Kürtleri Salona Almayalım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gecebaykusum tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. gecebaykusum

gecebaykusum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Evet beyler kürtleri salona almayalım. Bugün salona gelen bir kürt yanımdaki koşu bandına bindi ve bana dediki " bu koşu bandı nasıl geri geri gitcek hangi tuşla dedi " bende dedim " de sixtir lo hewal ".

Diceğim o ki kürtleri salona almayalım. Bizim salona geliyor 4-5 tane. Hem terleyince çok kötü kokuyorlar, spordaki motivasyonumu direncimi düşürüyorlar. Hem giyinişleri kötü göz zevkimi bozuyolar. Hemde salondaki tüm kızlara bakıyolar. Ayrıca hareketleride düzgün yapmıyorlar laf olsun diye giriyorlar, boşu boşuna benim terimi soğutuyolar, sıra bekletiyolar bana. Benim salonum olsa 4-5 kuruş fazla kazancam diye kürtleri almam salona " Kürtler Giremez " diye tabela asarım.

2. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    burası inci sözlük değil kardeşim , din ırk ayrımı yapıcak kadar düşmedik .

abseto, Pink Zeppelin, BisikletciMert ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bu anlattigin tipteki insanlarin sadece kürt irkina mensup birkac insan oldugunmu sanıyorsun. Kürt yazarken bile utaniyorum herseyden once o da bir insan. Senden fazla bir farki yok.Bu tarz insanlar heryerde her irkta her dinde her dilde her cinsiyette olabilir. Senin gibi insanlarda bunu bir irka baglayip genellemesi cidden yazik. Bu kadar dar goruslu ve irkci nasil olabilirsin.

WATZz ve SoldiersOfGod bunu beğendi.
  4. gecebaykusum

gecebaykusum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    dediklerim yalan mı ama kardeşim

5. gecebaykusum

gecebaykusum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Dediklerim yalan mı? O zaman bizim gibi düzgün spor yapsınlar. Leş gibi ter kokmasınlar yada karı kız kesmesinler yada don atlet çıkmasınlar salona. Yada hareketleri düzgün yapsınlar boşa yer kaplamasınlar.

6. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Sen salona ilk gittiğinde her hareketi tam doğru formunda mı yapıyordun, hatta şimdi bile soruyorum, doğru mu yapıyorsun? Karı kız kesen bi tek onlar mı? Don atlet çıkmasınlar diyosun salon sahibine söyle bu durumu, işletmeci izin veriyorsa sıkıntı yok demekki, şimdi dediklerin doğru olabilir, herkes hata yapabilir yavaş yavaş öğreneceğiz doğruları.. Ama bütün bunları Kürtlere ithaf etmen damgalaman çok yanlış, ve onları dışlayıp ayıplaman yadırgaman çok çok çok daha yanlış..

WATZz bunu beğendi.
  7. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Böyle birşey yok heryerde gelirler o zaman bırak salonu

WATZz bunu beğendi.
  8. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Sen sorunu çok büyütmüşsün kardeş tepki alman doğal , saatini değiştir .

9. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Kürtmü ben yörsana gelen suriyeli çoçuklar para istiyo veriyom 1 tl ırk ayrımı yapma

Alfonso_ bunu beğendi.
  10. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Hiçbir zaman kürttür bilmem nedir diye bir ayrım yapmamalısın.Hareketi düzgün yapamıyorsa sende ona öğretirsin bu spordaki amaçlardan biride öğretmek ve öğrenmektir.Sonuçta burda herkes bir vg'ci olarak doğmadı hepimiz birşeyler öğrendik vede hala öğreniyoruz.Mesela bizim salondada kapri pantalonla idman yapan oluyor ama kimse kimseyi hor görmüyor herkes kendi idmanına bakıyor kimse kimseyi ilgilendirmez.Kötü kokuyolar demişsin.Zaten hiçbirimiz terlediğimizde parfüm kokmuyoruz.İlla airmax nb giyecek hali yok.Zaten bu bahsettiğin ayakkabılar bile 400 lira aşşağı yukarı.Belki parası yetmiyordur.Kimseyi hor görmemen lazım.Çok rahatsız olursan salonunu değiştirirsin zaten.

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  11. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır.

9- Nazik ve Saygılı Olun :
    9.1. Uygunsuz, kırıcı bir dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınmalısınız. 2.ya da 3.şahıslara karşı hakaret, küfür, aşağılayıcı , kırıcı, dışlayıcı ifadeler kullanmak yasaktır.
    Aşağılayıcı, kaba, ahlâk dışı, mide bulandırıcı, iğrençlik hissi veren, küfürlü, cinsel içerikli, şiddet içeren, nefret dolu, tehditkâr ve kanunlarla çelişecek içerikler paylaşamaz ve özel mesaj olarak gönderemezsiniz.

9.3. GENELLİK VE EŞİTLİK:
    Forum platformu dil, ırk, cinsiyet ve din ayrımı gözetmeksizin herkese açıktır. Hiçbir kişiye, aileye, zümreye ve sınıfa imtiyaz tanınamaz. Farklılıklarından ötürü bireyleri rencide etmek ve aşağılamak yasaktır ve yaptırıma tabidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş