Küçükken yaptığınız en büyük yaramazlık

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 9 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Ben hatırlamıyorum ama küçükken bir tavuğu kesmeye kalkmışım içine bakıp yumurtaları görmek için :)

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ben yaptıklarımı düşününce yaramazlıktan çok hayvanlık diye bakıyorum :) aklıma şimdilik gelen 2 büyük olay;

1. misafirliğe gittiğimiz ailenin tuvaletine gitmek işini bitirdikten sonra pantolonu tası,tarağı toplamadan milletin odaya dalarak ''nananaaaaaa'' diye bağırarak şov yapmak

2. koridorun sonundaki sandalyede oturan komşunun kollarını açarak çağırması üzerine koşup zıplayarak adama kafa atmak.

Berkthagar bunu beğendi.
  3. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    karpuzun cigidini yemezdim ki icimde karpuz büyür diye...

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    2. koridorun sonundaki sandalyede oturan komşunun kollarını açarak çağırması üzerine koşup zıplayarak adama kafa atmak.

Bu gerçekten süperdi olayı kafamda canlandırdımda karnma ağrılar girdi :D

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Tarla gibi adamsın neden olmasın :lol:

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    kardeşim 1 yaşlarındayken yatağında yatmış ağlıyordu çocuk kıpkırmızı olmuş ağlıyor bende kafam onun kafasına yakın biçimde dalga geçer gibi sesler çıkarıyordum çocuk o yaşta nasıl sinirlendiyse kulaklarımdan tutup kendini kaldırarak burnumu ısırmıştı :D:D

bir diğer kardeşimi elinde cam parçası önünde kediyle yakaladım.kuyruğunu kesecekmiş meğerse :D

annem anlatır hep .ben 3 ortanca kardeşim 1 yaşındayken kıskançlıktan olsa gerek kundağıyla sürükleyerek kapının dışına çıkarmışım.merdiven başında yakalamış annem atcakmışım aşşağı demekki :D:D

ufakkardeş 2 yaşındayken 7-8 yaşında çocukları 3.4. basamaktan atlarken görmüş oda bırakıvermiş kendini. sonuç:ağız burun pert :D :shock:

amcamın marketinden kardeşimin gofret ,çikolata ları küçük bir kutuya doldurup tavan arasında yemesi . çikolata paketlerinin çokluğundan vurgunun boyutu anlaşılıyordu :d

7. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    3.Kattan ördek yavrularına uçuş eğitmenliği çabalarım sonrasındaki katliam görüntüleri.Koşarak başımı eğmeden babamın bacak arasından geçme çalışmalarımın babam açısından olumsuz sonuçları(Çok uzun boylu ben ne yapayım)

8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    başlık her ne kadar kçükken başınızdan geçenler olsada ben cevremdeki yaramazların yaptıkları bi kaç şey daha yazıyorum izninizle.

arkadasın kardeşi action man in paraşütüne civciv bağlayıp 9. kattan atmış :D sonuç:: asfaltta civciv resmi

kuzen akvaryumdaki balıklara adaptörle 12 volt vermiş sonuç( balıklar horon tepmiş)

9. gardyan

gardyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bezim bi ewimiz wardı 5. kattı okulda dibinde idi ben okul çıkışında elime yumurtaları alır balkondan aşağı öğrencilerin üstüne atardım :badgrin:

10. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bı arkadaşımı iskeleden denize atmışdım.allahdan yüzme biliyomuş :oops: çocukluk işte :roll:

11. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    küçükken gittiğimiz mısır çarşısı vardı bende nerde oyuncak araba görsem sorgusuz sualsiz alırmışım çaktırmadan.ertesi gün annemler parasını ödemek için geri dönerlermiş :D

12. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Almanya'dan gelen yatılı misafirin kızlarını kapının deliğinden gözetleyip kapı açılınca birden odanın içine düşmek :D :D daha 7 yaşındayım hıııı.

komşunun akvarymundaki lepistesleri kediye mama olarak vermek.

13. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    sokakta bana havlayan bi köpeği ısırmıştım...

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    eger ciddiysen kopegin pskolojisini düşünemiyorum :D

15. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Daha 6-7 yaşlarımdaydım sanırım. Komşu küçük kızıyla bize misafirliğe gelmişti. Kız çok cici bi kızdı. Akşam izlediğim bir filmin etkisiyle oynayalım mı diye kızı babamların yatak odasına götürmüştüm. Kızla yatağın içine girip yattık. Üstümüze de yorganı çekmiştik. Ne yapacağımı da bilmiyordum ki . Neyse Yorganın altında konuşmaya dalmışız. Derken Komşu ile annem odaya baskın yaptı. İkimizi de apar topar yataktan çıkardılar. Ben de kız da ağlamıştık. Başarısız bir girim olmuştu :) Ancak büyüdüğümde daha da başarısız olduğum anlar oldu :)

16. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Benim komşu ufak yeşil askerlerden almıştı onlarla oynuyoduk hepmizde biliriz o askerleri hani altlarinda kaykay gibi dursun lar die plastik var :) neyse ben kimyasal bomba diye şavaşırken tuz ruhu döküp kaçmıştım eheheh

17. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    bende muhabbet kuşumuzu büyük bir akvaryumumuz vardı ona atıp yüzdürmeye çalışıyordum ama pek başarılı diildi namussuz..bi tane daa yaziim ewimizin terasından su torbası yapıp milletin üstüne atmaktı ama bu yüzden babamdan dayak yemiştim :?

18. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    5 yaşlarındayken bir horozla dövüştüğümü hayal meyal hatırlıyorum:)Tavuklara taş atıp duruyormuşum,bu durum üstüne de kümesin horozu bana saldırıya geçmiş.İşte bu noktadan sonrası hala hafızamda:boyu karnıma gelen bir horoz gaga atma,zıplayıp ayaklarıyla eşeleme gibi atraksiyonları üzerimde sergiliyordu.Dayımın dediğine göre benimde elimde bir sopa varmış,bir yandan ağlayıp bir yandan horoza vuruyormuşum.
    Bu olaydan sonra 10-11 yaşlarına kadar horoz görünce korkar oldum,ancak cüsseme güvenecek duruma gelince fobimi yenebildim:)

19. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    ooo benim saymakla bitmezde 1ini söylüyeyim. 10 yaşlarında çatıda güvercin beslerken folluklar kartondandı. elektrikde çekemiyoruz gizli besliyorum. mumları hep koyar yakar çıkardım. bir gece gene yakdım çıkdım 15 dakka sonra gelicem diye amcamlara indim yanık kokusu te aşşaya inmiş mutfak lavabosundan duman çıkıyo. kaynar sular boşaldı başımdan. koşdum bir açarım kapıyı çatı tutuşmuş 6 itfaiye gelmişdi:D

20. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    benım 5 yasındayken falandı kare kare hatırlıyorum. Ve hala neden yaptıgımı bılmıyorum. Babamın gomlegı yatagın uzerındeydı. cebınden paraları almıstım kagıt ıc ıce 20 25 tane kadarlardı sanırım ama miktarını bılmıyorum. Sonra camı actım ve hepsini assagıya attım. Yan komsu cemıle abla vardı o kapıyı caldı gorunce. haber verdıler bızımkılere. paraları topladılar ama yarısını ancak. ^^

Sayfayı Paylaş