Intermittent fasting, bcaa/whey hakkında

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Zelgu tarafından 16 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Zelgu

Zelgu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    22 yaşındayım 186 boy 86 kilogram ağırlığındayım. Okul akademik mevzular falan derken seri seri kilo alıp verdiğim oldu. Farkında olmadan if yapıyormuşum aslında günde tek öğün ne istiyosam yiyodum ama öğrenci evi saçma sapan donmuş pizzalar vs.
    - Sonuç olarak %25 gibi bir yağ oranındayım 3-4 gün önce spora başladım hafif kardiyo ve aletlere alışmak adına genel egzersiz yapıyorum if e de daha ciddi bi programla devam etme kararı aldım 16/8 programını uygulayacam sabah yulaf 100g ve 2 yumurta yiyorum. Sonrasında akşam 500g yağsız tavuk göğüs, bulgur pilavı ve mikrolar için vitamin alıyorum. Sonuç olarak aldığım protein yeterli gelmeyecek gelişim için whey kullanmam gerekecek ama bu whey de insülini tetikleyip ifi engelleyecek gibi bcaa mı yönelmeliyim yoksa beslenme programı ve antremanı nasıl ayarlamak lazım antreman öncesi öğün mü koymalıyım genel bilgi paylaşabilecek arkadaşlar/hocalar var mıdır aramızda upload_2018-8-16_17-26-23.gif :)
    Teşekkürler

Sayfayı Paylaş