kızlar :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve TheBiKeySah tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. TheBiKeySah

TheBiKeySah Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    offf canımı çok sıkıyolar, yok msnde engellemeler yok facebookda listeden silmeler ama yüzyüze normal davranmalar falan filan sırf artistlik olarak yorumluyorum, hiç de kötü davranmıyorum bişey sorduğunda yardımcı olmaya çalışıyorum üstelik çekingen biriyim konuşurken inanılmaz derecede heycanlanıyorum belli etmemeye çalışıyorum heycanımı, düşündükçe midem bulanıyo ya off...
    Not: biraz saçma gelebilir belki bende yazdığım için utanabilirim ama şu an gerçekten paylaşmam gerekiyodu..

erkan7, hondarslan ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ya takma bu kadar kafana..kız kız kız....bırakın bu karşı cinse düşkünlüğü, muhtaçlıgı artık..birazda megaloman olun!..ünv de 4 .yılımdayım,ünv de cok arkadasım var, bölümümdeki insanlarla aram cok iyi, ama hep mesafeliyim herkese karşı..insanlara mesafeli ol ki, sana karşı bir harekette bulunurken 2 kere düşünsünler..kendini asla aciz görme!..kötü günler gecirsen bile, her zaman cok iyiyim diyebilmelisin herkese..
    kızlar olsa da olur, olmasada..önemli olan senin ne oldugundur..insan kendi başına tek bir güçtür her zaman..senle yakınlık kurmak isteyen bir şekilde gelir zaten,istemeyen de kendi tercihini kullanır ve dediklerini yaparlar.. yapacak birşey yok..bunlar basit şeyler,geçip gidecek hızla..üzülmeye degmez

DUM4N, rockybalboa7, KD ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    çekingen davranma, mümkün mertebe kötü davran, engelleyenı sılenı de sallama , heyacanlansanda saklama vur dıbe rezıl et kendını bı kere alısınca geçer bence tedavısı bu, genç kibar erkek sendromu bu sen sanırım 17-18 yaşlarındasın değilsen ve bunu yazıyosan çok kötü zaten, madem bodyforum sıtesı dert sitesi oldu al benden de bu yorum...

DUM4N, josef_1531 ve TheBiKeySah bunu beğendi.
  4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Kızların seni engellemesi ya da listeden silmesi neden canını sıkıyor? Problemi kendinde mi arıyorsun? Diyelim arıyorsun. Neden böyle yapıyorlar: Sen yardım etmeye çalışırken. Afedersin de ben yardım etmek isterken bunu asılma olarak algılayacak kızın suratına bile tükürmem. Onu dert etmeyi bırak, onu listeme eklerken harcadığım zamana acırım. Telefon rehberine numarasını eklediğim zamana acırım. eğer dediğin gibi yardım etmeye çalışırken senin asıldığını düşünüp tavr alan kız varsa komplexli, düşünme özürlü ve insanlıktan mahrum demektir. Canını sıkan yalnızlık sanırım. Ya da bir kız arkadaşı olmalı bu. Kız arkadaşı edinmek ne kadar istersen o kadar kendinden ödün verir ve onların üstüne düşersin. Bu da senin bağımsız bir birey değil, topluma, özellikle kızlara yaranmaya çalışan biri olduğunu gösterir. Kızlar uğruna değer verdiğin insanların bir çoğunu da kaybedebilirsin. İnan bunların hiçbirine değmez. Bu durumu aştığın zaman bu kafa yorduğu konular yüzünden kendine kızacak, boşu boşuna kendini yıprattığını anlayacaksın. Bence sosyalliğini geliştir. Kalabalık ortamlara takıl. İlla ortamda kız olmasını isteme. Ama kız da varsa ortamda onu ayrı bir varlık olarak görme. Birkaç fiziksel farklılığı mıdır onları çekici kılan ya da yüzünün, fiziğinin güzelliği mi? Yİne de çiğnenmeni gerektiren bir sebep olamaz bunlar. Mutluluğu kızlarda arama lütfen. İdeallerinde, ailende, sana değer veren insanda, hobilerinde ara ne olur. Diğer insanlar için üzme kendini boşuna....

atakan_irresistable ve TheBiKeySah bunu beğendi.
  5. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    cems22 genç kibar erkek yorumu beni derinden yaraladı:d bende gelelde tanımadıım kızlara kibar davranırım sen olsan napardın?

6. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Canımı sıkıyorlar diyosun, öyleyse canını sıkan insanları hayatına alma, eğer hayatındalarsa çıkar..seni facebooktan mı sildi, sen de msnden sil vs..selamı sabahı kesersin olur biter..kasımpaşa hesabı..basit gibi görünebilir ama durum bu, kibar olucam diye kasma, herkese karşı kibar olunmaz..bunu da zamanla öğreneceksin zaten..
    Sıkı çalış, iyi beslen,sabırlı ol..wheye yönel..başarı gelecektir..

TheBiKeySah bunu beğendi.
  7. TheBiKeySah

TheBiKeySah Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yazılarınız için teşekkür ederim, dediğiniz gibi davranmaya çalışıcam...

8. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    ya bende aynen de oraya yanlış oldu kıbar erkek sendromu ama kullnmak ıstdğim kelıme abest kaçacak yanlış yorumlanacak die onu kullndım.. bende yeni tanıştığım ınsanlara ıyıym gereksız kabalık kustahlık yapmam mutavazı ve güleryüzlü olarak tanımlanırım çevremdekilere sorulduğunda ama sılen eden konusmayan gibi şeyleri sallamam tabi benim için önemli biriyse hayrdır die sorarım bi neden ararım ,nedenler önemli insanına göre 10 senelık arkadaşım hadi ben artık senle konusmuyom dıyemez bana durup dururken ha istemıyom artık desın yeterlı o kadar, ısteyen gider isteyen kalır yok kızın biridir iyidir aram silmıstır benı ben zaten hiç yazmamıştım derim iki konu farklı arkadaş genel olarak kızlar demiş ona göre fikir verdim bende kendimce..

TheBiKeySah ve rei bunu beğendi.
  9. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    ohooo geç bunları arkadaşım :D keyfine bak, bu dediğin silme olaylarını filan herkes herkese yapabilir.yeri gelir sen de birisiyle konuşmak istemezsin msnde , silersin artık.bu hayatın akışı.böyle.canın nasıl isterse öyle davran,öyle hareket et.bunlar ciddi meseleler değil.fasa fiso.sen de göreceksin.

10. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Ya biraz özgüven sahibi biri gibi görünmeye bak. Kibarlığı kendine güvensizlik olarak algılayan çok kız. Yanlışlıkla gözgöze geldiğinde kendini kraliyet ailesinden sananda çok. Davranışlarında erkek-kız ayırt etme yeter. Heleki sakın çekingen olma, bu seni güvensiz gösterir. Sen özgüveni olmayan bir kıza yanaşır mıydın? Güvenini aşmak için dans etmeni öneririm. Ne alaka demeyin, mesela ben 6 aydır tango yapıyorum, bir kadına o kadar yakın olunca yanında çekinmeden osuracak kadar rahat davranıyorsun:DTabii bu işin şakası, denemeyin sakın.

Ayrıca ben bu sene hiç olmadığı kadar arkadaşımı hayatımdan sildim, yerine hep birileri geldi. Yeterki silmeden önce ilk önce suçu kendinde ara...

TheBiKeySah ve salvadore_xp bunu beğendi.
  11. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    bende senin gibiydim ancak bunun boyle olmamasi gerektigini anladigimda -ki sende anlamaya baslamissin- bu sorunu astim. erkeklere nasil bakiyosan kizlarida oyle dusun cinselligi kafandan sil. kendine guven en onemli unsur tabii.. kendine olan guvenini gelistirmen lazim. arkadaslar zaten belirtmisler ve tavsiyelerde bulunmuslar.. bunlari uygula. eger olmayacak gibiyse antidepresan turu ilac kullanmani siddetle oneririm tabii doktor kontrolu altinda. ben kullaniyorum cok faydasini gordum dostum ;)

12. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    daha orta okuldayım aşk meşk işlerinin ciddiyette doruk noktası bi kızla çıkıyorum ama oldum süt ! sora kız geldi dedi ki ben senin serseriline tav oldum şimdi konuşmuyoruz bile benden bu kadar ......... sonra dank etti kafama o gün bu gündür free davranıyorum kızlara aşk meşk yok çıkmak yok takılmak var herşey yolunda gidio hemde çok rahat :)

