Kız meselesi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Mertcan44 tarafından 15 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar,
    Dershanede bir kız var acayip derecede hoşlanıyorum ama kıza bir türlü açılamıyorum kızda utangaç bende utangacım biraz
    göz göze geliyoruz sohbet muhabbet ediyoruz ama bir türlü ileri gidemiyoruz sorun benden kaynaklanıyor gaza geliyorum bu sefer yapıcam diyorum kızı görünce elim ayağım birbirine giriyor
    fiziki açıdan kısa boylu ve zayıfım ama boks yaptığım için vücudumun şekli düzgün fakat boks yapan birine nazaran kalıplı ve iri yarı durmuyorum 18 yaşındayım ama 15-16 duruyor bunda dolayı kendimi yetersiz buluyorum ve öz güven düşüyor kızın gözünde kendimi eksik hissediyorum ve bu kız bana bakmaz diyip geçiyorum onu istiyorum ama söyleyecek cesareti bir türlü bulamıyorum
    ne yapmam lazım bana tavsiye verin gerçekten çok ihtiyacım var.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Cevabını kendin yazmışsın gidip konuşacaksın bu kadar basit

neverbackdown., doxux ve Mertcan44 bunu beğendi.
  3. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    Git konus neden cekinirsin ki ne yapabilir yaa en fazla ne olabilir hayır der.en azından aklında kalmaz söyledim kabul etmedi der ustune sünger cekersin.kafan rahatlar.

hidayetd ve Mertcan44 bunu beğendi.
  4. Ronnie C.

Ronnie C. Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    gidip senden hoslaniyorum falan deme tek yapman gereken sey onun adim atabilmesini kolaylastirman o seni seviyosa mutlaka aticaktir onunla daha yakin arkadas olmaya calis ama sakin hoslaniyorum falan deme

Mertcan44 ve berkay7743 bunu beğendi.
  5. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dostlarım söyledikleriniz mantıklı bu kadar iyi ve düzgün bir kız bulmuşken elimden kaçırmak istemiyorum
    madem sevdiğimi söylemim ona yaklaşmak için neler yapabilirim gerçekten hiç bir kötü niyetim yok kız biraz utangaç sadece kızlarla sohbet ediyor çevresinde erkek yok diyebilirim tek tük onlarda akrabaları
    iyi bir başlangıç için neler yapmam lazım bu konuda fikriniz varsa söyleyin bana.

6. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Kızın yanında kendini bu kız bana bakmaz gibi hissediyosan bence başlama bu kız benim ayarım dediklerinle ol yoksa o ilişki olsa bile olmaz yürümez kompleks yaparsın madem vucuda önem veriyosun bb yap boksun yanında

7. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    YGS den sonra başlamayı düşünüyorum zaten ben kızdan uzaklaştıkça o bana yaklaşıyor sanki konuşmuyoruz ama çoğu zaman göz göze geliyoruz.
    Ben baktığını görmediğim zaman yanımdaki arkadaşlarım sana bakıyor felan diyorlar :D
    madem böyle bir durum olcaktı beni niye bu kadar yordu bu kızları anlamak çok zor.

berkay7743 bunu beğendi.
  8. hanimoos8

hanimoos8 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    biraz konuşabilirmiyizde cek kenara acık ve net konus mesela seni beğeniyorum de seninle fazla vakit gecirmek istiyorum de veya gözleriniz cok ses cıkartıyor :) (söylemeden gecemicem bi düşünim derse o iş yaş o an isticeksin kararını evet veya hayır ) (utanmaktan cekinme 1 utanırsın 2 utanırsın 3 de herşey cözülür herkes bir birini kabul edicek değil ya illa biri cıkar :) bol şans

9. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    :) Aynı ben.Ya gidip konuşacaksın yada ortak arkadaşınız varsa arayı yapıcak.Sana bi abi tavsiyesi çok sev çok bağlanma;)

10. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Cesaret de kas gibidir, çalıştıkça gelişir. Şimdi korkaklığı seçersen sonraki sefere de korkaklığı seçeceksin ta ki bir gün korkuyu yenmekten başka çaren kalmayana kadar. O zaman geldiğinde antrenmansız olmamak için şimdiden kendini hazırla.

Kadınlar erkek yemiyor, o peygamber develerinde veya karadullarda falan olur. İnsan türünde en çok "Hayır, ilgilenmiyorum, teşekkürler" cevabı alırsın. Doğru dürüst sorup ters cevap alırsan zaten o kadın uğraşmaya değmez demektir, diğer durumda ise bir dahaki sefere daha doğru davranmak için tecrübe edinmiş olursun. Burada seni zararlı çıkartacak tek bir seçenek var konuşmamak, bitti. Korkaklıktan başka kaybedecek hiçbir şeyin yok. Kızla konuştuğunda kaybedecek hiçbir şeyin yok. Yapacağın belli, git konuş, mucize bir yaratıcı açılışla kızın senden hoşlanmasını sağlamayacaksın, "merhaba, nasılsın"la başla. Dışarı davet et, kabul ederse güzel bir yere götürüp sohbet et, kabul etmezse saygılı bir şekilde yanından ayrıl, arkasından konuşma, gurur yapma, başka kız bul. Çok kolay ve bunun ne kadar kolay olduğunu 18 yaşında anlarsan senin için büyük avantaj olur.

neverbackdown. ve Mertcan44 bunu beğendi.
  11. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende onunla vakit geçirmek istiyorum onunla birlikte olmak istiyorum ilk başlarda çok iyi başladık salak kafam keşke açılsaydım o duruma gelmiştik
    sonra benim hoşlandığım kızın bir arkadaşı çıktı ortaya oda benden hoşlanıyormuş bu yüzden benimki de benden biraz uzaklaştı.
    ben açılmaktan korkmuyorum ama böyle boş bir sebepten dolayıda kızı kaybetmek istemiyorum kıza biraz zaman verdim ben uzak duruyorum o yaklaşıyor yavaş yavaş zaten yoğun biri kız veya erkek arkadaşlarıyla görüşmüyor bile belli kişilerle onlarda zararsız insanlar bu yüzden içim biraz rahat.

12. hidayetd

hidayetd Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    hepsini okuma fırsatı bulamadım fakat dostum öncelikle kendine güvenmelisin kendine güvenin yoksa bu senelerce devam eder arkadaş ortamına girdiğinde yada kız ortamına girdiğinde susup kalabilirsin, o yüzden olumlu yada olumsuz sor soruyu gitsin erkek arkadaşı büyük ihtimal yoktur oda sana bakıyorsa önceliği ondan bekleme kendin git konuş ne hissediyorsan söyle.

13. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    haklısın aslında çoğu konuda cesaretim vardır ama bu gönül işlerinde 0 ve bu durum beni çok rahatsız ediyor.

14. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    kardeşim bak şimdi öncelikle sana bu ''git konuş, ne olacak ki'' diyen insanların bir çoğu bu sana söylediklerini klavye üzerinde yapabiliyorlardır bunu böyle bil. Sonrasına gelince kendini yetersiz görmen normal bir şey ama bunu kendini geliştirerek yenebilirsin. Kitap oku, film izle, farklı aktivitelerle uğraş. Zamanla kendini yetersiz değil, mükemmel görmeye başlayacaksın. Bu dediğimi doğru bulursan ve kendini geliştirmeye başlarsan kızla muhabbeti kesinlikle kesme hatta zaman zaman önceliği kızdan yana kullan. Giyim kuşamını değiştirebilirsin biraz renkli ve ilgi çekici elbiselere yönelebilirsin maddi durumun yerindeyse (ilgi çekici derken tutupta gök kuşağına bürünme :) ) bunları yaptıkça birşeylerin değişeceğine inanıyorum.

Sayfayı Paylaş