Jim Stoppani 6 week short cut to shred

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Sportik tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet arkadaşlar bu programa yeni başlıyorum . Pazar günü hariç her gün saat sabah 8 de aç karnına cardio , saat 3 de body yapıcağım . İzleyeceğim programı bb.com'dan aldım ve oldukça etkili bir program . Her gün yaptıklarımı buraya aktarıcam .
    Programa bakmak isteyenler için link burda ; http://www.bodybuilding.com/fun/jim-stoppani-six-week-shortcut-to-shred.html

Türkçe alt yazılı antremanı anlatan video ;
    Türkçe alt yazılı beslenmeyi anlatan video ;
    Türkçe alt yazılı Supplementleri anlatan video ;

Öncelikle program 6 haftadan oluşuyor . Her kas grubu 2 defa calısıyor 1 haftada . İlk 3 gün az tekrarla press , sonraki 3 gün cok tekrarla acıslar mevcut . Set aralarında sürekli hareketli olmak zorundasını 1 dakika boyunca , Cardio Acceleration deniyor buna .

Spor günleri şöyle ;
    Pazartesi Perşembe = Göğüs Triceps Karın
    Salı Cuma = Omuz Bacak Kalf
    Çarşamba Cumartesi = Sırt Trapez Biceps

Cardio olarak her gün aç karnına 30 - 45 dk yapıcam o da şöyle ;
    Pazartesi Perşembe = Yürüyüş
    Salı Cuma = Yüzme
    Çarşamba Cumartesi = Koşu

Beslenme programı makro olarak şöyle ;
    1. Hafta = Kilo başına 3 gr karb , 3 gr protein , 1 gr yağ
    2-3 . Hafta = Kilo başına 2 gr karb , 3 gr protein , 1 gr yağ
    4-5-6. Hafta = Kilo başına 1 gr karb , 3 gr protein , 1 gr yağ
    4-5-6. Hafta Rest günleri ( Karb Yüklemesi ) = Kilo başına 4 gr karb , 2.5 gr protein , 0.75 gr yağ

Yemek Listem de şöyle ;

1. Hafta

7:00 = 4 Amino

7:15 = hydroxcut + yeşil çay ekstresi

7:30 = L. carnitine + Clen

(8-8:30) = Cardio

Cardio Bitince = 1/2 İso

8:45 = Cla + Hydroxcut

9:15 = Milk Thistle + 4 Yumurta Beyazı - 2 Sarısı - 50 gr light beyaz peynir - 3 Dilim Ekmek - 50 gr yer fıstığı ezmesi - 7 Zeytin - Domates - Salatalık - Biber - Yeşillik ( Bol Limonlu ) + Balık Yağı + Yeşil çay + T3

9:45 = Vitamin

11:45 = 10 gr badem

12:15 = Cla

12:45 = 100 gr et + 50 gr tavuk + 140 gr yulaf + 200 ml light süt + 10 gr Zeytin Yağı + Salata + Haşlama sebze + balık yağı + Yeşil çay + glifor

14:30 = Kahve + Pre Workout + 4 gr kreatin + clen + asprin + karnitine

(15:00-16:15) = Body

Body Esnası = Bcaa

Body Bitince = İso + 4 gr kreatin

(16:15-16:30) = Yürüyüş

Yürüyüş Bitince = 1/2 whey + 5 gr glutamin

17:00 = Cla + Hydroxcut

17:30 = Milk Thistle+ 110 gr bulgur + 200 gr Tavuk + 10 gr zeytin yağı + Yeşillikli Salata + Biber + balık yağı + glifor

20:00 = 1 Paket Light Ton Balığı + 100 gr tavuk + 25 gr bulgur + Biber + Bol Yeşillikli Salata ( Bol Limonlu) + Haşlama Sebze + balık yağı

21:15 = Mate Çayı

22:15 = ZMA + Melatonin

22:30 = Arginine

23:00= Casein + 5 Gr Glutamin

Günde 3-4 litre su , protein ve çay gibi şeyler sayılırsa 6-7 litre
    Günde 1 litre cocacola zero

90 kiloyum ve 1. Hafta Makroları şu şekilde ;
    95 gr yağ
    290 protein
    270-290 gr karb

Diğer haftaki diyetlerimde hazıe fakat onları zamanı gelince yazıcam burayı çok doldurmak istemiyorum .

