Küçükken yaptığınız en büyük yaramazlık

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 9 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    o zaman kaç yaşımda olduğumu tam olarak hatırlamıyorum ama olay halen tam olarak gözlerimin önüne.Hıdrellezde adettendir ateş yakılır ya ben o gürül gürül yanan ateşe boş raid kutusu atmıştım.Sonucunu sizlede tahmin edebilirsiniz büyük bir patlama ve delicesine bağırmaya ve ağlamaya başlıyan ben o ne acıdır öyle kutunun üzerindeki metaller bacaklarıma yapışmıştı onun üzerine eve gidip annemen yediğim dayaksa tuzu biberi...

2. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Apartmanın önünde bahçede oluşan küçük bir tarla boyutundaki kurumuş otları tutuşturmak :D

Anaokulunda (yanlışlıkla) sınıfımdaki bi çocuğun büyükçe bir taşla pekmezini akıtmak hyper_
    Apartmanın önündeki park halinde olan arabaların lastiğini küçük bir metal parçası aracılığı ile indirmek.

Yine 10-11 yaşlarında park halindeki bir aracın egzozuna orta boy bir patates tıkıştırdıktan sonra bir köşeye sinip,arabanın içinde arabayı çalıştırmak için can çekişen sürücüyü kahkahalar içinde izlemek :D

2 veya 3 yaşındayken komşunun tavuğunu taşla kafasından vurup bu dünyadan ayırmak (Annem anlatır ben hatırlamıyorum) :D

Yine 5. veya 6.sınıftayken sınıfta taso dağıtacam diyip herkesi sınıfın ortasına topladıktan sonra elimdeki yaklaşık 20-30 kadar tasoyu sınıfın muhtelif yerlerine savurarak sınıfta izdiham oluşmasına neden olmak.
    Bu izdiham sonucunda 3 kişinin hafif olarak yaralanması.

Pet şişeyle futbol oynarken :) En sevdiğim arkadaşımın gözüne gelecek şekilde pet şişeyi tekmelemek -yanlışlıkla- Sonuç:hastanede geçen bir kaç saat ve doktorun söylediği ''çok ciddi olabilirdi ucuz kurtulmuş''şeklindeki cümle.

İşte benimde çocukluk sabıkalarım bunlar :D Hatırlayamadıklarım vardır elbet ama şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Berkthagar bunu beğendi.
  3. gfb_zorba

gfb_zorba Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Danışmanlık
    Yer:
    ÇoRLu
    Sanırım benimki halamın suçu
    6-7 yaşlarındaydım ve halamdan köfte yapmasını istemiştim (ağzı boş durmayan ben:D )
    Halamda bana et yok diye kızıyordu. Sonunda ısrarlarıma dayanamayıp kıyma yapmam için bana fare bulman lazım deyip arkasını döndü.
    bundan sonrası tam bir macere :D
    Evin arkasındaki deliğin başında elimde bir taşla 2 saate yakın bekledim ve sonunda çıkan fareyi ezip halama getirdim
    Sonuç olarak ben köfte yerine babamdan bir ton dayak yedim =)

4. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    benimkiler de çok mantıksız yani neden yaptıımı hatırlamıyorum
    arkadaşımın tüm oyuncaklarını alıp kırıp çöpe atmak
    komşunun camlarını durduk yere kırmak kapısını da kırdım
    civciv bulunan kutuların üstüne oturmak
    köpeklere su tabancasıyla savaş açmak
    komşunun kumandalarını çöpe atmak
    elime 20-30 tane kart alıp sınıfta dağıtıyom deyip izdiham yaratmak ve çıkan kavgalara katılmak
    tuvalete girip (okul tuvaleti yerler falan çamur :D ) o ayaklarla arkadaşların üstünde tekvando çalışmak :D
    daha var :D

5. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hımm, annemin menekşe saksılarını devirmek :D

6. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    1. Ben dha 6-7 yaşlarındayken kuzenlerle memleketteyken bir bayram günü topladığımız paralrla bolca patlayıcı alıp içlerindeki barutu bir torbada topladık. Sonra o poşete yanan kibriti kimin atacağını seçmek kaldı ve beni seçtiler. Bu arada kuzenlerin en büyüğü 9 yaşında o zamanlar. Bende elimde kibrit ile barut dolu poşetin önüne geçtim. Kibriti yaktım tam atıcam içine ayağım kaydı ve o elim poşetin içine girdi. Oluşan patlama sonucu sol elimin orta, yüzük ve serçe parmağının tamamında neredeyse 2. derece yanıklar oluştu, bayaa da kanadı. Kuzenler bana bakıp ağlarken gidip komşudan elimi göstererek yara bandı istediğimi hatırlıyorum :D

2. Annemler deney yapıyim diye bana deney seti almışlardı ben daha 12-13 yaşlarındayım o zamanlar. Evde kimsenin olmadığı bir zamanda üzerinde yanıcı ve patlayıcı simgesi bulunan tüm sıvılardan deney tüplerimden birinin içine doldurup karıştırdım. Bide ev yanmasın diye balkona çıktım yanıma da bir tencere su getirdim. Tüpü sol elimle tutup sağ elimle içine kibriti attım ve baaaam diye tüp patladı. Sıvının bir kısmı sağ elimin üstüne geldi ve sönmediği için sıvı orda yanmaya devam etti. Sonuç hala taşıdığım bir iz ve balkonda o zamanlar bayaa bir malzeme vardı, onların bir kısmının yanması:D

7. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Komik bi başlık gercekten,ben de anlatayım bi tane :)

4-5 yaşlarımdayken yumoş ayım vardı.Annemden gördüğüm icin olsa gerek onu oturturdum sac spreyi sıkıp fırcayla tüylerini tarardım.Bi gün spreyi sıkmışım tüylerini taramışım ve çakmağı çakmışım, evde yangın tabii :lol: :lol:
    Hadi saclarını tarıyorum o neyse de neden yakmaya kalktım anlamadım,yanıncada yandı diye deli gibi ağlamışım :lol: Çocukluk işte,komik.

8. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Ben de mahalledeki kurbağaları yakalayıp içine şırıngayla su enjekte ediyordum

9. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    3-5 yaşlarımda (aslında ne zaman olduğunu bilmiyorum :D ) bizim işyerinde kenarda duran tineri kola sanıp kafaya dikmem ve yaklaşık 1 ay komada kalmam :) Hastaneye zor yetiştirmişler direkten dönmüşüm :)

Yine aynı zamanlarda sağ elimin serçe parmağını büyük bi cam plakasının kenarına sürtmek ve boydan boya dikiş atılması. Bu iki olayı da hatırlamıyorum ama ikincisinin izi belli, birincisinin de bende etkisi var mı bilemiyorum :D

Sayfayı Paylaş