Kısa Boylular İçin Kas Yapabilmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Smone tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Smone

Smone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Değerli forum üyeleri,
    Benim yaşım 20, boyum ise 1.60'larda.. yani yaşıma göre boyum kısa. Fiziksel olarak sıska biri olduğumu düşünüyorum. Bu yüzden kendimi çok aşırı yormadan ve kendi imkanlarımla kas yapmak istiyorum. Sizlerin tecrübelerine ve birikimine dayanarak, sizlerden bu konuda yardım istiyorum. Neler yapabilirim?

2. landeraro69

landeraro69 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    bende kisayim boyum 163 18 yadindayim 1 senedir evde calistim dumbellarla guzel bir vucudum oldu sanada oneririm 5-6 ay evde kendi imkanlarinla full body calis sonrada gym ye gidebilirsin pisman olmassin
    bol sans

3. landeraro69

landeraro69 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    ayrica kisa boylular icin vucut gelistirme kolaydir

4. Smone

Smone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Anladım tebrik ederim. Fakat nasıl bir program yaptınız evde ve ne kadar yaptınız? neyi nasıl ne kadar yapacağımı bilmiyorum. Çalışan ve çabuk yorulan biriyim. Beni bu konuda açık bir şekilde bilgilendirirseniz memnun olurum.

5. landeraro69

landeraro69 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    ben genc ve fit diye bir site var ordan seviye 1i yaptim 4-5 ay sonrada 2inci seviyeye gectim sanada oneririm genc ve fit e gir orda 1 seviyeyi yapmaya basla eger baska sorun varsa sor

Sayfayı Paylaş