iifym hakkında

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dreamitdoit tarafından 15 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dreamitdoit

dreamitdoit Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    simdi ben ektomorfum kilo almakta zorlaniyorum yaglanmakta artik umrumda degil ki yaglanmiyorum kolay kolay.

forumda bunu aradim ama uygulayan tek kisi vardi. okudum o konuyu.

daha once bu sistemi deneyen var mi?

Su an 55 kiloyum. Duzgun beslenme ve duzenle 60 i gordum 2 ayda. Yag oranim 7 ydi yine 7 tanita olcumlerinde.

Ben bu sisteme baslasam, ne kadar bir yaglanma yapabilir ki bana maksimum? İlk hedefim 75 kg olmak. Boy 1.80

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Yağlanma sistemden değil beslenme şeklinden kaynaklanır. iifym nin özelliği esnek bir sistem olması, makrolar ve kalori tuttuğu sürece istediğini ye diyor kısaca. Haftada yada 2 haftada 1 kilo alacak şekilde bir kalori planlaması yaparsan hangi sistemii uygularsan uygula minimum yağlanma ile hedefine ulaşırsın.

dreamitdoit bunu beğendi.
  3. dreamitdoit

dreamitdoit Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Haftada bir kilo alacak sekilde uygulayacagim. Tabii ki kalori oncelikli ama bunun dagilimini iyi ayarlamam lazim.
    BMR gunluk 2200 civarinda. Ben gunluk 3000-3500 civarinda beslenmeyi hedefliyorum.
    Bunu yaparken bu sistemde makro dagilimini nasil ayarlamam lazim? Yumurtami etimi yulafimi pirincimi yine eksik etmeyecegim uzerine de ekleyerek beslenmek istiyorum.
    Supplement vs hepsini alabilirim ek destek olarak. Gainer+whey+kreatin uclusu dusunuyorum.

Sayfayı Paylaş