insanity workout?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve hazalgorkem tarafından 20 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hazalgorkem

hazalgorkem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar bir konuda yardiminizi bekliyorum...Ortalama bir senedir evde edindigim spor programlariyla spor yapiyorum (fitnessblender)yaklasik iki ileri bir geri yirmi kilo verdim...Agustos ayindan beri kilo vermem durdu,ozellikle son iki aydir durumum stabil,temiz besleniyorum diyebilirim,vucut yaptigim spora alisti artik tepki vermiyor diye dusundum hiit programlarimi artirdim hatta hiit cardio icin ayak bileklerime 20 lb agirliklar takiyorum , kol ve bacak gunlerinde agirliklarimi da artirdim,gunluk programima ilaven yuksek programda yarim saatlik eliptige binme de ekledim ama yok olmuyor olmuyor!.Insulin direnci ve troid problemim yok...Beni dusunduren tardida gordugum rakamlar degil,vucut olcumlerinde mezurada rakamlarin cogalmasi,sizden yardim istedigim konuda ise workout programimi degistirmek istiyorum,aslinda fitnessbelnder mukemmel bir program oldukca profesyonelce hazirlanmis,ama sanirim artik bana etki etmiyor...Bende insanity programina baslamak istiyorum rastgele youtube dan bir gunluk programina denk geldim yaptim,yarisina gelmeden bittim.Sizce bu programi hemen edinip baslamalimiyim?Kondisyonum bu program icin dusuk geldi bana ama zamanla alisirim gibi gibi ,ne dersiniz bu programi edinmelimiyim?yada siziin bildiginiz hem kilo vermemi hizlandiricak hem kondisyonumu artiricak baska bir program biliyorsaniz lutfen yazin...bu arada sadece evde spor yapma imkanim var hem kucuk cocuklarim var hemde evim sehir disinda...simdiden tesekkurler

Sayfayı Paylaş