Kürden aldığım dersten sonra ßuLk dönemi suplement kombınasyonum ve beslenme:)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve orhan15 tarafından 13 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Yanlız alma ne denını acıkladım vucutta testeron dusuklugu var kılo verırken yanlıs dıyetten dolayı ama suan artıyor yavas yavas ben onu desteklemek amacıyla aldım :)

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bunları iyi niyetimle söylüyorum alınma gücenme olmasın lütfen. Orhan kesinlikle yanlış yoldasın, bu yaşta doğru dürüst altyapın olmadığı halde kür yapman başlı başına saçmalık şimdide çözümü supplementlerde arıyorsun açık konuşayım sen bunun sonunu getiremezsin ve tekrar kür yapacağından da eminim. Önce psikolojini ve bu spora olan bakış açını düzelt ayrıca kür konuna da baktım sana tavsiye verenler emin ol ne yaptığını bilmiyor vücudun,düzenin,altyapın vs gibi konular hakkında hiçbir bilgileri olmadığı halde ezberden tavsiye vermişler yarın birgün başına birşey gelse kimse yanında olmaz, verilen tavsiyelerin faydası olmaz ve zararını da sen çekersin.

4 yıldır spor yaptığını ve vücudunun aynı kaldığını söylemişsin beslenme, idman vs çok iyi olduğu halde. Böyle birşey mümkün değil antrenmanını, beslenmeni ve genel hayat düzenini gözden geçir önce temeli sağlam at ve gidebildiğin yere kadar git sonra sıra supplement kombinasyonuna da gelir ileride sağlam bir sporcu olduğunda hedeflerine göre kür yapmaya da gelir ama şimdiden böyle yaparsan baştan kaybedersin çünkü psikoloji yanlış.

Kür konularında da böyle rasgele tavsiye verenlerin forumdan banlanması lazım herkes uzman olmuş tavsiye veriyor nedir ne değildir demeden.

Son düzenleme: 14 Şubat 2013
    SRTN ve Cellucorc4 bunu beğendi.
  3. BioMech

BioMech Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    17 yasında kür yapıp aldıgın dersı buraya yazacaksan yazacagın 17 yasında kur yapmanın mantıksız oldugudur geri kalan yazdıkların boş kusura bakma.
    yönetimden rica ediyorum 17 yaşında kur yapmıs bırının burdan okuyanlara bilgi olarak katabılecegı bırsey yoktur .konu sılınmelı.

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bence suç sende değil senin yaşında bi gence steroid kullanmasını tavsiye edenlerde yada yardımcı olanlarda

benimde çok arkadaşım spora 5 gitti 3 gitmedi gecesi gündüzü belli değildi 2 hafta güzel beslense 1 hafta beslenme yerlerde idi ,ama kendilerini öyle kandırmışlardıki ya yapıyorum çalışıyorum olmuyor kür yapalım 2 yıldır bu sporu yapıyoruz 1 yıldır yapan adamlar bizden iyi biz gelişemiyoruz

yok öyle bişey

genetiğin dünyanın en kötüsü değilse
    iyi beslenip
    iyi idman yapıp
    iyi dinlendikten sonra hepsi düzenli bi şekilde gelişememek diye bir şey yok
    he var ama ne zaman var kol oluyor 44-45 cm mesela artık bünye belli bi şeyin üstüne çıkamıyor kuru kuru nereye kadar diye ozaman isyan edenlere birşey demiyorum ama gerçekten tüm içtenliğimle söylüyorum senin adına üzüldüm bu işler okadar basit değil sağlıklı olmak için yapılan bir sporda bu kadar çabuk insan sağlığından vazgeçmemeli

5. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    anlatamıyorum ben heralde Testesteron Düzeyim düşük olduğu içiçn gelişemedim ve küre karar vermıstım kımsenınde tavsıyesı olmadı onların gunahlarınada gıremem ama anladım sonucun kotu olacagını ve uzak durdum sımdı de suplementlere bakıyorum en azından bunun neyı yanlıs testesteron dusuk oldgu ıcın gelişemedim sonu. 4yılda 30kilo verdim evet ama gerisi koca bir sıfır sanki bosa hamallık yapmıs gıbı ınanın bana beslenme hıc sasmaz idman hic sasmaz bugune kadar bellı baslı bussuru suplementte kullandım o yuzden kur merakına gırmıstım fakat sonra yanlıs oldugunu anlayınca tovbe ettim ve yolumu tekrar suplement ve sağlam ıdmanlara dondum doktora gittim 4/5 hastaneye adamların testlerın testesteron dusuk cıkıor adamın dedıgı hele 1sı hıc teste bıle bakmadan gıt buyunce gecer dıor en azından 1 tedavı uygulaslardı boyle olmaz dı sanırım en son gıttım doktorda testesteron en azından alt sınırı gecmıs duzelıor cok yavasta ılerlesede benım amacım sporu doru duzgun yapmak tabi sizin yorumlarınızada saygım var.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:52 ----------

Ayrıca kür filan yapmadım evet yapıcaktım ama sonra 1 adet deca vurulduktan sonra pişman oldum rahatsızlandım ve suan benım ıcın ne kadar gereksiz birşey olduğunu anladım umarım herşeyı acıklıya bilmişimdir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:56 ----------

ayrıca kur fılan yapmadım 1tane deca olduktan sonra pısman oldum rahatsızlandım ve bunların suan benım ıcın nekadar gereksiz oldugunu anladım umarım acıklıyabılmısımdır herseyı.

6. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    testo seviyenin düsük oldugunu nerden biliyorsun? doktora gidip muayene mi oldun, test mi yaptirdin bir aciklik getir ona göre bilelim.. yoksa 17 yasinda birinin testo seviyesi mümkün degil düsük olmaz.

7. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Yeter bırakın çocuğu yargılamayı, yardımcı olmak istiyorsanız tavsiye verin tecrübelerinizi paylaşın ve doğru bir şekilde yönlendirin.

8. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Biz ne yapıyoruz?

9. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Adam test yaptırdım diyor ya...

10. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Evet test yaptırdım tam 3 hastanede teki doktor sadi egıtım arastırma teki istanbul unıversıtesı tıp fakultesı tekıde kanunı sultan suleymen eah.

11. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    belki konu içinde geçti gözden kaçırdıysam kusura bakma ama merak ettim. Kürden nasıl bir ders aldın. Ben de primobolan-sustanon kürü üzerinde düşünüyorum da. Daha karar aşamasındayım.

12. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Belki yaşımdan dolayı 200mg ve 2tablet danabol bıle agır geldı bunları kullandım ılk gun bıdha tobe ettım once ıgneyı olduktan sonra ıdmanımı ypatım cok guzel neyse eve geldim ustume 1 halsızlık coktu yattım uzandım uyudum ama ınanırmısn butun gece soğuk ter dokmusum annem takıp etmıs hatta kalktıgım ustumdeki şeyler ıpıslaktı ve onu gordukten sonra tobe ettım ertesı gunde gene aynısı olduy ama Allaha sukurler olsun kı son 2 gundur bısey yok .

13. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Testesteron düşüklüğünün sebebi bünyede bozukluk olmasımı yoksa beslenmeden dolayı geçici düşüklük mü doktor birşey söyledimi bununla ilgili ? Beslenmeden dolayıysa bunu yağlı beslenerek çözebilirsin birde ben net bilmiyorum ama merakımdan soruyorum 17 yaşında birinin testesteron oranıyla 20-25 yaşında erkekliği oturmuş yetişkin birinin oranı aynı olamaz gibi daha yeni yeni yetişkin oluyorsun testesteron seviyenin alt sınırda olması normal olamaz mı ki zaten doktor da büyüyünce artar demiş?

Son düzenleme: 15 Şubat 2013
  14. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Suan zaten kanunı sultan suleyman eah gıttıgımde artmaya basladı Allaha sukur en azından alt sınırı gecmıs altsınır 1,75ti benımkısı yazın ıse 1,50 ye yakında ama son testte alt sınırı gectıgımı gordum 2,43 olmus burdakı doktor tamam artık sorunumuz daha kalmaz dedı bende sporuma devam edıyorum herzamankı gıbı gelişememn sebepi sadece anlatmak ıstedım oyuzden kure gırmeye kalkıstım ve ılk ıgneden sonra nekadar gereksız oldugunu anladım ve kendımı toparladım ve suplementlere yoneldım tabı beslenme ve ıdman ıle beraber bu yuzden bu konuyu kapatmak ıstıyorum artık burada sadece suplementler ve beslenme hakkında yorumlar almak ıstıyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:36 ----------

Bir ekleme yapıyım buyunce atar dıyen doktor basından savdı tek fızıksel muayne yaptı goturdgum testlere bakmadı bıle.

15. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    forumda testesteron u doğal yoldan arttırma ile ilgili makale var o çok yardımcı olucaktır kolay gelsin

16. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    eyv onları zamnında okumusum tabı tekararda okuyucam ozellıkle sarımsaklı yogurt yıyorum aksamları etkısnı bayagı hıssettirior testlerdede bellı oldu zaten ayrıca tırıbulus aldım destekleyıcı olarak pzartesı ona baslıcam bu arada muscletech ın yenı nıtrotech'ını gordunuzmu bayağ ısağlam bır urune benziyor ıcersınde 3g crateın 30g proteın karbon hidratta sanırım 2 g dı ısolat olarak cıkarmıslar 166lira

17. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bi keresinde bende tribulus kullanmıstım gerçekten çok fenaydı sapıklaştırdıgı için bıraktım
    birde tribulus ara vermezsen karaciğere dokunabiliyor bitkisel diye zararsız olarak görme

18. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Aynen tek bu bunun ıcın gecerlı deıl bence mesala proteınınıde 1/3 ay kullandıktan sonra 1/2hafta ara verılmesı gerekır bence cunku yedgımız yumurta tavuk ta karaciğerden gecıyor proteın amıno vss. sanırım 6hafta kullanıp bı kac hafta ara verilip kullanılıyordu nasıl ıyı etkı veriyormu peki madem kullanmıssın..

19. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    technical1967 bunu beğendi.
  20. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Ben sadece dusuk olan testo sevıyesını artırmak ıcın testesteronu tetıklemek ıcın aldım.Önceki mesajları okmus sanız konuyu bılıyorsunuzdur.Bu arada kombinemde soyle
    %100 whey-Crateıne-trıbulus-toz bcaa Glutmıne de eklemyı dusunuyorum fazlamı olur acaba pztsı baslıcam.

Sayfayı Paylaş