kızlar neden böyle

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve onur04 tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba arkadaslar,sinirim çok bozuk bu aralar. O kadar bozuk ki katabolik durumda geziyorum.farkli zamanlarda 4 kizla konustum,baslangicta hey guzel gidiyor,sonra bunlar boş boş konuşmaya başlıyor.mesela benim kendi sorunlarim var seninle alakasi yok cumlesini cok duydum.başta hersey iyi gidiyor ama.heo boyle olmasindan sıkıldım artik.kizlardan iyice nefret etmeye basladim.bunlar iyice kendilerini bir şey sanmaya başladilar haksiz miyim?aslinda dünya da saćma bir yere dogru gidiyor ama o başka konu.ben duzgun kiz aramaya devammi edeyim napiyim sizce

neverbackdown. ve ekremkayikci bunu beğendi.
  2. x10.

x10. Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim sen düzgün bi kız arama geç o işi kızlarla şu zamanda ciddi düşünme yaş olarak muhtemelen benimle yaşıtsındır :) Kızlarla eğlenmene takılmana bak sevgili olunca :D Kızlar'a pislik gibi davran zaten bi çoğunluğu pislik. İyi bir erkek olmıycaksın p** erkek olucaksın ki hoşlarına gitsin bu kızlar bundan hoşlanıyor ;)

Thorm, emreozgun479 ve ekremkayikci bunu beğendi.
  3. ogulcan çiçekler

ogulcan çiçekler Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    abi çok haklısın bu konuda ben normalde iyi bir insanım ne sigaram ne alkolüm vardır kavgacı değilim hoşgörülü insanım çevremdeki kızlar hep popüler olma derdinde olan ergenlerle çıkıyor hangi kızla konuşsam işin sonunda bana ''KANKA'' diyor. Anlamıyorum keramet sigaradamı tiptemi diye ama çirkin bir insanda değilim yakışıklıyım demiyorum ama bi giderim var sanırım uzun ince yapısız biri olduğum için ama bende bundan sonra kızlara pislik gibi davranıcam.

ekremkayikci bunu beğendi.
  4. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    düzgün kız aramayı bıraktığında o düzgün kız karşına çıkacaktır.belki de o düzgün kızın değerini iyice bilmen için diğerleri sana gönderilmiştir.genelleme yapmamanı tavsiye ederim.bütün kızlar aynı değildir elbet.biraz dinlendiğinde yalnız kalmayı başardığında karşına çıkacaktır..kız diyeti gibi.işte o zaman başka kızlara ihtiyaç olmayacaktır.aynı anda 4 kızla konuştuğuna göre 4 'üde senin istediğin şeyleri sana getirmedi demektir bu..yoksa 4 kişiye ihtiyaç olmaz 'gerçek bir kadın' ile konuştuğunda.

5. ekremkayikci

ekremkayikci Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Kısa ve öz yorum yapacağım bi kıza yaklaşacaksan kalbinin atışı kalbinin yanışı bunları hissedeceksin bak ozaman nasıl oluyor ciddiyete kadar gider allah hayırlı ederse hersey olur ..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ogulcan çiçekler ve derin_aker bunu beğendi.
  6. ekremkayikci

ekremkayikci Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Gerçi bu devirde eli ayağı düzgün kız bulmak zor sende haklısın :))

7. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bende böyle düşünüyordum 4 senedir yalnızım kız filan aramıyorum çıkmadı karşıma doğru kız filan normal bi kız bile çıkmadı. şu gencecik yaşımda sevgilileri el ele gördükçe içim gidiyor. ben asıl gezip eğleneceğim yaşlarımı boşgeçirdim. bundan sonrada zor artık
    edit:şu resim denk geldi az önce https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd...._=1442033050_b15f2d419e946bf264debbe97d209dfa

8. ekremkayikci

ekremkayikci Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    O değil de el ele tutuşuyor diyorsun içinin gittiğini de diyorsun sence sana helal olmayan kızın elini tutmak iyi birşey mi ?? Sadece bunu soruyorum

9. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Birinin elini tutmak kötü bir şey değil ya da sevmek. Keşke herkes kavga edeceğinebirbirininelini tutsa

10. ekremkayikci

ekremkayikci Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Öyle dostum

11. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    zyzz örnek alın hiçbir kıza bağlanamyın haketmedikleri sürece

