Hydroxycut Hardcore ve Tecrubelerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sahmat tarafından 29 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 146 üye.
  1. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    anladım dostum corn flanks de olur hemde çok iyi olur.Birde aklım gelmişken özellikle diet döneminde olduğun için multivitamin takviyesi çok önemli normalde de gerekli ama burada o kadar önemsenmiyor nedense.AST multipro 32x,animal pak bunlar en kaliteli olanlar veya normal bir takviyede olur kullanıyorsundur inş.En başta inanıyorsun ya bu yeter azminle.Birde diet döneminde halsizlik isteksizlik olabilir normaldir...

2. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    cornflakes alayim o halde.. ne zaman kullanayim ben bunu ?
    aslinda ogunlerim dolu su anda.. sabahlari yumurta beyazi aliyorum.. ctesi pazar cornflakes alip sadece kardiyo ya yukleneyim butun gun o halde, hafta ici yumurta beyazi alip agirlik akabinde kardiyo yapayim diyorum.. elimizde olsun degistire degistire kullanayim.. senin cornflakes icin baskaca bir zamanlama fikrin varda paylasirsan makbule gecer.. cornflakesin cesitleri vardir simdi, neye dikkat etmem gerekiyor..

isin kotusu tatil cikti tam bu kuru olma mucadelesi icerisinde.. ayin 16 sinda antalya yolu gozuktu ana baba hasreti giderecegim.. o gune kadar cok sIkacagim kendimi.. hayirlisi...

vitamin kullaniyorum, soyledigin iyi oldu ama sagolasin.. marka degil normal aldim.. daha ucuza geldi bu sekilde.. bir daha kine insallah, bunlar bitsinde animal pak alirim..

halsizlik veya isteksizlik agirlik antremaninda oluyor evet, hemen kardiyo ya basliyorum oyle olunca.. maksat negatif durumu pozitife cevireyim.. bu arada iyi ve saglam kardiyo yaptigim icin de mutlu donuyorum eve..

tatile cikmadan resimleri koyacagim :) bende merakla bekliyorum.. 10 gunum var yani :)

3. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    Basligin amacinin disina cikildiginin bende farkindayim :) basligi degistiremiyorum ne yazik ki..
    Xenadrine Hardcore & Hydroxycut yerine "Hydroxycut Hardcore ve Tecrubelerim" seklinde degistirebilirsek forum duzeni acisindan sIk olur kanaatindeyim..
    Saygilarimla,

4. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili sahmat bu kalan 10 gundede kullan ondan sonra
    tatılde calısmayacaksan hydroxycutı hollanda da bırak
    yanı sana su kadarını soyleyım tatılde ıdmansız falan alayım deme tatılını zehır edersın aman derım
    onun dısında bıraz zaman gectıkten sonra fotograflarını koyarsan daha saglıklı yorumlar yapılabılır.
    saygılar.

5. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    sevgili aartun kardes, ok izinde iken almam.. gitmeden soyle adam akilli kuru olabilirsem hemen cekineyim diyorum fotolari zira izin donusu gene alacagiz biraz kilo, idman falanda yapamam ben saniirm antalya da..
    foto koyma cok onemli degilde motivasyon acisindan sey ettim yani :)

6. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    tatilde şınav mekik vs gibi hareketleri yapabilirsin.Corn flanks çeşit olarak çok fark etmez bence besin değerlerine bak karbonhidrat vitamin değerleri çok şekerli olmasın yeter diye düşünüyorum.Corn flanks kahvaltda çok iyi gider ama tabi beslenme programın doluysa hafta sonu kullanabilirsin ama tavsiyem her zaman alabileceğin yönünde.10 gün iyi bir süre devam et dostum...tatilde de vücudu dinlendirmiş olursun biraz

7. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    sagolasin sinav mekik iyi fikir.. corn flakesi antalya dada rahat bulur kullanirim.. idmanda yapacaksam duruma gore bir iki kapsul attikmiydi cillop gibi olur.. maksat captan formdan dusmemeyeyim dostum..

8. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    basligi degistimemiz mumkun mu acaba ?

9. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    efendim sabah itibari ile 73.5 i gordum tartida..

kas kaybi ne kadar oldu bilemiyorum, goz ile yaptigim -uc asagi bes yukari- degerlendirmede sukur kas kaybi yok gibi..

77.7 civarlarindan geliyorum.

tam uc ay kadar surmustu bu kiloda kalmak. antremani aksatmamistim ama beslenme sakatti. yagsiz yememe ragmen 3 ay takilmistim orada.. 97 den sert inis yapinca vucud toparlama asamasinami girdi mi ne oldu..

73.5 gelirken beslenmeyi kokten degistirmistim, bu takviye ye basladigimda ikisi birlikte zor oldu ama degdi diyebilirim.

aynada gelismeyi gormek, butun agrilari sizilari acilari sunlari bunlari dindiriyor.

devam sahmatim. kim tutar seni, seni kesseler acimaz bea.. hehe :D

sevgi saygi hurmetlerimle,

10. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    çalışmaların ve azmin için seni kutlarım dostum.İnanınca ve çalışınca kolayca üstesinden geldiğini gösterdin.Buda yeni sporculara ve fikir arayanlara yardımcı olacak nitelikte.

11. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    sagolasin kurenator dostum.. eksik olmayin, forumun destegi olmasa idi buralarda olmayacaktim.. soluksuz devam ediyorum, umarim daha da guzel sonuclari buradan paylasabilirim..
    Tesekkurler..

12. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    bugun tartida 75 i gordum, 1.5 kilo tekrar yukari ciktik iyimi..

goruntu olarak ise gobekte karin kaslarinin belirginlesmesi ve elle tutuldugunda en alt yag bolumunun azaldigini goruyorum..

zaten amacim 70 kilo olmak degil.

gobek erisin, karin kaslari sertlesip belirginlessin yeter.

70 dusup sonra temiz beslenme ile kas yaparak 80 cikmaktansa bu sekilde uzun vadeye yayarak kas calismalarina takiben kardiyoya devam etmek hem hosuma gidiyor hem aklima yatiyor..

en azindan sIkIcI olmuyor.

75 gorunce moralim bozuldu ama sonra dusununce ve aynada kendimi suzunce rahatladim.

beslenmeden odun vermeden agir antremanlara devam..

bugun sagolsun arkadaslar bir kac foto cekti..

onlari paylasayim buradan..

bu suplementte ve temiz beslenmeye baslamadan hemen oncesinde herhangi bir foto yok fakat dahada oncesinde cekilmis fotolar var.. karsilastirmada net fark gorulmuyor.. gerek yok aslinda karsilastirmaya o yuzden koymuyorum.. fakat suplementtin faydasini beslenme ve kardiyo ekseninde goruyorum..

illa ki farka bakacam diyen olursa "yanlis gelisim" adli konuda iki foto var, bakabilirler :)
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=8650&start=0

cektigim iki fotoyu koyuyorum simdi...

bunlari yesillik ve kendim icin motivasyon olsun diye koydum :D

[​IMG][​IMG]

birakiniz ciplak olmayi, spor salonuna kesik kollu tisort ile bile girmek yasak.. kasla goz arasinda hizli cektik, makyaji iyi ayarlayamamisiz, kusura bakilmasin :)

13. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    gunduz vakti aksam yemegi oncesinde yine 73.5 i gordum en son..

yarin kismetse vatanima donuyorum iki haftaligina..

suplementi her biseyi birakiyorum bu surec icinde..

hotelde hersey icinde oldugu icin kesin 5 kilo ile geri donecegim diye korkuyorum :)

tek dayanagim spor yapmadan duramamak, bir yolunu bulur atarim kendimi kosu bandina kesin..

neyse ki gitmeden resim cekip koymusum bu dosyaya..

buraya kadar geldik ise bundan sonrasida iplik sokugu gibi gelecek umarim..

korkmuyorum artik kilo vermekten.. o benden korksun..

iki haftaligina sizleri rahatsiz edemiyecegim, kusuruma bakmayin :D

Allah gonlunuze gore versin..

kalin saglicakla..

sevgilerimle,

14. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Kilonun o kadar üstünde durma derim. 74-75ler arasında kaybolma, dış görünüşün ve nasıl hissediğin daha önemli ;)

15. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    cok guzel soylemissin, belki bir nebze daha rahat olacagim bu sekilde..

sagolasin..

saygilar,

16. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    pls yardim

bende gecen sali aldim hydroxycut ı we basladim :evil: hemen antremandan once 3 er adet aliyorum acaba hatami yapiyorum nasil kullanmaliyim? :roll: Diyetteyim we sabahlari tekrar kosuya cikmayi planliyorum...Sorum hydro hakkinda; antreman oncesi L-carnitne gibimi yoksa yemek oncesi cla gibi mi kullanmak lazim yazarsaniz cok sewinirim zira 77 kiloda 73.5 inen (yanlis okumadiysam) arkadasin ozellikle yardimini bekliyorum Tesekkurler

Not hardcore deil efadra free modeli...

17. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Re: pls yardim

yanlıs kullanıyorsun, günde 3 kez olmak üzere yemeklerden 30-45 dk önce alacaksın, önce 2 tane ile başla (günde 6 tane) 4-5 gün sonra sayıyı 3'e çıkar (günde 9 tane), aldığın zamanlar arasında da en az 6 saat olmasına özen göster, aynı şey yatma saati için de geçerli..

18. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    walla antremandan once alinca ciddi bi terlemeyle karsi karsiya kaliyorum yararli gibi hissediyorum ama zira dogrusu sizin solediginiz gibiyse o modele donucem ilginiz we bilginiz icin tesekkurler

19. Exe

Exe Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ben normal kullanım şeklini yazayım almak isteyenler veya alıpta nasıl kullanılacagını bilmeyenler için faydalı olur.

Öncelikle alışana kadar baş dönmesi - uyku sorunu - mide bulantısı yaptığı için ilk hafta dikkatli ve dozunu düşük alarak kullanmalıyız.

Normal şartlarda yani ilaca bünyeyi alıştırdıktan sonra yukarıda bahsettiğimiz problemleri yaşamıyoruz. Bu ancak 2 haftanın sonuda tam anlamıyla oturuyor. Normal (bünye alışık) şekli her ana öğün (sabah - öğle - Akşam ) yemeklerinden 30-60 dk önce 3 er kapsül (ikinci hafta sonunda) alınmalıdır. Bu süre 45 dk olursa ortalama bir süre yakalaşmış oluruz. Kesinlikle 4 saatlik periyotlar arasında 3 kapsülden fazlasını almamalıyız. Bu demek oluyorki ilacı aldıktan en az 4-5 saat sonra tekrar almalıyız. Günde kullanabileceğimiz Maksimum kapsül adedi 9 dur. Üzeri kullanımlarda yukarıdaki sorunlarınız tekrarlayacaktır. Akşam ortlama 12-1 gibi uyuyorsanız eğer akşam kapsülünü minimum 5 saat öncesinden almanız gerekir. yani 12-1 de yatan biri için bu saat akşam 6-7 oluyor. Aşağıda tabloyu yazıyorum.

Birinci Hafta : 1 kapsül ve günde 3 defa ana öğünlerden 30-60 dk. önce
    İkinci Hafta : 2 kapsül ve günde 3 defa ana öğünlerden 30-60 dk. önce
    Üçüncü Hafta ve devamında : 3 Kapsül ve günde 3 defa ana öğünlerden 30-60 dk. önce

Hydroxycut ile birlikte en iyi sonucu alabilmeniz için kesinlikle ve kesinlikle düşük kalori-yağ uyguladıgınız bir diet programı - egzersiz - bodybuilding - veya günlük koşu cardio çalışmaları yapmalısınız.

İstediğiniz sonuca ulaştıktan sonra dieti tekrar düzenliyoruz. Kapsül sayısını bir süre ilk hafta programına göre düşürüp daha sonrada uygun beslenme programında kesiyoruz. Kilomuzu ancak beslenme ve günlük kalori yakımını alımıyla yakın değerlerde tutarsak koruyabiliriz.

20. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    sizce bu bi sonuc mu?

14.02.2006 89.300 kg 105 gobek
    21.02.2006 86.000 kg 103 gobek

bidahaki saliya yeniden sonuclari yazicam bu arada yaptigim dietide yazarim ii bi sonuc gordugumde ayrica kesinlikle yemegi icmeyi full kesip (jojo) yoyo dieti deil 1 . hydocycutum bitmek uzere toplamda 3 kutu war simdilik gunde 6 defa yemeklerden 45 dk once kullaniyorum (tawsiyeniz uzerine we mutluyum) 12 gun gidiyo tabi 9 adet kullanirsaniz 8 gun gidiyo benim ki ephedra free hardcore deil basagrisi mide bulantisi az sewiyede war bu arada 3. kutuyu bitirdigim an oncesi we sonrasi die fotolari koyarim...Bu topigi acanlara we TANTO abime extra tesekkurler....200 twist 200 sagsol 30 mekik 45 sıkıstırma 36 abdominal 200 sopa...hergun 5 set bos gogus (ayri ayri -alt ust benc acis) kanat max seviyede 3x12 ayrica...Biliyorum program suanda hatali ama sonucunu gorene kadar...

Sayfayı Paylaş