1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

isvicreden merhaba

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Panerai tarafından 26 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Başlığı açan kişi her zaman foruma giremediğini söylemiş, o yüzden ondan bir cevap gelene kadar tartışmanın bir manası olmadığı kanısındayım. Dediğiniz gibi olabilir tabii, öyle insanlarında olduğu bilinen bir şey, ama şu an itibarı ile daha fazla üstüne gitmeye gerek yok. Hem öyle yapanlar kendilerini kandırır anca, sanal bir ortamda karşılaşma olasılığı %1'den düşük olan insanlara yalan söylemek o kişinin kendine olan güveni ve karakteri hakkında büyük kuşkular uyandırır.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hemen yargilamayalim lütfen, o bahsedilen Avustralyali sahis zaten problemli biriydi, tehditler fln yagdirdi.

Ama bu arkadasi bana kalirsa yanlis anliyorsunuz, ne zaman üye olduguna bakarsaniz anlarsiniz. Genelde sizin bahsettiginiz kisiler, birden bomba gibi atlayip hemen sönüp gidiyorlar.

Zor degil ögrenmek, bir kac cesitli pozlardan resim cekmesinde ricada bulununur, resim gelmese büyük ihtimalle hakli cikmissiniz. Daha fazla irdelemeyelim ...

3. Panerai

Panerai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar

demek bagzilari o resimdeki kisinin kendim oldugunu inanmiyor
    ne deyim artik...herkes kendi bilsin neye inanip,neye inanmadigini

selamlar

4. sercan1980

sercan1980 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selam. bu arkadaşımızın fotoğraflarının kendine ait olmadığını da nerden çıkarıyorsunuz? 1. madde elinizde ispatı var mı? 2. madde öyle olsa bile arkadaş niçin böyle birşey yapma gereği duysun ki... Bizim görevimiz eleştiri yapmak, dedektiflik değil. Arkadaşımızı takdir ediyorum . güzel vücut yapmış tebrikler. Kıskanmamak lazım. Tebrikler.... (Meyve veren ağaç her zaman taşlanır)

5. Panerai

Panerai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tsk sercan1980

bende anlamadim neden bagzilari beni böyle elestirdigini

o arkadaslar,bir de kendi resimlerini koysun....

6. sercan1980

sercan1980 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tabii ki böyle arakdaşları podyumlarda görmek isteriz :lol: :lol:

Foto konmuşsa eleştirini uygun üslupla yaparsın, eksikleri, iyi taraflarını eğriyi doğruyu söylersin. Ama elinde kesin ispat olmadan fotoğraf ona ait, buna ait demek kabalık olur. Başarılar diliyorum Penrai...

7. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    sercan kendi kendine esmis gurlemissin ama burda kimseyi kiskanan falan yok.bi kisi neden boyle yapma ihtiyaci duysun diyosun oyle yapan kiside yok.ayrica meyve veren agac taslanir diyosun.unutma meyve veren agacin meyveside olur ve bu meyveler yenir,ama bu arkadas burasi bi paylasimci forum oldugu halde hic kimseye bi yardim seklinde sorulan sorulara cevap vermiyor.nerde bu agacin meyvesi ben goremedim

8. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    panerai sana o kadar kisi o resimlerin sahibi sen degilsin diyince cikipta bi cevap vermedin aciklama geregi duymadin ama sercan isimli arkadas niye inanmiyorsunuz falan diyince hemen tesekkur mesaji yazmissin,benim demek istedigim birileri sana bilgi almak icin bisey sorunca ortalikta yoksun islerim yogun diyosun ama o resimdeki sen degilsin diye tepkiler alinca bi kisi seni destekliyor ve sen ona tesekkur etmek icin hemen ortaya cikiyosun,ayrica o kisiler kendi resimlerini ko0ysun demissin.benim resimlerim var.ben bu sporu profosyenel olarak yapmiyorum yarismalara da girmiyorum ama yinede bildigim her seyi burda paylasmaya calisiyorum.sen yinede kendin bilirsin,ama biri bana o resimdeki sen degilsin dese ben bunu ispatlamak icin biseyler yapardim ......

9. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul

Sayfayı Paylaş