KİMSE BAKMADİ DİYE TEKRAR ACTİM YARDİM GEREK

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve poyrazgorevde tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. poyrazgorevde

poyrazgorevde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    poyrazgorevdeÜye
    VÜCUT GELİŞTİRMEDE 3. AYIM 86 KİLOYUM 180 BOYUM 20 YAŞINDAYIM İLK BAŞLARDA KİLO VERMEYE ÇALIŞTIM YEDİKLERİME DİKKAT ETMEME RAĞMEN VEREMEDİM 1. AYDAN SONRA VÜCUT GELİŞTİRMEYE YOĞUNLAŞTIM TAMAMEN KİLO VERMEK İÇİN UĞRAŞMAYI BIRAKTIM SPOR SALONUNDA HOCAMIZDAN PROGRAM İSTEDİM FAKAT BURDA DAHA PROFESYONEL ARKADAŞLAR VARDIR BELKİ ONLARDANDA AKIL ALMAK İSTİYORUM 3. AY ÇALIŞMA PROGRAMIM İÇİN AĞIRLIK OLARAK ÜST TARAF İÇİN İSTİYORUM BELDEN ÜSTÜ YANİ.TEŞEKKÜRLER.AYRICA ASIL AMACIM HACİM KAZANMAK

2. lqexit

lqexit Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Asıl amacınız hacim ise günlük almanız gereken kalori miktarının 200-300 cl üstüne çıkmanız gerekiyor (bu beslenme kaliteli carbo ve protein ağırlıklı olmalı, yağlardan,şekerden ve tuzdan uzak durmalısınız) Hocanız size uygun bir program çıkarır sitede de biraz araştırırsanız bir çok arkadaş önce sonra fotoğraflarını ve çalışma programlarını paylaşıyor kendinize en uygun bir liste seçebilirsiniz .

3. taylanbali

taylanbali Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim mutlaka bacak çalışmalısın çalışmamamn büyük hata olur ben yıllarca o hatayı yaptım sonradan farkettim ve sonuç almaya başladım çalışmalarımdan bacak çalışmaz isen büyüme hormonu salgılanmaz ya da yeteri kadar salgılanmaz diyim ve kolların göğüslerin büyümez hacım alamaz kas yapamazsım bilgin olsun bacak çalış vücüdün on numara olur

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  4. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Kilo veremediysen muhtemelen kalori alımına dikkat etmemişsindir. Yani beyaz ekmek yemeyi kestim yerine kepek ekmeği yedim ama yine de kilo veremedim gibi durumlar olabiliyor.
    Halbuki ikisinin de kalorisi aynı. Sağlıklı beslenmiş olabilirsin ama kalori alımın yüksekse kilo kaybedemezsin.
    Sağlıklı gıdalardan olacak şekilde protein alımına da özen göstererek (günde min. 80 gr.) aynı şekilde kalori alımına devam et.
    Kas kütlen arttıkça yağlar da yavaş yavaş gidecektir zaten.

taylanbali adlı üyenin de dediği gibi bacak çalışmalarına özen göster. Merak etme bacak çalıştın diye bacakların üst vücudunu geçmez. Sadece hormon salgısı daha düzenli olur.
    taylanbali büyüme hormonundan bahsetmiş bu testosteron olacak (erkeklik hormonu). Unutma ne kadar testosteron o kadar az yağ oranı, o kadar çok kas kütlesi demek.

Sayfayı Paylaş