Son düzenleme: 20 Temmuz 2015
    ujohnz ve moothy bunu beğendi.
  2. Thorm

Thorm Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Takipteyim. Başarılar.

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    3 here hydroxy + clen + green coffee biraz fazla geldi bana,ayrıca Green coffee hydroxynin içinde zaten var.Bir de şuna takıldım 1 litre kola neden? :D

4. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Green coffee değil , green tea , hydroxcutta 2 olucak 17:00 dakini yanlıs yazmısım Hydroxcut Next Gen kullanıyorum amerikadan getirttim oldukca sağlam . Kola da tatlı ihtiyacımı kesiyo günlük 1 litrede sorun yokmus zero icersek

5. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet , bugün sabah 7:45 te cardioya cıktım , 8:20 de bitirdim . Koşu ve yürüyüş yaptım , yoruldukça yürüdüm . Saat 14:55 te antremana başladım antreman programım şöyle ;

5 dk ısınma koşusu 10km hızında
    Bench Press - 4 x 12-10-8-8 - Bench dahil 70 kg
    İncline Dumb Press - 3 x 12-10-8 - 20 kglik dumblarla
    Decline Press 3x 12-10-8 - Bench Dahil 40 kg
    Dips 3 x 20-15-12
    Close Grip Bench Press 3 x 12-10-8 Bench dahil 40 kg
    Cable Crunch 3 x 20-20-15 90kg
    Leg Raise 3 x 15-12-10 4 kg dumbell ile
    20 Dakika yürüyük 6km hızında

Set aralarında 1 dakikalık cardio yaptım cidden cok fazla terledim ve cok yoruldum . Gücüm kalmadı resmen sonraki setlere kilo düşürmek zorunda kaldım . Ayrıca yemek listeme tamamen uydum fakat yemek için resmen kendimi zorluyorum , ilk hafta 3 katı karb alın diyor ama bu kadar karb almam cidden gerekli mi ? Yemek için kendimi zorluyorum resmen

6. sergenaskin1996

sergenaskin1996 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba, bence supplementlere biraz fazla para harcamışsın, bu kadar supplement ve clenbuterol sana elbette bir nebze yardımcı olacaktır. Fakat işin formülü alınan vs yakılan kalori, bu bağlamda aman aman bir etki beklemek seni hayal kırıklığına uğratacaktır. Bu kadar supplementten ziyade, doğru plan ve sabır seni hedefine ulaştıracaktır diye düşünüyorum. Programına saygı duyuyorum ve takip ediyorum.
    kilo * 3 carb gerekli mi diye sormuşsun, eğer programda değişiklik yaparsan, bu program artık Jim Stoppani Beyin değil senin programın olur.
    Başarılar dilerim.

Sportik bunu beğendi.
  7. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    O zaman programa aynen devam ediyorum aslında iyi oluyo ben yemek yemeyi cok seven biriyim şu an yemek görsem kusucak durumdayım iştahım gitti

sergenaskin1996 bunu beğendi.
  8. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kilonun 3 kati karboyu nasil aliyorsunuz her gun,100 gr yulafta bile anca 60 70 gr car bo var,bulgurda tuketiyorum ama tamamlamak zor

9. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Salata , sütdeki karblar filan da sayılıyor bu programda . Cidden tamamlamak cok zor ama jim stoppaninin bir bildiği vardır elbet :) o yüzden mecbur

10. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    selam clen kullanırken kalp ritmin kaçlarda geziyor ? bir de hangi marka clen ne kadara aldın ? bir de gece uyutuyor mu kalbin boşlukta atıyo gibi oluyor mu bir de kramp vs ?

11. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yaptığım spora göre değişiyor ölçmedim ama cidden hissediyorum yani hafif ağrı oluyo . Marka olarak hem sopharma aldım hem balkan aldım . Sopharmanın sahtesi cok olduğundan balkan kullanıyorum ama onun da under dossage diye okumuştum . Gece uyuyorum evet zaten cleni aldıktan 5-6 saat sonra etkisi gidiyor . Normal dururken kalp atısım normal gibi arada artıyo , krampalara gelicek olursak arada kaslarım kasılı kalıyo yüz kasım filan ama normal gibi . Bir de calflarım ölüyo yürüyemiyorum ama onu da antremanın yoğunluğu ve sabah koşularına bağlıyorum

12. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    kramplar icin potasyum ve taurin öneriyorlar bir dene istersen bir de huzursuzluk cok oluyor mu yani clen dayanılmayacak gibi mi yoksa dayanılır mı bir de nerden aldınız cleni

13. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    dostum benim bünyem cok kuvvetli , ben clen + carnitine + asprin + kahve + jack 3d 1.3 dmaalı versiyonunu aynı anda kullanıyorum cok zorlanmıyorum . Ama sende ne etki gösterir bilemiyorum . Güvendiğim bir satıcıdan aldım , elinde sopharma da vardı ama sahte olup olmadığını kendisi de bilmiyor piyasa da sahtesi cok o yüzden vana balkan önerdi

14. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    anladım ben karar verdim ama sülalede kimsede kalp sıkıntısı yok alt sınır dozajdan başlıcam denicem bakalım ama tabiki daha bulktyım sagol verdigin bilgiler icin bende balkan alıyım o zaman

15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Ozelden sordum gerci ama dayanamadim jack in eski versiyonunu nerden buldunuz

16. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Cıktığı zaman arkadaşım almıştı , kutuyu acamadan omzu cıktı ve sporu bıraktı . Bana sattı , bende de baska pre workout vardı definasyona sakladım . Malum eski versiyonun son kullanma tarihi 12/2015 , bitirmemiz lazım boşa gitmez bu ürün :)
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Temmuz 2015 ---
    Rica ederim ; 9 haftalık bir kullanım aşaması var alıstıra alıstıra yükseltiyor 5. Haftada off var . Ben onu kullanıyorum istersen atabilirim programı

moothy bunu beğendi.
  17. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    cok iyi olur hocam atarsan

18. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Clen
    • 1.hafta 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen
    • 2.hafta 4 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 2 sabah 2 öğlen
    • 3.hafta 5 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen 2 tablette akşam 5-6 sularında
    • 4.hafta 4 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 2 sabah 2 öğlen
    • 5.hafta off
    • 6.hafta 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen
    • 7.hafta 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen
    • 8.hafta 4 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi, idman yapılmayan günler 2 sabah 2 öğlen
    • 9.hafta 5 tablet clenbuterol, 2 sabah 2 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan günler 1 sabah 2 öğlen 2 tablette akşam 5-6 sularında
    1 Tablet 20 mcg şeklinde . Balkan alırsan o 40 mcg yani 1 tableti bu programda 2 tablete denk geliyor . Bölüp içiyorum ben

19. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    çok sagol peki idman oncesi hemen once mi bir de akşam 5-6 sularında alırsam uyutur mu ? gece alırsan uyutmaz diyorlar

20. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bünyeden bünyeye değişiyor deneyip görmen lazım
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Temmuz 2015 ---
    Dün yazamadım bugün yazıyım . Dün saat 7:55 te cardioya basladım 3 dk ısınıp 10 set yani 30 dk hııt yaptım . 1 SET = 1 DK Koşu , 2DK Yürüme
    Yaparken calflarım aşırı şekillde ağrıdı , asfaltta koştuğumdan mı bilemiyorum .
    Body Programımda Şöyleydi ;
    Military Press 4 x 12/10/9/8 20-20 Kg
    Seated Dumbell Press Alternative 3 x 12/10/8 16 kg
    Smith Machine One Hand UPright Row 3 x 12/10/8 2.5-2.5 kg
    Squat 4 x 15/12/10/8 20-20 kg
    Deadlift 3 x 12/10/8 20-20 kg
    Lunge 3 x 13/11/9 Body Weight
    Seated Calf Rise 3 x 18/15/15 20-20 kg
    Calf Raise 3 x 18/15/12 40 Kg

Antreman bittiğinde cidden yorulmuştum ölüyordum hatta ama bir 25-30 dakika kadar cardio yaptım ; 300 kalorilik . Sabahki hııtın ardından zorladı gerçekten

Son düzenleme: 22 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş