Kızların yaşca büyük erkeklerle cıkması

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 1 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar iyi forumlar direk konuya girmek istiyorum

arkadaşlar biliyorsunuzki kızların kendisinden yaşça büyük erkekle cıkması moda olmuş fakat neden cıktıklarını bi türlü anlıyamıyorum mesela bizim burda lise 1 giden kız var kızın yaşı 15 16 gidip 19 yaşındaki cocukla cıkıyor onuda geçtim diyer bi 16 yaşındaki kız arkadaşım 22 yaşındaki erkekle cıkıyor yani demek istedigim hiç kendi yaşıtlarımızla cıkamayacakmıyız benim yaşım 16 gidip bende 12 yaşındaki kızlamı cıkacam öyle saçma birşey olurmu anlıyamadım gitti yaf hiç bakmıyorlarmı bu 19 20 yaşındakiler ben nasıl 15 yaşındaki kızla cıkarım diye ne biçim dünya bu adaletmi bu şimdi :mad:

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    işte bu soruları sorduğun için kızlar kendilerinden büyük erkekler çıkıyor :D
    ayrıca bu moda olan birşey değil ki,doğru olan ve mantığı çogu zaman kanıtlanmış bir olay,kızlar erkeklerden çabuk olgunlaşıyor,şuan bunu anlaman zor o yaşlardan bizde anlam veremiyorduk kızların bu seçimlerine ama inan ileride anlar ve hak verirsin erkeklerin olgunlaşaması biraz daha uzun sürüyor kızların olgun ayakları yere basan geleceği planlayan erkekleri seçmesini normal karşılıyorum şahsen
    eşimle aramda 6 yaş fark var ama inan o yaş farkını hissedemiyorum ben şahsen çoğu zaman:)

rockybalboa7, Azi ve hasanateş bunu beğendi.
  3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence kızları hiç ciddiye alma. Ciddiye alırsan kafanı gereksiz yere meşgul edersin. Oluruna bırak elbet biriyle çıkarsın.
    Birde sanırım tercih meselesi. Kendi açımdan bakacak olursak. 2 yaş küçükten fazlasıyla çıkmam, büyüklede çıkmam çünkü çocuk muamelesi yapmaya kalkıyorlar :D

Body06 bunu beğendi.
  4. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Evet bu çok normal.Sen oluruna bırak herşeyi =)
    Bundan 4 ay önce 21 yaşında biriyle beraber olmuştum 2 gün sürdü.Bana göre çok olgun davranıyordu,sonrasında ayrıldı. Kızlarda olgun erkeklerle beraber olmak istiyorlar bunda birşey yok.

5. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Çoğu kişinin tercih meselesi ve genel böyle kızlar erkeklerden daha hızlı olgunlaşıyor bu yüzden çoğu kız kendılerınden büyüklerle çıkıyor erkeklerde küçüklerle birazda tercih meselesi şahsen ben kendimden 2 yaş bile küçük kızla çıkmam 1yaş neysede fakat ileride bende 3 yaş felan benden küçük bi kızla evlenmeyi düşünürüm

6. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Bende kendimden 3 yaş küçük biriyle çıkıyorum, yanlış olan bir şey göremiyorum evlenipte aralarında 10 yaş farkı olan bile var.

Sayfayı Paylaş