1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Jinekomasti mi yağ dokusu mu ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Yeniceri55 tarafından 7 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yeniceri55

Yeniceri55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba. 26 yaş 182 boy 90 kilo %20 oranında yağ oranı ve 20 gündür spora başladım. Full body giriyorum.

15 yaşımdan itibaren antidepresan ve antipsikotik ilaçlar kullanmak zorunda kaldım. Bazı kullandığım ilaçların yan etkisi olarak kanımda prolaktin seviyesinde az miktarda artma meydana gelmişti. Suan olarak 1.5 yıldır kullandığım ilaçlar da prolaktin ile ilgili bir yan etki yok. Testesteron ve prolaktin seviyelerine baktirdigim da (spora başlamadan önce baktırdım) testesteron yüksek prolaktin düşük çıktı. Goguslerimde jinekomasti olabilir mi yoksa yağ dokusu mudur? İlacın yan etkisiyle çok az yükselen prolaktin jinekomastiye yol açar mı? Göğüslerde herhangi bir akıntı ağrı sancı vs falan yok. Bu arada 0 yağ tüketmeye çalışıyorum şeker süt ürünleri ve un yok. Sadece karbonhidrat ve protein ağırlıklı besleniyorum. lapa pilav, tuz yeşillik ve tavuk gogusu yiyorum genelde, günlük 5 litre su var. Hacim kazanmaya yönelik besleniyorum. Göğüs antrenmanlarına ağırlık versem bu kötü görüntü ortadan kaybolur mu ? Yorum yaparsanız sevinirim.

2. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş