istediğim hacimi alamadım!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve tyly12 tarafından 3 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    meraba arkadşlar 8 aydır vg yapıorum ama istediğim hacimi alamadım özellikle göğüs ve bicepslerde sizce yaza kadar hacim almaya devam ediyim mii ama karın ve bel bölgesinde de yağlanma var ne yapmalıyım kardiyoda yapmalıyım antreman olmadığı günlerde yardıma ihtiyacım var

2. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tamamen benim durumumla aynı:) hedeflerimiz aynı sanırım (manken vücudu) kollar fazla kalın değil ama şekilli, göğüsler baya belli olacak ve yağ oranı %8 civarı olucak karın kasları belli olucak doğrumu düşünüyorum?

3. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    manken vücudu demiyelim de fit bi vücudum olsun isiitorum protein tozu fln kullndığım için bel bölgesinde yağlanma oldu ama aldığım hacmimde yeterli diğil ondan böle bi soru sordum çok iri olmak da hiç istemiorum ve sevmiorum evet yağ orani düşük olmalı

4. yasalmermi

yasalmermi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    neye dayanarak acaba protein tozunun bel bölgenizde yağ yaptığına inanıyorsunuz ???

5. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    eger sizi yaza biraz yaglı girmek mutlu edicekse durmayın bulk devam ama mutlu olmam yagsız olcam bu yaz derseniz hemen baslayın vakit daralıyor

6. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Nasil bi soru bu protein tozu sonucta kilo aldirio ve ben 8 aydir vg yapiorum ilk 3 ay kullanmadim iyi de beslenemedim ama 5 aydir hem
    Protein tozu hmde beslenme ile herkes kilo aldigimi soluor ve bnde farkediorum ayrica belimin ve gobek bolgminde yaglandigini da soluolar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:59 ----------

Aslinda yagli da girmek istemiorum ama yeterince hacimde yapamadim acba sole yapsam haftada 4 gun vg yapiorum geri kalan 2 gun kardio yapsammi acaba

7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    asıl sızınkı nasıl cevap proteın tozunun yaglnam yaptıgını solmek zaten bılgısızlıgın bır gostergesıdır

ole bu spor sadec kılo almakla olmaz beslenm programınız emınım yetrsızdır proteın tozu kullanmanız zaten beslenme programınuız yoksa yada kotuyse bosa harcan bır pardr

bel bolgen yaglanıyor cunku alman gerekn kalorıden cok daha fazlasını alıosun bunun ne proteınle alksı var nede baska bır seyle

yasalmermi bunu beğendi.
  8. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    bana göre tişört giyince göstermiyorsa,hiç bir anlamı yok plaj vücudunun.

9. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Belki fazla kalori almis olabilirim ama ilk once bi sporcu doktoruna danisip protein tozu hakkinda bilgi almani oneririm kolay gelsin

10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    proteın tozu kullanımının doktorla ne ılgısı var bu steroıd degılkı dogal bır besın takvıyesı okadar bukadr abartmanın anlamı yok

kı zaten steroıd bıle olsa turkıyede bır doktora danısmak yapılacak en buyuk hata olur doktorlar bızım ulkemızde bılıp bılmeden atıp tutmak konusunda usta

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Gideceğiniz doktora göre değişir. Normal bir doktora gidersiniz protein tozu kullanayim mi diye sorarsınız kesinlikle karşı çıkar.
    Sporcu doktoruna gidersiniz idman şeklinizi inceler, amacınızı dinler, beslenme programınıza bakar ve gerekli görürse kullanmanı söyler.

Protein tozu kilo aldırır mı evet aldırır. Yağ aldırır mı ? Kullandığınız protein tozunda ki yağ oranına bakın. Ama dediğiniz gibi bir yağlanma yaptırmaz.

Tabi siz protein tozu diye gainer kullanıyorsunuz o ayrı bir konu. Beslenme programınız var mı yoksa kafanıza göre mi besleniyorsunuz bu çok önemli. Düzensiz beslenme yüzüne yağlanmış olabilirsiniz.

Eğer yağlardan kurtulmak istiyorsanız yada fit bir vücuta sahip olmak istiyorsanız öncelikle yağlarınızdan kurtulmanız gerekmekte. Bunun için cardio egzersizleri yapmanı gerekmekte. Ve arkadaşın dediği gibi elinizi biraz çabuk tutsanız iyi olur. Yaza pek bir şey kalmadı sonuçta :)
    Tabi vücutunuzun durumunu bilemediğimiz içinde o yağları yaza kadar verirsin yada veremezsin demek doğru olmaz. İyi çalışmalar.

tyly12 bunu beğendi.
  12. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Her gun uydugum bi beslenme programim yok mumkunce protein alimina dikkat ediorum kardiyoya basladim sslondaki hocada karbonhidrati azalt proteini arttir dedi sekerden uzak dur fln dedi hftada 4 gun idman 2 gun kardio szce iimi

Sayfayı Paylaş