Kütle İçin En İyi 11 Takviye

Konusu 'Türkceye Çevirilen Yazilar' forumundadır ve builtman tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    1-Yaşım 22. Fitness olarak yapmaya başlamam 9 sene oldu. Bu 9 seneyi body olarak düşünmeyin fit kalma amacıyla. 1 Sene boks yaptım. Ayriyetten bu 9 senede koşu sporuyla uğraştığım için takımlardaydım. Oradan düşünün yani body olmadığını anlamama bakımından.
    2- Supplement kullanımı 4 senedir kullanıyorum.
    3- Check up yaptırdım hiç bir sorun olmadı bir kere yağ yakıcı da sorun olmuştu.

4- Bu saydıklarım amino-glutamine-amino asit- bcaa zaten temel amino asitler. Yapılan son araştırmalarda örneğin bcaaların bağışıklık sistemini bile arttırdığı ortaya çıkmış. Amino asitlerinde kas hücresi oluşması, büyümesi, hücre onarımında yararları vardır.Keza glutamine in de yararları ortada. Muscle and fitness dergisinde de neredeyse her sayıda bu ürünlerin normal de de insan sağlığı açısından yararları yazılıyor.

2. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

hocam ben sımdı kılo almak ve kutle kazanmak ıcın basladıgım ıcın dıyetle bı alakam yok .. pekı ben sımdı bsn truemass gaıner ve weider pure creatıne aldım bunun yanına amınoasıte gerek varmı ben bcaa mı alayım maddı durumda sıkıntım yok boy 185 kılo 72 hedef kılo 80

3. Alyazmalim_Selviboylum

Alyazmalim_Selviboylum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 185 boy ve 110 kiloyum fazlasıyla kilom var sormak istediğim yağ eriterek nasıl kas yapabilirim, bu konuda sıra ve kullanım olarak neleri tavsiye edersiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Sadece bcaa ve kompleks amino ve vitamin mineral kullanımı bir süre ideal diye düşünüyorum sonrasında tabiki ihtiyaçlar artacak :)

5. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    bana kalırsa kütle 3 şeye baglı tamamen yüksek kalori beslenme cok saglam icerikil gainer ve creatine

Sayfayı Paylaş