Kısa Sürede Nasıl Yağ Yakabilirim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve BlackCat88 tarafından 6 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BlackCat88

BlackCat88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arakadaşlar yaşım 16 boyum 189 kilom 83 dü 84 oldum. 2 haftadır body yapıyorum ancal gögüs,bel ve karın bölgemi nasil eriteceğim 1-2 günde bir 30dk karın çalışıyorum ant. Sonra fakat gögüs ve bel için ne yapacağımı bilmiyorum düzgün beslenip düzgün uyuyorum birde bu aldığım 1kilo yağmıdır kasmıdır ??

2. Rivn

Rivn Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Formunu resim olarak atarsan yardım edebiliriz.

3. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Bölgesel yağ yakımı diye doğal bir çalışma sistemi yok maalesef onun için karın yağlarımı eritecem diye hergün karın çalışmanın bir faydası yok yağların için, yağlardan kurtulmanın yolu düzenli beslenme ve sabırdan geçer,kalori açığı çıkarman lazım.Örneğin vücudun günde 2500 Kcal ile çalışıyorsa senin 2000-2200 kcal den başka tüketmemen lazım Protein ağırlıklı beslenmen lazım, ev halkının kendi için yaptığı yağlı yemeklerden ve dışarıdan içinde ne olduğu kesinlikle yememen lazım.diyettesin diye meyvelere saldırma yüksek oranda şeker içerir meyveler. Meyvesiz duramıyorum dersen günde 1 adet yeşil elma kafidir. ilk etapta günde 2 dilim ekmekten başka karbonhidratla sınırlandır kendini E bu biraz gücünde düşme yaratacak idare edeceksin, belli bir seviyeye düşünce pirinç pilavı yemeye başlayacaksın. Senin protein ağırlıklı bir diyete girmen lazım... Bir diyetisyene de başvurabilirsin.... Aldığın yada verdiğin kiloların yağ mı kas mı olduğunu bilmek istiyorsan pantalonlarına bakacaksın, pantolon bol gelmeye başlıyorsa yağ kaybıdır , kilo veriyorsun ama pantalon hala aynı hissediyorsan kas kaybıdır.

Son düzenleme: 7 Aralık 2018
  4. Tom Hardy

Tom Hardy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yağ yakiminda karb kismak mantikli degil sadece aksam menusunden cikarilmalidir.

5. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Nasil karb kismak mantiksiz?
    Definasyonda karb kisilir,cogu insan da boyle yapar.sen baska yontem mi uygulamaktasin?

6. BlackCat88

BlackCat88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Buyrun resmim bu 1 hafta onceki halim
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Aralık 2018 ---
    Ekmek 2 dilim derken ben ara öğün olarak ceyrek lor peynirli,hindi fümeli tam bugday ekmegi yapiyorum 25gr proteinli ??
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Aralık 2018 ---
    Ben günlük 150gr karbo 120gr protein yağ ise 45-50gr tüketirim ancak olmuyorsa son çare 240tle shreddedtan beslenme+antrenman programı almak

Ekli Dosyalar:

7. Tom Hardy

Tom Hardy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Proteini yükseltmelisin az daha karb ideal kismaktan maksadim buydu 150 gr arasinda kal bundan fazla kisma ve bu duzeni devam ettir iyi sonuclar alabilirsin gün icerisinde aktif olmalisij

8. BlackCat88

BlackCat88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yani bu şekilde devam edersem 6-8ay istediğim olur yani peki kardiyo ne yapmaliyim kosu dışında?

9. Tom Hardy

Tom Hardy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Elbette düzebli bi sekilde boyle devam et antremanlrdab sonra hit kardiyo yapabilirsin veya bisiklet ayrica fotoğrafta göbek disinda pek bisey yok gibi aslinda

BlackCat88 bunu beğendi.
  10. BlackCat88

BlackCat88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hafif gogüste yağ var

11. Tom Hardy

Tom Hardy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bu sekilde devam et ozaman iyi sonuc alirsin acele etme yeterli yağ yakimi icin zamana yay

12. BlackCat88

BlackCat88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cevabınız için teşekkürler inşallah temmuza kadar güzel bir vücutum olur boy sayesinde koruyorum formu dedikleriniz uygulayacağım 3 ay sonra toz takviyesi eklemeyi düşünüyorum günlük protein 100 de kalıyor 50 gr açık kalıyor ...

Sayfayı Paylaş