1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

IslakMavi Fotoğraflar [Lütfen yorum yapın...]

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve IslakMavi tarafından 10 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Fark etmez. Foruma yeni gelmiş ve ne konuda ne kadar bilgisi olduğunu bilmediğim birinin düşünceleri önemli değil. Ben kendimi de gelişimimi de hocalarımın düşüncelerini de iyi biliyorum...

2. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    gayet güzel bir cevap tebrik ederim thums: vücud kötü falan diyenleri falan kafana takma zaten takmıyorsun cevabından belli;)ayrıca bu vücudun neresi kötü, bu vücutdan birşey olmaz diyenleri anlamıyorum bence güzel yoldasın devam et dostum ama biraz daha fazla çalışabilirsin hatların dahada belirginleşmesi açısından devam edersen gayet güzel bir vücut çıkacağüı kanatindeyim

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu genel bir uyarı idi..tüm başlıklarda yapılan yorumlar için geçerli..

4. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Nasıl yani? Ne uyarısı?

5. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    bence gayet güzel bir vucut yani gelişmeye yatkın;)
    beslenmene dikkat ederek yağlı yiyeceklerden kaçındıkça ,gerrekli mekik ve omuz hareketlerinde sonra bence çok daha iyi olacaksın,yaza kadar bu şekilde giderse güzel olucak;)
    kolay gelsin...

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    IslakMavi çık aradan ;)
    Himes için yapılan bir uyarı..

7. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Eheh peki. =) Ya diyet yapıyorum ama arada bozuluyor. Grisini ne kadar zararlıdır bilemiyorum ama arada mesela akşamları acıkınca meyve yerine grisini yiyorum..

8. coconihat

coconihat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    66 kilooo ??? deişikk en azından bi 75-80 gibi gosterıyorsunn. vucutun hakkında yoruma gelınce vucut yaglı duruyor bu yuzden hatlar bellı deıl yani 8 ayda az bir gelişim bence:s

9. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yağ oranı en son %11'di. Gayet normal şu an için. Birkaç aydır fotoğraf çektirmedim, bir ara çektireceğim sanırım o zaman koyarım ama şu an pek de yağlı değilim. Sadece karın bölgemde biraz var o da eskiden şişman olmamdan kaynaklanıyor. Altındaki kas kütlesinin ortaya çıkması ve belirginleşmesi için biraz daha düzenli bir diyete ve kardiyoya ihtiyacım var sanırım.

10. coconihat

coconihat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    fotolarını merakla beklıyorum ama 8 ayda daha ii bir gelişim olabilirdi.. ara verdim diyorsun belki ondan kaynaklanıyordur:D neyse ne diyelim başarılarrr;)

11. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu sadece sekiz aylık değil ki. Öyle mi yazmışım? Sonuçta ben birkaç yıldır salona gidiyorum. Tabii arada ara verdim. Ama sonuçta 20 kilo verdim ve anca böyle oldu... Eski fotoğraflarıma bakmadın sanırım...

12. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu akşam sıkıntıdan birkaç fotoğraf çektim evde tek başıma. Pek bir şey belli olmuyor sanırım ama olsun. =)

Ekli Dosyalar:

13. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    islak mavi lutfen yeni resim ekleme kurallarini oku!

diez bunu beğendi.
  14. cem_7

cem_7 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Islakmavi yaş kaç bu arada. Yazdıysan da göremedim kusura bakma. Moralini bozmim ama bende bu sporu 4 -5 aydır yapıyorum yazın başladım. Çok büyük bir gelişim oldu.Kıllardan görünmez oluo bazen:D En önemli etken eskiden futbol oynuyor olmam sanırım. Vucut antrenmanı görünce hemen düzelmeye başladı.

Sana tavsiyem: Göğüs konusunda biraz daha ağır ve az tekrar çalışsan daha ii olur fit bir vucut istiyorum yazmışsın merak etme hemen fazla şişemezsin zaten. Ağır gir biraz kas kütlen artsın.

Omuz konusunda da Barbell Enseye Press, Yana Açış , Military Press gibi hareketleri yapabilirsin hocaların diyordur zaten. Barbell pres ve military yi oturarak yaparsan daha etkili olur bunu unutma.

VEEE Karın konusu karın idmanını mutlaka yap pek karın çalışmıyorsun gibi duruyor asıyorsun sanki mide hareketlerini çünkü 8 ayda belli olmalıydı kaslar. Neyse o konuda da yerde hızlı mekik çekmek şimdi sana çok yarar sağlayacaktır karnındaki yağları yakacaktır. Ve sıkıştırma hareketleri de yapabilirsin. Eğik sepbada nefese dikkat ederek tabi.

Bazıları vucudun elverişsiz fln demiş. Ben öle düşünmüyorum düşünsem bu kadar yazı yazmazdım zaten. Sadece bu body işi disiplin ve sevgi istiyor. İdmanını aksatmayacaksın ve severek gideceksin salona ortamın ii olacak salonda zevk alaksın. Sana başarılar diliyorum. Gelişiminin hızlanarak devam etmesi dileğiyle.

Saygılar...

15. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sekiz aydır yapmıyorum. İki seneden fazla yapıyorum ve 20 kilo verdim. Ayrıca karını asmıyorum. Eskiden haftada dört veye beş gün karın çalışırdım ve kardiyo yapardım. Şimdi üç gün kardiyo, iki gün karın yapıyorum. Karın kaslarım zaten altta sert olarak var, sadece üstündeki yağ tabakasından gözükmüyor. O da diyet ve kardiyoyla gider zaten.

16. cem_7

cem_7 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar yazıdan bunu anlamak senin sporcu pskilojisini hala kazanamadığın anlamına geliyor. Birde 2 yılda 20 kilo genç bir insana göre çok yavaş bir gelişim. Sporun en önemli noktası kendini kandırmamak ve zayıf noktalarını kabullenip üstüne gitmektir. Bunu yapıcı bir eleştiri olarak kabul edersin inş...

17. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    2 yılda 20 kilo vermedim, 6 ayda 20 kilo verdim ve o kiloyu bir daha almadım. Çünkü haftada beş gün spora gidiyorum ve gelişimimden memnunum. Sporcu psikolojisini edinmeme gerek yok çünkü bir sporcu değilim. Ben sadece güzel görüntü için bu spıoru yapıyorum. Ne yarışmaya katılacağım ne başka bir şey..

18. cem_7

cem_7 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    amacına ulaştıgın için tebrikler başarılar

19. IslakMavi

IslakMavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    An itibariyle bugün çekilmiş fotoğraflarımı ekliyorum. Uzun süredir diyet yapamıyorum, haftaya okulum bittiğinde özellikle karın için diyete başlayacağım. Şu an sanırım 68 kilo civarındayım.

Ekli Dosyalar:

20. JohnRambo

JohnRambo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel aynen devam et kardeşim.

edit : kişilere nickleri dışında hitap etmeyiniz lütfen..

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Haziran 2008

Sayfayı Paylaş