Kızla buluştum fakat

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 4 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merabalar geçenlerde anlattığım gibi ben facebookdan bi kızla konuşuyordum bunuda benim kız arkadaşım tanıştırdı benimle neyse ben konuştum konuştum aramızda iyi oldu kıza sordum okula servislemi gidiyorsun diye oda ayrıldım dedi bizim burdanda okula kadar nerden baksan 15 20 dk kadar bi süre sürüyor bende ozmn konuştum onunla işte sonra dedim gelim bi eşlik etmiş olurum dedim oda tamam dedi neyse ben 3 4 gün geçti sonra gidesim tuttu benim kız arkadaşımada söyledim bunu oda getirdi sağ olsun bende işte kızı aldım yürüdük ona eşlik ettim fakat facebook gibi yani sanal ortam gibi diyelim hiç bekledigim gibi cıkmadı açıkcası ne kız konuştu nede ben yani bilmiyorum değişik kızlarla yan yana gelince çekingenligim tutuyor yada ne konuşacağımı bilmiyorum 3-5 laflar konuştuk işte nasılsın falan nasıl geçti okulun gibi gibi vesaire işte eşlik ettim yürüdük dedigim gibi biraz okulada yanlız gidip geliyormuş bi sakıncası olmadıgını söyledi bana ona eşlik etmem konusunda fakat kafama bi kaç soru takıldı

1. Kızın Beni Beğenmemesinden Endişe Duyuyorum
    2. Cok Çekinken Davrandım Bi Hayli Soğudugunu Düşünüyorum Facebookda Konuşuyorum Fakat Yüz Yüze Zor Oluyor

Yani bunları düşünüyorum napmam gerekiyor arkadaşlar facebook konuşmaya devamm mı etsem bidamı cıkışına gitsem fakat bikere gittim daha ikincisinin üçüncüsünün yüzsüz olacağını düşünüyorum

Azi bunu beğendi.
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Eşlik etmeye devam et bence zamanla yanında rahat olmaya alışır konuşmaya devam edersin. Birde ne konuşsam ne konu açsam diye stres olma. Sen konuşmaya herhangi birşeyden başla gerisi çorap söküğü gibi gelir merak etme ;)

Azi bunu beğendi.
  3. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    -İlk başta şu saçma sapan oynadığın internet oyunlarını bırak...Bilgisayar başında geçirdiğin zamanı kısıtla...
    -Dışarıya çık,arkadaşlarınla sosyalleş...Yeni kızlarla tanış,onlarla sohbet et...Bu işler sanaldan olmaz....Gerçek bir ERKEK olman lazım...
    -Kız seni beğenmemiş olsaydı ona eşlik etme teklifini ilk baştan red ederdi :)Büyük ihtimal ile kızla yürürken kıza büyük bir hayal kırıklığı yaşatmışsındır :) Kızın yüzüne bile bakamadın değil mi?
    -Kendini hem fiziki hem kültürel yönden geliştir...Düzenli bir spor hayatın olsun...Ayda 1 roman mutlaka bitir...Her gün gazeteleri falan oku :)
    -Kendine yeni kıyafetler al,kızla çıkmaya gitmeden önce aynada bir kendine bak...Saçın,giyimin kusursuz olsun :)
    -Kendine güvenin olduğunu kızın yanında hissettir...Dimdik yürü onun yanındayken...Robocop gibi demiyorum :):) Konuşurken onun gözlerinin içine bak :)
    -Baktın durum çözülecek gibi değil psikoloğa görün...Yada bir kaç hafta Danny Boy ile takıl :D:D

Zerk, StrongToMan, wallcroft9'69 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  4. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Azi yazdıkların önemli şeyler bu konu hakkında yazanların kesin okuması lazım.

Madem yazdık birkaç maddede ben ekliyeyim

- Yukarıdaki maddeleri zorunluluk gibi görme bir yaşam tarzı olarak gör.
    - Kendini geliştirdiğin konuları çaktırmadan muhabbetin içine sok.
    - Kızların bilmediği konulardan bahset :D
    - Düzenli spor spor spor.(Azi yazmış ama tekrar etmekte fayda var :D
    - Kıza o özelmiş gibi hissettir ama umurunda değilmiş gibi davran.
    - Asla bir kıza kendini kaptırma.
    - Asla kontrolün kıza geçmesine izin verme :D
    - Kendini açılmayı bekleyen bir kutu gibi göster. Kız seni tanımak için meraklansın ve her seferinde daha fazla süprizlerle dolu ol :D

Azi bunu beğendi.
  5. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Müdür bunların hepsi hikaye.. kız seni seviyosa hiç bişey engel olmaz,sevmiyosa bunların daha fazlasını yap istersen boşaa..

ravenss34 ve Azi bunu beğendi.
  6. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocam arkadaş daha kızın yüzüne bakamıyor :) Nasıl çoluk-çocuk sahibi olucak bu çiftler sorarım size :):)

7. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    :) Çok basit , olur ya da olmaz bu kadar. Yok eğer zorla sevdiririm beğendiririm derse ilerde yine kendi canı yanar, bırakın adam nasıl biliyosa öyle yapsın en iyisi bu bence

themertyildiz ve Azi bunu beğendi.
  8. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hanımkızımız zaten BenDayanamam isimli üyemizi beğenmiş,birlikte yürümüşler biraz :) Ama face de yapılan konuşmalar real de yapılamadı :) Şimdi bu iki ergenimiz aşklarını facede mi yaşasınlar :) Bir erkek kendine ne kadar çok bakarsa,ne kadar çok özgüveni varsa kız tavlama potansiyeli yükselir :) Ben böyleyim,beni seven böyle sevsin diyen tipler ömür boyu yalnız kalmaya mahkumdurlar...

9. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    arz talep ilişkisi diyelim :D

Azi bunu beğendi.
  10. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Abi günlerden bir gün hiç unutmam sabah kalktım,üstüme başıma bakmadan dışarı çıktım marketin yolunu tuttum :) O zamanlar saçım da baya uzamıştı :) Bonus Card reklamındaki zenciler gibi kabarıyordu saçlarım :D Yolda kızın teki bana bakarak "Devede de boy var ama ............" malum sözü söyledi :) O söz o kadar ağırıma gitti ki son tekrarı çıkaramadım :) Benchin altında kalmışa döndüm :):D

Turkhero bunu beğendi.
  11. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Azi'cim canım benim :D anladım seni sende haklısın da

adam diyo ki kız hiç konuşmadı falan beğenmedi mi acaba. şimdi bişey anlatıyım bende bu kardeşim gibi bi kızdan hoşlandım (şimdi ki aklıma olsa konuşmazdım bile kız bildiğin mal) :) neyse face de iyi güzel yüz yüze gelince şey gibi surat sanki bi suç işlemişsin gibi hissettriyo bişey konuşmuyo falan neyse diceğim o ki BenDayanamam kardeşim, Kız sürekli o tavırda devam ederse salla gitsin kızmı yok ortalıkda

Azi bunu beğendi.
  12. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum bende seni anlıyorum bir ilişkinin başlaması %99 ile kadına bağlı :) Şimdi kız,arkadaşımız ile çıkmak istemese onunla birlikte zaman geçirmek,yürümek istemez :) Ama arkadaşımız sanaldan sağladığı performansı kızın karşısında sağlayamıyor :) Kızın büyük ihtimal ile buluşmanın ilk dakikalarında verdiği tepki şu olmuştur: WTF :D:D Facedeki bülbül gibi konuşan adam karşımda düldüle döndü :D Yani ilişki başlayacakken arkadaşım ofsayte yakalandı,hakem golü vermedi :D Hiçbir hakem asosyal bir kişinin golünü geçerli saymaz :D:D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Eyw Arkadaşlar Yorumlarınız İçin Okudum Yorumlarınız :D Gülmektende Geçemedim Aslında Mevzu Farklılaştı Şimdi :D Dedigi Gibi Facede Konuşuyorum Fakat Yüzyüze Geldik Bomboş Yani Sanki Kızın Yanında Korkuluk Gibi Kaldım Kızda Konuşamadı Benimle Anlayımadm Gitti Ben Bide Beğenmeme Konusundada Teredüt İçindeyim Benim Kız Arkadaşım İlkokuldaki Bizi Gördü Cok Yakışıyorsunuz Dedi Bana Aynı Şekilde Kızla Yürüyorduk Arkadan 2 3 Kız Geldi Bırak Rahatsız Etme Çiftleri Dedi Resmen Krize Girdim Kızın Yanında :D Kız Yüzüme Bakıyordu Ama Arada Bende Bakıyordumda Cok Değil Cok Baksam Yamyam Gibi Olurdum Konuşunca Arada Bakıyorduk Kızın Beni Yanında Kabul Etmesine Ne Yalan Söyleyim Şaşırdım Açıkcası Yani Dedim Eşlik Edeyim Olur Dedi Belkide Pişman Olmuştur Yanına Geldigime Aslında Bunu Kıza Sormak Lazım Bida Gitmeyi İsterdim Açıkcası Yani Yavaş Yavaş İlerlesek Fenada Olmazdı

Azi bunu beğendi.
  14. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Karışmak gibi olmasın ama hem kız arkadaşım var diyorsun hem de şimdi anlattığın kızı da kendi kız arkadaşım ( sevgilin,partnerin vs. ) tanışırdı diyorsun.Nasıl iş bu ben anlamadım ? :confused:

Azi bunu beğendi.
  15. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Tanıştıran arkadaşının kız olduğunu belirtiyor bence. Yoksa diğer türlüsü olamaz zaten :)

Azi, themertyildiz ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kız Arkadaşm Dediysem Arkadaşım

Sayfayı Paylaş