13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çoğu erkek hayatta sadece kızları sorun etmiş gidiyor hayat sadece kızlardan ibaret değil kızlar konusunda bide bazı erkeklerde görülen kendini kızdan küçük görme gibi olaylar kız ne kadar önemliyse sizde okadar önemlisinizdir kimseye değerinden fazla değer vermemeliyiz

14. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Mestano'nun dans fikrine kesinlikle katılıyorum. Aslında sadece senin değil hepimizin bu alanla da ilgili olması gerekir. Dans görünenin ötesinde bir etkinliktir; kazandırdıkları da kesinlikle yüzeysel değildir. İlk etkiyi de özgüvende yapacaktır. Dans kadar etkili bir diğer etkinlik tiyatrodur. Tiyatro da beden dilini, toplum içinde rahat konuşabilmeyi ve en önemlisi içinden geldiği gibi davranmayı öğretir insana....

TuGhAn, gaddarkemal, KD ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Babannemin lisedeyken bana söylediği bir laf vardı, hiç unutmadım:

" İte taş atsan kıza değer " :)

Yani kız çok, sen uğraşma demek istedi. O zamanlar kızlarla adım anılıyordu evdekiler de şakayla laf vurunca bana biraz kızar gibi oldu ve bu lafı söyledi. Bu lafını hala unutmadım, o dönem bana faydalı olmuştu.

salvadore_xp ve TheBiKeySah bunu beğendi.
  16. DUM4N

DUM4N Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bak Bizim Arkadaşlar Kızlardan Selam Almak İçin Bin türlü Şey Yaparlar Ben Selam Vermem Gelip Bana Derlerki neden Selam Vermiyorsun Msn de Kızlara ilk selam veren tek tük olmuşumdur illa onlar selam verir öyle konuşurum kendini onlardan değersiz görme kız erkekten veya erkek kızdan daha değerli değildir ama sen karşındakinden kendini daha değerli gör böyle durumlarda kızı ekledin mi tanımıyorum seni derse iyi o zaman silebilirsen de gitsin hep güçlü olmayı becerki bazı şeylerden kurtulabilesin;)

17. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    ".... olanın imanı yoktur" atasözünü hatırlattın bana...

18. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    kızların bırcogu bodycıden hoslanmıyo :) hoslanmıyana gule gule demeyı bıleceksın asla sporundan hıc bı kız ıcın tavız verme yakın bır arkadasım onun yuzunden buyuk hacim kaybettı :( bende aynı duruma bır kac kere dustum :(

19. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    walla çok güzel bir topic olmuş arkadaşlar :)
    herkesin iyi kötü kızlarla anıları wardır
    bütün yorumları okudum ve hepinize ayrı ayrı katılıyorum
    hiçbir zaman kızları sorun etmedim,kafama takmadım,çok reddettim ama şimdi en kötüsü başıma geldi
    feci şekilde de çektiriyor :)
    nasıl böyle bir duruma geldiğimi bilemiyorum,eski günlerimi çok özledim :D
    tavsiyem fazla abartılı olmamak şartıyla böbürlenmen ve karşındakinin de senin gibi allahın bir kulu olduğunu unutmamandır ;)
    herşey gönlünce olsun,bol şans:)

20. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bu konuda tavsiyeler usta betinlerden çıkmış olsa da teknik ve taktiklerin amaca ulaşabilmesi için kişinin hazır olması ve değişimi can-ı gönülden istemesi gerekir. Örn: Benim Kızsızlıktan kavrulan çok erkek arkadaşım var. Yalnız bunlar kızların yanına gelince süklüm püklüm olurlar, selam verip kızarır ve köşelerine çekilirler. Nasıl bir çelişkidir bu allah aşkına. Kız istiyorsan kızların yanına gider zaman geçirirsin; istemiyorsan dönersin poponu, erkek arkadaşlarında takılır eğlenirsin. İşin mihenks noktası da sosyallik bence. Kızsızlık çeken, kendi ifade etmede problem yaşayan, ufak tefek restleri, redleri problem yapan kişilerin problemi sosyallik ve özgüvenden başka ne olabilir ki. O yüzden bu konuda psikolojik destek almayı da düşünsünler. Gelişim çağında tüm kritik dönemler başarıyla atlatılamayabiliyor. Extra takviye almadan işiniz zor olur bence....

Sayfayı Paylaş