Jinekomasti mi?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve turqer tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    calimocho eğer ki bana sorduysan cevap vereyim; tabi ki düzeltebilirsin, ama çok tekrar mı az tekrar mı diye sorarsan bu konuda benden daha tecrübeli üyelerin cevap vermesi daha uygun olur, kardiyo ve kaliteli beslenme çok şart bir durum kesinlikle, açıkçası uzun vadeli hedeflerin varsa , şahsi kanaatimce şu an diyete girmene de gerek yok, fakak diyet değil kaliteli beslenme şart, az yağ, az şeker,az un,az tuz...az derken bildiğin baya az :)

2. calimocho

calimocho Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Hızlı eritmek amacım yaza kadar sahile çıkcak yüzüm olsun arkadaşlar kötü gözüktüğünü söyledi kas olmasına rağmen yağ var cardiyo yapıyorum zaten.

3. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Bende Cardio Yapıyom 93 - 91 Kg Arası Gidip Geliyom Bir Düşemedim 80'lere :D 1 Haftadır Definasyondayım Eğer 1 Ay İçinde 91 Kg Altına Düşemezsem Artık Ömür Boyu Hacim Gircem Hiç Diyet Yapmıycam :D

4. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    tamamen yag oranından kaynaklanıyor.

5. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    kesinlikle yağ oranından kaynaklanıyor .. üye fotoları bölümünde 100kg + önceki sonraki hallerine bakarsanız buna en büyük örnek samettir.
    yağlı ve sarkık olan bütün vucudu 70 li kilolara düşürüp kas kitlesinin üstündeki yağı temizledikten sonra mükemmel bi vucuda 2 3 yılda ulaşmak zor degil tabi bi zincir

bu ..beslenme+diet+kardiyo+agırlık yasam tarzı haline getirince bunları cok kolay aşarsın arkadaşım takma kafana .başarılar..

6. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    jinekomasti değilsin korkmana gerek yok. çok net belli oluyor hemde, hiçbirşeyin yok. kilo verince düzelicek

7. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    aynı durumdayız dostum. kilo vermeye çalışıyorum kardio ile, bunun yanında diyette yapmayı düşünüyorum detoks diyeti olabilir yağları yakmak için. Sonucunu burdan bildiririm..

8. kompasigo

kompasigo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynısı bende var :(
    spordan gelince sertleşiyor duştan çıkınca sıcaklık normale dönünce geri eski haline geliyor..

9. turqer

turqer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bendeki sorunda böyle. konuda ki fotoğraflarımdan farksızım şuan. sadece göğüsüm biraz hacim kazandı bb den dolayı.

normalde yumuşak hafif şiş gibi duran bir göğüs ucu, bb den sonra ve ya sogukta sertleşiyor.

Belimdeki gibi yağda yok göğüste...ucuna dokunduğumda içinde hava varmış gibi...ne acıyor ne sertlik geliyor. Definasyona gireceğim, bakalım ne olacak. Sıkı bir diyet yapacağım.
    cardiyoya ağırlık vereceğim. Kas kütlemden kaybetmemek için düne kadar kaldırabildiğim ağırlıkları çok az azaltarak 12 tekrar yapacağım.

Antrenmanlardan önce l-carnitine alacağım. 1500 mg sıvı.

Syg.

10. g-sad

g-sad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam, aynı problem bende de var 1 yıldır BB yapıorm herhangi bi diyet uygulamadm göğüs ucu hariç gayet iyi durumdaym boyum 1.90 kilo 82 ameliyatı düşünüorm ama yaş 16 acaba protein ve aminoasit kullanarak çalışırsam kaybolur mu yada bu yaşta zararlı olur mu zaten protein ağırlıklı beslenip yağsız yemeye çalışıorum

11. turqer

turqer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşın 16 madem ne ameliyatı (= ergenlik çağındasın gayet normaldir. 3-4 sene sonra düzelme olmazsa ameliyatı düşün. Sporuna devam et, düzgün bir şekilde. Sağlıklı beslenerek spor yap. Alman gereken proteinleri yiyeceklerden almaya çalış...

12. turqer

turqer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu sahibi olarak kaldıgım yerden devam edeyim. Bayagı olmus ama okul vs derken ustune düşemedim sorunumun. Bendeki sorun yağlanmayla artan östrojen hormonu kaynaklı sanırım. Bunun için kullanabileceğim ilaç nedir acaba? forumda okumuştum bi ara ama bulmakta zorlanıyorum....

13. brhmcr

brhmcr Guest

Öncelikle bir an evvel doktora gözükerek içini rahatlat. İlacıda kendisi yazacaktır. Bu tur konularda uzman hekimlere gözükmek gerekir, forumlarda ilaç istemek değil.

14. turqer

turqer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hastanenin hangi bölümüne gitmeliyim acaba? dahiliye mi?

15. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Hormonlardan olduğunu nasıl kestirebiliyorsunuz anlamıyorum. Hormon ilaçlarının bir çok yan etkisi ve tehlikesi var kendi kafanıza göre ilaç kesinlikle kullanmayın.
    Plastik cerrah ile görüşün onlar sizi yönlendirecektir

16. turqer

turqer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vücudumun sag tarafı yanak göğüs vs sol tarafına göre biraz daha fazla kıllıysa ( gözlegörülebilir şekilde) hormonlardan oldugunu ben kestirebilir. Ama sizi bilemem...Anlamadıgınız olaya açıklık getirebildiysem ne mutlu bana :)

17. brhmcr

brhmcr Guest

Plastik cerrahi olmazsa bile genel cerrahi yonlendirecektir.Bir takim hormonal testleriniz yapilacaktir.

18. giogio17

giogio17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  19. brhmcr

brhmcr Guest

Birseyin yok gibi gozukse de doktora gozukmeni tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş