HOCAMIN YAZDIĞI ANTREMAN ÇÖP MU

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sergen turaman tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar arkadaşlar
    ben 7 ay kadar vücut geliştirme yaptım. Boyum uzadı kas yaptım vs.sonra varikosel ameliyati oldum 60 kg DN 52 kilogram düştüm. Suan dspora geri başladım. Beslenme konusunda çol bilgitopladım bu konuda ancak antreman konusunda 0 um.bu son ay calisthenics yaptım.yağ oranı 8 .diyetisyende ölçüldüm.bazal metobalizma bizim 1684 .2500 kalori yiyorum clean bulk için yeterlimidir sizce sorum birinci bu.2 ise yeni salonunda hocam bana bench press squat (squat rack yok maalesef)deadlift yaptırmadi .5 hafta şu programı yapicaksin dedi.Chest press 3 x 12ısınma barfiks 15 tane calisthenics yaprim bir dönem yaparım her antremn
    shoulder press 3 x 12
    lat pull down arkaya enseye 3 x 12 (arkaya zararlı diye one yapmaya çalıştım enseye dedim enseye yap dedi)
    CAbe curl alttan 3x 12
    push down 3x 12
    Legg extension 3x12
    Legg curl 3x12
    arkadaşlar bu tamam vücudum alışma aşaması için ama çok izole degilmi?ben öyle düşünüp bench yapmaya gittim antreman sonu deadlift squat yapayım diye bench 2 sette geldi dediki bench yerine chest press yaptın napiyorsun dedi.eve git yat dedi.ben şimdi bu compound haraketleri yapayimmi?yoksa hocanın yazıdinimi yapayım? Gönlüm compound larda gelişmekte yana ama herneyse...yanıtlarını bekliyorum salon konya da

Sayfayı Paylaş