Kızlar neden böyle :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gkhngs tarafından 24 Haziran 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. gkhngs

gkhngs Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mali işler
    Yer:
    istanbul
    Hangi kız arkadaşımla konuşsam body'e başladım dediğimde onlardan gelen tepki şu şekilde oluyor

-aman sakın öle çok kas falan yapma,iğrenç oluyolar...

Ben pek önemsemiyorum çünkü bu işi kızlar için değil kendi sağlığım ve görüntüm için yapıyorum...

Ama benim 1 kaç tane erkek arkadaşım var sırf kızlara kendilerini beğendirmek için body yapıyorlar,sanırım o arkadaşlar boşuna yapıyor bu işi :lol:

2. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    belki çok kaslı gözükmeleri onlara hoş gözükmeyebilir, ama formda ve hafif çizgilere kimse kötü diyemez bence.

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Deli'nin dediği gibi aşırı kaslı, damarlı olunca itici bulabilirler. Benim kız arkadaşımda ilk başlarda üff, püff, ne gerek var falan diyordu ama şimdi üstü çıkarınca "Hımm aslında fena değilmiş" diyor :D

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sarc özele girme dostum :D abi iri vücut iyi vücuttur bu benim fikrim
    tabi kızlar da iyi düşünüyorlar en azından salondakiler öyle ve iyi düşünmeseler bizim hoca 160ın üstünde kadınla beraber olmuş ve ben şahidim adam her hafta bitane götürüyor malum bi otel var adı bende kalsın ve bi çoğuda evli arkadaşlar bunu üzülerek söylüyorum o yüzden eşinizi veya arkadşınızı ihmal etmeyin

5. Guest

Guest Guest

Kizlar iri yari vücutlardan hoslanmiyorlar. Hoslananlari azdir bunlari simdi geciyorum.
    Yani bayanlar yada bu isi bilmeyenler zannediyorlar ki bodybuilding yapinca hemen iri yari kaslar insa ediliyor. HAYIR. iri yari kas insa etmek icin ilac kullanmak lazim. eger dogal antreman yapip calisirsan 70 kilodan 80-85kg olursun ve vücut güzel bir form kazanir ve görünümde parlaklik olur. Iste bu görünüme hic bir bayan hayir diyemez.

mesela filimlerdeki artistlerden örnek verelim.

1. Spiderman1-2 de oynayan sahis(örümcek adam)
    2. I Robot filminde oynayan Will Smith'in vücudu.
    3. Blade filinde oynayan beyaz oyuncu(ismini bilmiyorum)
    4. Troya Filminde basrol oynayan Brad Pitt

ve daha aklima gelmeyen bircok artist. 75 kilodaki bir vücutcu 3-4 kur sonunda 90 kiloyu asacaktir ve bu sayede iri görünüm kazanacaktir. Bu görüntü bile bayanlarin hosuna gitmez. Ancak güzel giyinirsin ve style sekli verirsin kendine birazda elin yüzün düzgündür o zaman isi kaparsin ama bunun disinda sonuc genelde olumsuz olur.

Arnold Schwarzenegger kendisi anlatiyor. 15-16-17-18-19-20 yaslarinda kizlar benden kaciyor ve yakin temas kurmak istemiyordu. temas kuranlarda kaslarin o sekilde cikmasina sasiriyor ve ellemek icin geliyorlardi. Daha sonra lari dünyaya acildim ve öyle taninarak bayanlarin ilgisini cektim. diye avusturyada bir konusmasindan demec(1990 li yillarda.).

Tabi arnoldun 20 yasindan sonra ünlü olmasindan dolayi bayanlar gelmistir arnold acikca bunu belirtmemis ama gercek olan budur. Aslinda o yillarda kuvvetli erkekler seviliyordu. Arnoldda kendini kuvvetli erkek konumunda göstertti zaten hercules filmiyle ilgiyi o yöne cekmisti.
    Bugün ki kizlar tamamen bakimli erkek ve düzgün vücutlu yapili erkeklerden yada yakisikli erkeklerden hopslaniyorlar. genel manada bunu söylüyorum. Istisnalar kaideyi bozmasin:)

6. meri jeyn

meri jeyn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence panzehir 100 de 100 gediğine koymuş
    ama şu var ki sarcın da dediği gibi zamanla sizleberaber takıldıkça kızların fikirleri daha esnek olabiliyo

7. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Aklıma gelmişken bi konuya deyinmek istiyorum Acaba Brat pıt o fılm ıcın kür yaptımı yoksan 6 ay içinde o forma nasıl geldı. kamera çekimlerinden dolayımı o kadar iyi duruyo yoksa elemanın vucut yapısı bu iş için müsayitti. sonuç ta amerika adamlar çok profösyonel burada ki salonlar gibi adama gözü kapalı program yazmıyolar.

8. Guest

Guest Guest

dominic orasi amerika orda akla gelebilecek hersey olur.

Eger amerika hükümeti 15 yasindaki bir cocugu 3 sene icerisinde olimpiyatlarda rekor kirmasini saglamak icin steroid kuruna baslatiyorsa herhalde bu 6 aylik film rolleri icin steroid+prohormon gibi maddelerin kullanimi anormal gelmemelidir.
    Amerika bir baska ülke degil bir baska dünyadir. Orda akla gelebilecek hersey olur bu mümkündür.

Söyle Film artistlerinden tutun taki Rapcilere kadar uzanin. Diyorlarki efendim zencilerin genetigi iyi ve adamlar spor yapip vücut kazanabiliyorlar. O zaman ben sorarim neden amerikada en cok sisman zencilerde?
    neden amerikada normal tabanda spor yapan(büro+resmi dairelerde) zencilerin vücut yapisi gelismiyor?
    Neden almanyadaki zencilerin ve hollandadaki zencilerin vücut yapisi gelismiyor?

Iste buna cevap bulunamaz. Bir film artisti olan Will smith 3 senedir fitness yaptigini söylüyordu. Taki muhammed alinin filimi cekilene kadar. O film icin antremanlarini saglamlastirdi ve kisa sürede 15-20 kilo aldi ve sonra aldigi kilo faztla gelince yönetmenin istegi üzerine tam rolle uyum saglamasi icin kilonun %30-40 ini vermisti. Eski will smithi bilirsiniz. Dizilerde oynardi ve albümleride var klibleri. Burada oldukca zayifti. Oysa o yillarda bile fitness yapiyordu.

9. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar hep böyle zztn

10. Ltltlt

Ltltlt Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    10 yillik hort :D

shaq ve derin_aker bunu beğendi.
  11. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Vücut çalıştırmayı seviyorsan çalışacaksın ama kız arkadaşına ben vücut çalışıyorum fitnessa gidiyorum diye anlatmayacaksın vücut çalıştığın zaman eğer kaslarından belli oluyorsa kız arkadaşın spor salonuna gidiyormusun diye sorarsa evet dersin o kadar başka konudan konuşur kısa kesersin kızlar pek fitness konuşması yapmayı pek sevmez kızları etkilemek için vücut çalışanlar olabilir ama pek kızlar da fitness muhabbeti sevmiyor

12. Ltltlt

Ltltlt Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Neden sevmiyor ?

13. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Kızlar yani çoğu demiyim de bazı kızlar erkek arkadaşlarının ben çok iyiyim ben çok üstünüm diye karşısındaki erkek arkadaşının kendisine böyle işte havalı olmasını üste çıkmasını pek sevmezler ayrıca kaslı ve yapılı yakışıklı bir erkekle ilişki kurdukların da diğer kızlara karşı kıskanırlar bu kıskanma hassasiyeti erkekler dede kızlar dada hep olan bir şey buna daha bir çok sebep neden sayabilirsin

14. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    forumdaki hort rekoru bu olmalı.

shaq ve bodykazm bunu beğendi.
  15. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    :D

16. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    10 yıllık konuyu görünce tebrik etmek istedim :)

bodykazm ve Balboa7 bunu beğendi.
  17. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    O değil normal kız arkadaslarımda ben fazla kas sevmiyorum fazla çalışma diyor ben anlamadım :D :D :D

Savino89 bunu beğendi.
  18. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    10 yıllık konu bir adım ileri gidilmemiş anlaşılan ne fitness modeller ne crossfitçi nede bodyciler bu işi kızlar için adam dövmek için yada gösteriş yapmak için yapmazlar yarışmalarda 1.olmak için yaparlar bu başarı parayı ve hatta ünü beraberinde getirir örneğin dwayne jackson yılda 50 milyon dolar kazanıyor aksiyon starı ünlü tabiki beraberinde kızlarda ona hayran olabilir ancak şimdi gençler ona bakıyor demek ki kızlar sadece kasa geliyor sanıyorlar sonuç tabiki üzücü bir kere getirisi yok onlar bu işten para kazanıyor biz para veriyoruz ayrıca onca işin okulun stresin içinde yapıyoruz kim destekler bizi ayrıca kasın kızların üzerinde etkisi defalarca yazıldı yakışıklıysanız fazla olur tip yok ise artı birde parasal imkanlar kısıtlı ise pekte kızları etkileyemezsiniz kaldı ki bu iş sağlık için yapılır hobi için yapılır yada kaslı görünmeyi sevmek için yapılır heleki artık street workout fitness crosfit yapanların sayısı dolu yarın öbürgün kas zaten erkekte olmalı düşüncesi yaygın olacak öncelikli göreviniz yaşam standartınız yükseltmek olsun paranız olsun kendinizi geliştirin bir kaç konuda uzmanlaşın entelektüel olun ve artı tabi sağlıklı bir beden için sporda yapın

bodykazm, neverbackdown. ve Savino89 bunu beğendi.
  19. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    oo never balboada burdaymış özlemişim forumu :))

neverbackdown. ve Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş