IDS Sports Multi Pro Whey Isolate Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 30 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

45,1%
  2. Orta karar

39,2%
  3. Basarisiz

15,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ürün Optimum taklidi kesinlikle. Amerikada kendi çizgisine sahip ürünler pek tutulmuyor. Bu yüzden pek ön planda bi ürün değil

2. toricelli4

toricelli4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de dusuk khidrat yuksek glutamin icermesi nedeniyle tercih ettim. supplement factsde en altta contains milk and soy yazmakta. diger whey proteinlerde de boyle midir? soya mı icerir hepsi ?

3. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    hayır,hepsi soya içermez.bu ürün de aslında içermez.çünkü wheydir.muhtemelen içerisine ek olarak eklenen bcaaler soya bazlıdır.yani soyadan elde edilmiştir.bu yüzden üzerinde soya içerir yazmaktadır.yoksa ürünün kendisi wheydir.

4. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    optimum'un whey'inin whey olmanın ötesinde ne özelliği var ki bu ürün onun taklidi olsun?yorum yazmak için yorum yazmışsın.

5. oytun

oytun Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ids de belirtilen protein olsun glutamine miktarı olsun bcaa miktarı olsun optimum whey gold dakinden 2 şer 3 er gram fazla........ne kadar bu belirtilen rakamlara güven olabilir ? zira eger bu rakamlar gerçekse ids almak çok daha avantajlı üstelik daha ucuz yanılmıyorsam benzer gramajlarda.....optimumun daha pahalı ve popüler olmasının sebebi ödüllü olmasımı yoksa ids in bu ürününün o kadar daha popülerleşememesimi?

6. oytun

oytun Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Her 1 porsiyonda ; 34 g bir ölçek[/FONT]
    • [FONT=arial,helvetica,sans-serif]26 gr whey protein[/FONT]
    • [FONT=arial,helvetica,sans-serif]8,4 gr BCAA [/FONT]
    • [FONT=arial,helvetica,sans-serif]6,6 gr Glutamine diyor kaynaklar [/FONT]
    optimumda ise 32g üründe
    24g whey protein
    4 gramdan fazla Glutamin ve glutamin öncüleri ve 5 gramdan fazla BCAA diyor

iyice kafam karıştı ids in içerigi daha avantajlı sanki gibi sizin düşünceleriniz nelerdir........optimumun adı var ids in bu ürünü yeni bumudur yani?

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    optimum piyasada tek değildir oytun.sadece fiyat,isim ve bazı nedenlerden dolayı tercih ediliyor.sen şimdi bir salona gidiyorsun ve salondaki 100 kişiden 90'ı optimum alıyor,10 kişi ise weider.tabiki istem dışı olarak sende optimuma kayıyorsun.tercih nedenlerinden biride kulanan çoğunluğun aldığı ek faydadır.ıds çok tüketilmediği için belkide fazlaca yoruma sahip değil ve yorum olmadıkçada insanlar riske girip denemek istemiyor.elimdekiler bitince benim almayı düşündüğüm markalardan biridir.

zigbog ve oytun bunu beğendi.
  8. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    O kadar vitamin, o kadar mineral ve çok yüksek değerler... Kusura bakmayın da bana pek inandırıcı gelmedi.

9. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Proteinlerin üzerinde yazan Glutamin miktarlarinda dikkatli olmak lazim. Icerisinde 6,6 gram saf glutamin olmadigindan emin olabilirsiniz. Genelde bu tür ürünlerde Whey proteinin kendisinden gelen Glutamin-acids degerinle icine kattiklari saf glutamini toplayip Glutamin ve öncüleri gibisinden bi terimle yansitiyorlar etikete.

Ancak Gluamin Acids ile Glutamin yapi olarak zaten iki farkli seydir. Glutaminacids beyni calistirir glutamin ise kaslari..

BCAA degerlerinde de bu tür bir hile olduguna eminim. Daha ayrintili arastirip daha bilimsel yazabilirim icabinda.

Ancak rakamlara aldanmayin. Bu fiyata kimse bu kadar saf Glutamin vermez. Glutamin pahali bir aminoasittir.

oytun, Despo ve sarc4stic bunu beğendi.
  10. berko

berko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkeze slm bn forma yenı katılıyorum merak ettiğim bır kac sey var yardımcı olursanız cok sevnırm..

10 aydır body yapıyorum bu zmana kadar amıno 2222 twinlab ve bcaa kullandım 1ay ara verdım ve 74 kılodan 70 kıloya dustum 5 gundu hafıf kılo basladım ve ids whey kullanmaya basladım sabah ogle aksam ögunlerım gayaet sağlam alıorum tozu ıse ıdmandan hemen sonra 2 porsyon ve bunn ynnda cla kullanıorum sızce tozu farklı ogunlere bolmem dahamı ıyı olur tesekkurler....

11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bende bundan ve Animal Pump sipariş verdim birbirini bir nebzede olsa tammalıyorlar.
    biri creatin, nox... içeriyor diğeri whey,BCAA,Glutamine içeriyor. 2-3 ay sonra birazda olsa fikir edinebilirim. Burda Ayrı bir topicte fotoraflı olarak paylaşım yapıcam.

Ayrıca bu bi kutu amino alıp 1 ayda 40cm kol yapıyım fikriyle ilgili başımdan geçen bir olay var, bunu anlatmak istiyorum,
    ilk bu spora merak sardığımda bana amino 2000 al dediler bende hemen gittim ve amino2000 aldım spora başladım 3 ayda bendeki değişiklik, aynı anda spora başlayan arkadaşlarımdan çok daha fazlaydı kendimi bu hapın gücüne çok inandırmıştım ve kalite aramaya başladım sonra Üniversite için şehir dışına çıktım. Gittiğim yerde de spor salonu buldum ve burda devam etmeye başladım ama daha kaliteli amino kullanmama rağmen performansım, potansiyelim eski halime göre sıfırdı bu sefer spor yapma isteğim bitti. Forumları geze geze edindiğim bilgilere göre olayın aslı böyle;
    aminoyu içip piskolajik olarak motive oluyordum ve kendi evimde olduğum için her türlü besini soframda yiyebiliyordum böylece kaslar yeterli miktarda beslenebiliyordu ve hap aldığım için kendimi arkadaşlarımdan daha güçlü hissedip daha ağır idmanlara giriyordum buda beni geliştriyordu aminoda kas yıkımına engel oluyordu. Sonra ana kucağından ayrılıp tek başıma evde kalınca beslenme düzenim bozuldu ve çalışmalarım fayda etmez hatta çalışamaz bir hal aldım.

şu anda tekrar spora başlıycam forumları gezdim araştırdım ve eve proteinli, karbonhidratlı, az yağlı besinler depoladım,

kas inşa etmek ev inşa etmek gibi bunun demirleri zaten bizde mevcut harcı, çimentosuda bizim günlük beslenmemiz, suyu, boyasıda supplementlerdir. Düzenli ve dengeli besin, supplement kullanımı birde sağlam bir çalışma çok iyi sonuçlar verir.thums:

12. Strong834

Strong834 Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaş iki sene açlıştım diyorsun protein şişme yaparmı diye soruyorsun iki senen boşa gitmiş bence
    beslenmeyi bilmeden salonda istediğin kadar debelen
    pek bi işe yaramaz

13. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Sportman, Amino Asit profilindeki gramajları topla, tam 35 gram civarı bir şey çıkıyor. Ve Amino Asit profilini karşılaştırıyorum Optimum ile Optimum'u resmen eziyor. Sen de bir göz at, ondan sonra tartışalım istersen hocam, olur mu? Bu da aynı Universal Gain Fast'te benziyor. Sitelerde öyle bir gramaj yazılmış ki toplam karbonhidratı topluyorsun bir ölçekten fazla gramaj çıkıyor ortaya. Ben rakamları muallakta olan bir ürünü kullanmam. Kısacası 26 gram proteinde 35 gram amino asit var, baya kaliteli gerçekten. Bir de vitamin ve minerallerin toplam gramajı var, onları hiç saymıyorum.

Son düzenleme: 20 Ağustos 2008
  14. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Body yapan herkes Protein Tozu kullanmak zorunda değildir. İnsanlar maddi durumları veya belli bazı sebeplerden ötürü kullanmak istemeyebilirler(Misal yardım isteyip de yardım yerine laf yemeleri gibi). Arkadaş kullanmıyor diye onu aşağılamak yerine Protein Tozları hakkında bilgi verseydin veya forumda araştırın deseydin emin ol kendinden bir şey kaybetmezdin.

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Azazel haklı bir tespit..
    strong834 yaptığın hiç yönlendirici ve yardımsever bir davranış değil..bu tür üsluplar kullanmamalısın..daha yapıcı olmaya gayret göster lütfen..

16. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü kullanıyorum gerçekten çok başarılı bir ürün, vanilyalı ve kakaolusunu kullandım ikisininde tadı süper. Optimum kullanan arkadaşlar ellerindeki kutuyu bitirdikten sonra bide bunu denesinler eminim hiç pişman olmayacaklar...

17. BEEFCAKE

BEEFCAKE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben bi kova aldım bundan,bugün elime geçti..fakat hiçbi yerinde son kullanma tarihi göremedim..1.elden güvenilir bi ithalatçı firmadan aldım
    kullananlar s.k tarihinin nerde olduğnu söliyebilirlermi acaba..ben göremiyor da olabilirim

18. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    BEEFCAKE bunu beğendi.
  19. BEEFCAKE

BEEFCAKE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    sağol teşekkürler uğraşmışsın :) silinmiş benimki..hayal meyal gözüküyor...

20. gogogokhan

gogogokhan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul
    fazla uğraşmadım, yardımcı olabildiysem ne mutlu, kova siyah yazıda siyah olunca dediğin gibi hayal meyal okunuyor. Kutuyu ilk aldığımda bende çok aramıştım :)

BEEFCAKE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş