Kız arkadaşım beni artık beğenmiyor,kilo vermeme yardım edin lutfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve s_avdac tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. beducan

beducan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Abicim aynı durum bende vardı şuan manken fiziğine sahibim fakat bu seferde neden sıkı değilim de yumuşağım sorunu çıktı bazıları öyle kilo verırsın kas ister kas yaparsın başka bişe ister

s_avdac bunu beğendi.
  2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Sadece başlık okuyup cevap yazacağım eğer kız arkadaşın seni beğenmiyorsa sendw vur tekmeyi gitsin hem o ilişki yürümezdi zaten dış görünüş için insan insandan vazgeçiyorsa aranızda birşey yokmuş zaten sakın hızlı kilo vereyimde benden ayrılmasın temayüllerine girme kg vereceksen yavaş yavaş ver sağlıklı olsun

s_avdac bunu beğendi.
  3. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kardeşim diyetisyen daha iyi yardımcı olabilir ama bana sorarsan haftada 4 gün HIIT antremani yap 2 gün kas calismasi bir gun dinlenme 2 3 ay uygula mumkunse ekmegi kes karbonhidrat seker ihtiyacini meyvelerden karsila mumkunse muz tuket 0 yag icerir antremanalrdan once bir adet ihtiyacin olan enerjiyi karsilar harici seker tuketme :)

s_avdac bunu beğendi.
  4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kızı şaşırt. Gunluk kalori ihtiyacının 500 daha az al. Protein ağırlıklı beslen. 6 dan sonra fazla yağ ve karbonhidrat alma. Tek sorun gobekse diğer bölgeler normalse ağırlık da çalışmaya başla. Hatta bence daha cok ağırlık çalış. Ve kızı şaşırt

s_avdac bunu beğendi.
  5. s_avdac

s_avdac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar enteresan yorumlar var. Kimisi kızdan vazgec seni sevcekse boyle sevsin diyor. kiminiz de empati yap sende kız arkadasın sismanlasa kendine bakmasa soğursun diyor.
    Mekik çek diyenler var çekme kardiyo yap diyenlerde var. Ama öncelikli olarak bu yag tabakasından kurtulmam için kardiyo daha öncelikli diye düşünüyorum. saolsun bazı arkadaslarımız link paylastılar evde alet edevatsız yağ yakma ile ilgili kardiyo calismaları war. bunları calisirkende yapabilirim her gün 20 dak kardiyo yapip beslenmeye dikkat edicem. arada dambıl ve mekik çalışıcam. aslında ben gobek hariç görüntümden memnunum.yani kollarım ve göğüs bölgem şişkin.kaslı görünüyor insanlar spora gidiyorum sanıyorlar ama kilo verince kollarda zayıflıcak omuzlar daralcak orası kötü işte.)

6. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Onada çözüm var protein ağırlıklı beslen gerekenin bile üstüne çık vücut kastan kullanacağını gereksiz proteinden kullanır :)

s_avdac bunu beğendi.
  7. s_avdac

s_avdac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mantıklı evet. tşkr ederim:)

Sayfayı Paylaş