Hydroxycut Advanced

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve OrhanGencebay tarafından 26 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

35,1%
  2. Orta karar

46,8%
  3. Başarısız

18,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. emrecoban16

emrecoban16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben de daha yeni başkadım bu tableti kullanmayı ama şuan kararsızım çok kullandığım dan beri bende idrarda çay rengine döndü..bakıyorum karaciğer problemi olabilirmiş bu tip ilaçlarda aynı etkiyi veriyo ilaçtan mıdır sizce ??*

2. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    ilk başta sabah akşam 1 sonra sabah akşam 2 alıyordum ancak sabah aldığımın gereksiz olduunu düşünere şu an sadece spordan önce 2 tane alıyorum ter atmada artış sağlıyo patlayıcı kuvvete içerdiği kafeinin de katkısıyla çokça yardım ettiğini söyleyebilirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:22 ----------

hocam su tüketiminizi günlük 3 litre den fazlaya çıkarın.. üzerine de baktığınızda da 8 ile 10 bardak arası su tüketin yazar. su tüketilmediği taktirde idrarda sararma yapar böbrek ve karaciğeri çok yorar. su tüketiminize dikkat etin

iyi sporlar

3. GsxR1000

GsxR1000 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba,
    29 Mart 2012 itibariyle spora başladım, şuan boy:181 kilo:99 daha önce 6 ay kadar bb yapıp 3,5 sene kadar ara verdim. Yememe içmeme dikkat etmeyincede 85 kilodan 115 kiloya çıktım.Biraz gırtlağımı tutup birazda düzenli yürüyüş yapınca 101 kiloya düştüm ve spora başladım. Dediğim gibi şuan 99 kiloyum ama bel ve göğüs bölgesinde yağlarım biraz fazla... Sonuç olarak bana önerebileceğiniz yağ yakıcı ürünler nelerdir? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

4. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    hydoxycut ve carnitine desteğiyle başlanabilir..

GsxR1000 bunu beğendi.
  5. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci

hydoxycut ve carnitine desteğiyle başlanabilir..

GsxR1000 bunu beğendi.
  6. METZ__

METZ__ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Konu başlığını okuduktan sonra yorumlara da dikkat ettim.Kimi arkadaş Hydroxcut ın başarısından bahsetmiş. Ancak her gün koştuğunu yazmış.Arkadaşlar zaten her gün 30 35 dakika koşmak aynı anda şekeri ve tuzu da kısmak ayda 4 5 kilo verdirir.bunları yaparken Hydroxcut da kullanıp verilen kiloları başarı olarak göremeyiz.Ben kullandım.Ürünü aldığım supplement satan bayii günde 3 kez kullanmalısın,yemeklerden 1 saat önce felan dedi. böyle kullanmaya başladığımda tabi ki acıkmaya yakın yarım litre suyla hyrdroxcut(toz) ı içince [şekerli bir tatta mevcut] insan tokluk hissediyor.ve içindeki kafein miktarından dolayı da sürekli susattığı için,yemeğe meilini azaltıyor.Fakat daha sonra spor salonundaki hocam sadece antrenmanlardan önce içmelisin dedi ve bir de öyle denedim.Arkadaşlar samimi söylüyorum.antrenmandan 20 dakika önce yarım litre suyla toz hydroxcut ı karıştırıp içtim,50 mekiğe çıktığımda kasılıp bırakıyordum ama bu supplementten sonra 80 i gördüm ve yorgunluk hissetmedim.yüksek miktarda enerji veriyor. yorulmuyorsunuz.ben hydroxcutı çok başarılı buldum. Özellikle enerji bakımından çok başarılı.yağ yakımı içinde kullanılabilir.fakat destek olarak L-carnitine tavsiyemdir.

7. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Bende sipariş verdim deneyeceğim inş yararlı olur.

8. H3MaN

H3MaN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul, İzmir
    Ben 2 kutu 72 tablet olanından kullandım ve beraberinde düzenli spor yaptım, hatta koşu idmanları yaptım, yalnızca bodybuilding değil. Samimiyim arkadaşlar bu ürün ortalamanın altında bana kalırsa, kafein için 3-4 fincan kahve içsen, C vitamini için 2 limon, bir de çinko var yani daha da samimi olursam bence çöp bir ürün... Ama ''işe yarıyor'' diyenler zaten adam akıllı spor yap, yediklerine dikkat et, bol su tüket, farklı bir etkisi olmaz bir ay da 5kg veriyorsa 90 kg bir arkadaş bu ürünle taş çatlasa olsa olsa 5.5kg verir, ... ama hardcore versiyonu sağlammış kullanmak nasip olmadı, hardcore olanı hemen hemen herkes met ediyor, ancak bu versiyonu bana göre tarif etmem gerekirse tek kelime ile '' ÇÖP'' Saygılar....

9. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Kullanım olarak spor öncesi mi almak gerekli arkadaşlar. Kutu üzeirnde öğünlerden önce yazıyor.

10. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Ürünün 72 'lik kutusundan 2 tane aldım 4. haftaya döndüm bu hafta son haftam sonrasında 2 hafta kullanmayacağım hem vücudu şaşırtmak için hemde dinlendirmek amaçlı. Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce 2 tane antrenman günlerinde antrenmandan hemen önce 2 tane antrenman yapmadığım günlerde akşam yemeğinden yarım saat önce 2 tane kullanıyorum. Cumartesi günleri spordan önce ölçüm yaptım boy 181 kilo 71. amacım kiloyu sabit tutarak yağ oranımı düşürmeye çalışmak. Başarılı oldum sayılır.
    Yağ Oranı Ölçüm Değerleri;
    28.04.2012 8.1
    05.04.2012 7.8
    12.04.2012 7.3 olarak azalmaya devam ediyor.
    Aşırı derecede cardio yapmasam da bb çalışırken bile şıpır şıpır ter akıyor. Ürün gerçekten çok etkili. Yan etki olarak ilk hafta geceleri uyuyamadım uyudum uyandım vs ama alışınca mışıl mışıl uyuyosunuz :) yanlız geçen süre zarfında kas kütlemde 0.2 değerinde bir azalma oldu bunu da bb'e biraz daha asılıp bcaa yada aminoasit ile dengelemeye çalışacağım. Bununla birlikte Whey Protein kullanıyorum.

Bu sabah 08:15 te aldım saat 08:45 hadi kahvaltı zamanı :)

11. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38

ürünü bende kullandım uykusuz kalmanızın sebebi tam olarak hakkını vermemeniz şahsen kendımde oyle anladım antramana asıldıgım gunler cok guzel uyudum antremanda yarım bıraktıgım gunler uykusuzluk olustu önerim antremana daha cok asılın

12. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Evet sanırım onunlada ilgisi var tabi bir de vücudun alışma evresi.
    Yağ yakıcaz diye bb ye fazla asılmadan cardioyla geçiştirdim bazı günleri. İlk bir hafta o problemi yaşadım ama artık uyku problemi olmuyor. bb ye devam ;)bench_O

13. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ürünün kutusunda sabah ve akşam öğünlerden önce 2 tablet alınız diyor. Ben şuan sadece zayıflamak için akşamları yürüyüş koşu yada bisiklete biniyorum bunları ypamadığım gün hapı içmesem mi acaba ?

14. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Ürünün her gün kullanılması önemli :arrow: antrenman yapmadığınız günlerde özellikle sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce kullanılması vücuda giren karbonhidrat ı minimize etmesini sağlamaktadır.

15. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekür ederim bilgi için çok sağolun

16. kaya330

kaya330 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün yemeklerden yarım saat önce kullanılması gerekiyor. L-Carnitin gibi spordan önce alınan bir supplement değil. Ben de aynı hatayı yapmıştım. Ancak kullanım talimatlarına uyduktan sonra faydasını görmeye başlamıştım.

17. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Ben bir kutuyu bitirdim bu süreçte spor yürüyüş ve bisiklete binmekten ibaretti tabi diyette yaptım ama sıkı bir diyet olmadı fakat 1 aylık zaman diliminde 3-4 kilo verdim ilac etki ettimi tam olarak emin değilim ama belimde incelme oldu.

18. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    konuyu açan arkadaş başlıktak ki muscletech ibaresini kaldırsın lütfen bu ürün hydroxycut firmasının advanced isimli ürünüdür muscletech hydroxycut ile alakası yoktur. tr de satan firmaların çoğuda muscletech isminden faydalanarak satmak için böyle satıyorlar ve gördüğüm kadarıyla kimse farketmediğine göre de başarılı olmuşlar.(düşük ihtimal belki onlarda bilmiyor).iyi forumlar

residente_calle ve diez bunu beğendi.
  19. brhmcr

brhmcr Guest

Inanilmaz guzel bir konuya deginmissiniz, Muscletech ile alakasi yok :)

https://www.google.com/imgres?hl=en...dsp=26&ved=1t:429,r:13,s:0,i:130&tx=24&ty=77]

20. thecure

thecure Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    hydroxycut advanced'in 72tabletlik olanından 3 kutu kullandım.kesinlikle işe yarıyor.ürün kullanma talimatına göre ara verdim.şu anda hardline burner kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş