Hocam decline press'te üstelikle ısrar ediyor??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve _Fabregas_ tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Forumda hep okuyorum decline press decline fly yeni sporcular için zararlı bir hareket diye fakat hocama söyledikçe ısrarla yaptırıyor hareketi 3 aylik bir bodyciyim ilk başladğım günden beri decline press yapmaktayım 8*3 press 8*3 fly declinede ondan öncede bench+ıncline press&fly yapmaktayım hocayı dinlemeye devammı yoksa kesinlikle declineyi programdan çıkartayımmı?

2. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu arada pressleri 20 kg'de fly ları ise 10 kg ile yapmaktayım

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yazına göre bench,ınclıne ve declıne pres giriyorsun ve birde bunların fly olarak devamını getiriyorsun.3 ayda bukadar yüklenme,hele ki bu yaz döneminde senin canını çıkarır.yağdan değil kastan kayıp bu şekilde oluyor işte.

4. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yani kesinlikle programdan decline çıkarmalıyım değilmi onun yerine,bench&ıncline press &fly olarak devam ediyim?

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben 3 aylık hiçbir sporcuma kas başına 3 hareket vermedim.kendim şu anda 3 hareket çalışıyorum ve kası doyurabiliyorum.önemli olan ilk harekette bu doyumu hissedebilmek.bunu kavrayamazsan 4 hareket anca yeter dersin ve bana göre ilk hüsranını yaşarsın.vucudun vereceği ilk tepkiler olumlu olur ve seni aldatır.her türlü rahatsızlık mikrobu aldıktan belli bir süre sonra kendini gösterir.

Sayfayı Paylaş