Kıtır Kıtır Olucak kadar değil kararında definasyon beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Muhammet Karameşe tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Arkadaşlar Merhaba

Aranızda yeniyim öncelikle konu birden fazla açıldıysa da özür dilerim ama sizlere inanın çok ihtiyacım var şöyle ki ben 2 senedir tam performans aralıksız spor yapıyorum verebildiğim kadarıyla kendimi bu işe adadım felsefe oldu artık yalnız birseyi değiştiremez oldum hayatımda ne bulduysam yemeye başladım bir türlü yemek yeme doğru kaliteli hacim alma işini oturtamadım bir şekilde güzel hacim aldım zaten omuzlar ve sırt allah vergisi geniş burda asıl sorunda geniş oldugu için fazlasıyla yağlanan midem ve artık içime çekmekten spor salonunda şortu simit bölgesinde tutup yağsız görünme fit görünme çabasından yoruldum düzgün bir beslenme prog ile sonuç alabileceğimi düşünüyorum sizlerin sağlıklı hacim alıp sağlıklı fit nasıl kaldıgını çok merak ediyorum , sanırım hiç tartılmadım ama 88 kilo var ve kendimi hem kaslı hemde fit hissetmek istiyorum yardımınıza çok ihtiyacım var.sglun ark.

2. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Kilona, metabolizmana,gunluk yogunluguna göre uygun bir beslenme ve antreman programi ile yag yakarken kas kutleni arttırabilirsin,bunu da ya deneme yanilma yolu ile ya da bu isi bilen biriyle halledebilirsin..

Sonsuzadogru bunu beğendi.
  3. Muhammet Karameşe

Muhammet Karameşe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Managament Trainee MT
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Tşk ederim hocam

Ama ne olur bir beslenme programı yazın bana sizden rica ediyorum , saat 8 de salonda oluyorum genelde haftada 4 gün gidiyorum ..

Sayfayı Paylaş