya yaşarsınız. Bu görüş duygusal ilişkilerde gerçekten egemenç Tasnif etmediğim ve hala devam etmesinden rahatsızlık duyduğum bir olgudur. Aslında bu acımasız yarışı da bizi toplum sürmektedir.

TheBiKeySah ve TuGhAn bunu beğendi.
  6. TheBiKeySah

TheBiKeySah Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gözlerim açılıyo, kız resmen oyuncak gibi oynatıyomuş anladım sonunda hiç bir şekilde konuşmicam yada nasıl bir tavır belirliyim?

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ben olsam hiç umursamazdım bırakırdım ne hali varsa görsün karşıma çıkınca soğuk davranır aldırış etmez ve sanki o yokmuş gibi davranırdım

Sayfayı Paylaş