Hydroxycut Hardcore ve Tecrubelerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sahmat tarafından 29 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 146 üye.
  1. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Re: sizce bu bi sonuc mu?

28.02.2007 85.650 100.5 gobek

2. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    HYDROXYCUT

arkadaşlar bu ürünün bir kaç çeşidi war benim baktığım kadarıyla ben 2 farklı ürün ve hatırı sayılır iki farklı fiyata rastladım....

1.HYDROXYCUT HARDCORE
    2.HYDROXYCUT 24
    şeklinde 2 ürün acaba en etkilisi hangisi oluyor .HYDROXYCUT HARDCORE bu ürünü diğerine nazaran daha iyi duruyo fakat .HYDROXYCUT 24 te ekonomikliğiyle dikkatimi çekti tecrübelerinizi paylaşırsanız sewinirim siz hangisini tavsiye ediyorsunuz.....

3. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    HYDROXYCUT bir tur sinifi artik yani protein tozu nasilsa bunuda ole kabul edebilirsin...Farkli markalar olucak tabi proteinde optimumudur weideridir daha onlarca marka war buda aynen ole tawsiyem muscletechin kini kullanman hardcore zaten benim sonuclarim ephedra free olani bide hardcore olursa daha ii sonuc alinacagini dusunuyorum karar senin..ayrica 24 du de henuz deniyen bi arkadas yok galiba...

4. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hydroxycut Hardcore Muscle-Tech zaten başka marka yok sadece farklı kullanım amaclarına göre hizmet ediyor. Sporcuysan hardcore almalısın. 24 olan diet desteği.

5. kenanc

kenanc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Hydroxycut Hardcore için bi yaş sınırı varmı?
    50 yaşında biri zayıflamak için kullanabilirmi bunu sizce

6. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    hyr kesinlikle kullanilamaz bence onceki sayfalarida oku kac kisi kullandiysa bas donmesi mide bulantisi ws yan etkiler hissetti hemde istinasiz...kaldiki supplement bunu wurguluyo we ilacin aciklamasinda kesinlikle spor yapilmasi gerektigi yaziyo bence bole bi riske girilmesine hic gerek yok...bayan erkek farketmez...

7. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    HYDROXYCUT

açıklama için sağol hocam....

8. citronium

citronium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    R6 mın Götürdüğü Yer
    Arkadaşlar ben de getirttim bu ürünü bu gün 5. günüm ilk gün 1 er adet attım arkadaşların belirttiği gibi bir etki( yan etki : baş ağrısı, mide bulantısı vs.) hissetmedim. Beklemeden 3 er 3er almaya başladım sabah bomboş mideye 3 tane alıyorum 45dk. sonra kahvaltı yapıyorum. Antrenmandan önce atıp 30-45dk sonra cardio yapıyorum yine boş mide, fakat en ufak bir hassasiyet söz konusu değil. Fakat etki olarak bir enerji patlaması söz konusu. 45dk Spinning yaptıktan sonra bile hala koşmaya devam ediyorum. Yan etkiler herkeste görülecek diye bir şey yok.

9. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Dün akşam biraz geç aldım saat 7:30 gibi.akşam. Gece 2-3 e kadar doğru düzgün uyuyamadım. Açıklamasında her bünye için başdönmesi vs. yapacak demiyor zaten yapabilir diyor. Baş dönmesi mide bulantısı kalıcı değil geçici. Sen bir bir başladıgın için vucut hemen alışmış Sonuçta 1 - 1 başlayıp dozu artırılıyor. 50 yaşındaki biride kullanabilir ben herhangi bir ibare görmedim duymadım. Yalnız doktor kontrolünden geçip tüm işlevleriniz sağlıklıysa ondan sonra kullanımanızda fayda var sadece bir çeşit emniyet tedbiri. Mutlaka ve mutlaka cardio da olsa spor ve diet yapmalısınız. Oturduğunuz yerden zayıflamak iyi bir dietle uzun vadede belki 1-2 yılda neticelenir. Ama hem diet hem spor hemde zayıflama desteğiyle 2 ayda 10-15 kilo verebilirsiniz.

10. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    Hydroxycut Hardcore araştırdığım kadarıyla bu ürün gereçkten bomba bir ürün fakat benim şuan elimin altında Hydroxycut un bu ürünü bulunmakta hardcore olanı değil yani bu ürün nasıldır bu ürün hakkındaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

ürünün linki ürün hakkında bilgi için
    http://www.hydroxycut.com/MEN/PRODUCT_FACTS/HYD_CF/index.shtml

11. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum bu ürün efedresiz ve cafeinsiz olanı. Normal diet desteği olarak kullanılanı. Yani nasıl light ürün varsa buda hydroxycut ın light ı. Spor yapıyorsan ve hızlı define sağlamak istiyorsan hardcore veya efedre free olanını kullanmalısın. BB ciler için olan ürün hardcore dur.

12. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    exe cim urun yemek oncesidir, yemekten 45 dk once alinmalidir sana tawseym elindeki l-carnitine antreman oncesi alman....

13. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    Exe cvp

Exe kardeşim werdiğin bilgiden dolayı çok teşekkür ederim bu bilgiler gerçekten açıklayıcı ve yönlendirici olmuş sağol....

14. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Elimde l-carnitine yokki ben geçen ay kullanıyordum onu. Hydroxy de zaten spordan 45-60 dk önce alıyorum. buda saat 6:30 gibi oluyor.

15. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Peki şöyle yapsak, hydroxycut ın düz olanını alsak, yanında efedrin de içsek nasıl olur ?

16. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Bence vucuduna gereksiz yere yüklenmiş olur ve zararlı oldugu kanıtlanmış eferini almış olursun. Acele etmene gerek yok hydroxycut yeterince iyi bir diet supplement i.

17. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    ben 3 haftada 89 dan 86.5 a we 105 gobekten 100.5 inms biri olarak soluyorum efedrine gerekte yok (daha once efedrini fanatik olarak kullanmis biriyim) kaldiki efedrini alirken bile artik sivil polisler sorabiliyo komik gelebilir ama :D bu arada olculer konusunda inanmyan 1 hafta boyunca diette deilim yoyo diyetin olmadigini normal yiyisime donusle we kilo almadigimi gosterek ispatliyabilirim...Bu arada arkadaslar unutmayin 1 yil boyunca diette kalmaktansa 1 ay on 1 hafta off yaparak daha ii sonuc yakalayacaginizi unutmayin...Bunyem alisti 3 haftadir diete we simdi off yapip 1 hafta normal yiyecegim..daha sonra tekrar kalan 2 kutu hydromu bitircem...
    :evil: :evil: :evil:

18. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    İstenilen vücut = Ortalama sertlikte bir diet + ortalama bir spor + hydroxycut

19. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    gunaydinlar,

gittik sag salim donduk geldik.

izinin ilk gunleri aile ziyaretlerinde vucuduma gore yuzumun cok kuru kafa kaldigini soylediler, yakismadigini falan. oteldeki saglikli ye kocum benim yemeklerinden sonra yuz acildi bir guzellesti ben bile fark ettim :D buna karsin gobek eskiye gore cok disa cikmadi, guzel yani. amacim gobegin erimesi idi. takviye yuzu kurutsa da kur bitimindeki dikkatli geri donuste eksikleriniz doluyor guzellesiyorsunuz. hastalikli halden kodummu oturturum moduna giriyorsunuz, merak etmeyin, haberiniz olsun yani dedim.

bu arada konu neselenmis sevindim, birlikte ideal vucudumuza kavusacagiz demekki :)

tartinin pili bitmis, su ana kadar bakamadim kiloya.

fakat iki haftalik tatil arasinda, en az dort kere kosu bandina atip bir iki kere tum kas gruplarini uyardim.

balli yumurtali ekmekleri huplettim, takviye falan atmadim hic bu surecte.

bugun ve yarin ac karnina kosmaya gidiyorum.

pazartesi tekrar diet spor takviye ye asilacagim.

herkese selam sevgi saygi ve hurmetler..

20. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Sahmat hoşgeldin. Aynen dediğin gibi banada yüzün çöktü diyolar. :(

Aslında 2.5 ay önce spor yaparken koydugum hedefime ulaştım ama gördümki işin aslı hiçte öyledeğilmiş. Amacım zayıflamak biraza vücudu toplamaktı ama ne güzel spordurki aynada vücudunuzdaki değişikleri gördükçe dahasını istiyorsunuz.

Yağ yakma ve zayıflamak hedef olunca görüyorumki hydroxycut gerçekten doğru bir seçim....

Kendi başlığımda whey + creatine + hydroxycut kombinasyonuyla devam ediyorum. Bir incelersen sevinirim.

Sayfayı Paylaş