magi suyat bunu beğendi.
  12. Semih Ylmaz

Semih Ylmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Abi bi kız sevdim akrabamın karısının kız kardeşi yani baldızı kız bana ilk aşkım canım dedi beni kendine bağladı yanyana geliyorduk misafirliğe gidiyorduk felan benim yaş 17 kızın 18 orasıda var tabiki neyse biz bunla 2 haftadır görüşemiyoruz 2 gün önce gece sahura kadar canım ciicm aşkım ertesi gün 1 de kalkıcam dedi saat 7 de wp ye girdi bende instagramı açtım bi baktım sevdiceğimi seviyorum yazmış bende bütün gün onu düşündüm bana yazmışdır sandım bi sordum bilmesen daha iyi olru aramıza mesafe koyalım biz arkadaşız kimseye söleme aramzıda bişi geçmedi dede dedi kızla öpüştüm vs vs ve arkadaşız olaya bak kıza mesaj atıyorum takmıyor görüldü oluyor en son dedim benim sana verdiğim değer kadar sen bana vermiyormuşsun hadi bb yazmak istersen yazarsın dedim hoşlandığı çocukta akrabam gelde kızma Ramazan ramazan kıza 3 gün öcne 25 tl attım neti bitti diye sağol aşkım oldu şimdi kimseye söleme aramzıda olanları diyor biri benim soruma yardımcı olsun Allah aşkına varmı bunun bi oluru

13. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Sen çok yanlış sularda yüzmüşsün :D :D :D :D

14. Semih Ylmaz

Semih Ylmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    abi cektiğim ızdırabı bi ben biliyom kıza sordum neden böle yapıyno 100 kişiye ordum kimse cevabını veremdi tmm ozaman 100 kisi ye sorduysan bana gerek yok dedim biriki saat yetiyormuydu herşeyin değişmesi için ewt dedi çocuğun instagramını felbeğen mis aynı durumları paylaşmılar sevgimiz kimin canını acıtıyorsaona seslerniyorum dur daha yeni başladık diye daha sonra sen beni karşılık beklşiyerekmi sevdin dedi kfam kaldırmıyor felaket acı çekiyorum unutmak desen akrabam görüyorum yanımda bi yere gidince çıkmıyor lanet benimle öpüşen s vs yapan bana aramızda bişi olamdı soran olursa arkadaştık de dedi aşırı derecede zor durumdayım

15. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Kardeş türkce yazarsan yardımcı olurlar yazın anlasılmıyor

doxux bunu beğendi.
  16. Semih Ylmaz

Semih Ylmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kusura bakma yazım anlaşılmamış hiç kontrol etmedim öncelikle ben bu kıza gitmedim bu kız bana geldi okul zamanında kızla teke tekte ilişki bile yaşadım sayılır anca 4 gün önce sahurda 3 e kadar oturduk aşkım canım cicimdi ertesi gün saat 7 de bir fotoğraf attı altında sevdiceğimi seviyorum yazıyordu bende bana yazdı sandım ancak sorduğmda bilmesen senin için daha iyi olur yazdı o gün o çocuklara iftara gittiler ve beni instagramdan takibi sildi yazdığım yazılara off sıkıldım artık yazmandan dedi dünde konuştum tmm hmm tmm deyip durdu zorla konustu çocukta kızda şunu yazmış mutluluğumuzdan acı çekenl o kişiye sesleniyorum dur daha yeni başladık diye yazmış kıza wp durumuyla ilgili kalayladım bana netten bulduğunu hoşuna gittiğini söledi peki ya çocuğa ne demeli işin kötü yanı kız akrabamın karsının kız kardeşi çocukta benim öz amca oğullarımdan kız bana dediki sen beni karşılık bekliyerekmi sevdin öpüştük felan vs vs şeyler yaptık dedim o farklı konu dedi anlam veremiyorum dedim 2 saatte ne değişti 2 saatte değişmediki dedi peki neden bir gün öncesi gece aşkım canım cicim diyordun dedim offf dedi işin kötü yanı bu hafta sonu pazar günü halamlara gidicem ve oraya o kızda davetli nasıl bişi yapıcam anlam veremiyorum bir önerin varsa yardımcı ol kardeşim

17. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Bak dostum biraz gercekci düşün dost acı söyler ama doğru söyler,kız sana değer verip senden hoslansaydı sana bunları yapmazdı
    2.si kız karekterli birisi olsaydı böyle bir oyun oynamazdı,sen böyle bir kızla birlikte olursan hayatını karartırsın onun icin bırak o yoluna sen yoluna ve kimse unutulmaz değildir bunu bende yasadım zamanla unutursun haa eğer sen ne yap die sorarsan ben git amcaoğlunla konus derim ona olanları anlat elinde konusmalar falan da varsa göster o cocuğa da yazık olmasın ama yok konusmam diyosan da git davete kız yokmus gibi davran yapabilceğin en iyi sey bu olur

kasmıodane? bunu beğendi.
  18. Semih Ylmaz

Semih Ylmaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sağol kardeşim amcaoğluna söliyemem nedeni ise mesajları silmem dediğin çok doğru 5 gündür kendimi perişan ettim kızdada hiç gurur ykmuş 9 dakikalık mesaj attım ona bile off ne oldu yine triplerdesin yazmış diyicek bir sözüm yok artık 1.5 ay konustuk bu olay olmadan önce 25 tl attım tribe girmişti netim bitti diye sağol aşkım olmuştu şimdi ise böyle yaptı sağol yazın için

19. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73

20. baris.guner.3

baris.guner.3 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13