Hoca paronayası..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ugur1453 tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ugur1453

ugur1453 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Dijital Baskı(Çerçeve üretim)
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar, forumu uzun zamandır kitap okur gibi okuyorum bunu öncelikle belirtmek isterim. Sonrasında sigarayı bırakalı 5. Ayım olduğunu belirtmek isterim. Tahmininiz üzere vg sanatına kilo alma programıyla katılmış bulunmaktayım. Kilo alma programı dedim ama hocam bana herkese verdiği kartın arkasında yazan programı verdi.. Ne yanıma geliyor ne izliyor herşeyi kendim yapıyorum burdan aldığım bi programı ona gösterdim "olmaz bu, fazlası vücuttan yer "dedi..tam bu noktada yardımınıza ve ilginize ihtiyacım var. Başlayalı 1 hafta oldu , 52 kiloyum 1,62 boyum var. Bu spora karşı ilgiliyim, aşığım.. Ama beni yönlendirecek bi büyüğüm yok. Mesajın iletildiğini düşünüyorum ve yardımlarınızı bekliyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Şubat 2015 ---
    Biraz daha açmak gerekirse ki gerekir: yağlı bi vucudum yok, ben endomorf olduğumu düşünüyorum. Gayet güzel besleniyorum.

Son düzenleme: 14 Şubat 2015
  2. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    programinida eklersen bilgili olan arkadaslar programina bakip yorumlayabilirler

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    kendin hakkinda Bilgi vermen,Bilgi alabilmenin ilk sartidir,seni hic tanimayan birisi sana nasil yardim edebilirki?
    Digeriyse hocan muhtemelen her yeni baslayana bir baslangic programi veriyordurki yeni baslayanlar icin ilk 3-5 hafta böyle bir baslangic programi uygulamalari adaptasyon icin dogrudur,yani hocan Dogru yapiyor olabilir.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Şubat 2015 ---
    ha unutmusum sigarayibiraktigin icin ayrica tebrik ediyorum.

ugur1453 bunu beğendi.
  4. ugur1453

ugur1453 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Dijital Baskı(Çerçeve üretim)
    Yer:
    İstanbul
    Programım şu şekilde ki hocam karta isimlerini bile doğru yazmamış:
    Bencpress 3.8
    Makina Yan Açış 3.8
    Omuz Pres 3.8
    Barbul Körl 3.8
    Lat Kanat 4.8
    Triseps 3.8
    Dambul Körl 2.8

Ödeme yaptığım gün programımı verdikten sonra ben besin programı beklerken "Ne bulursan ye Uğur cuğum" dedi, hareketleri gösterdi, 2. Gün selamı sabahı kesip detaycı kişiliğimi tetikledi. Haftada kaç gün yapmam gerektiği dahil hareket detaylarını caanım formumuzdan öğrendim. Ayda 15 gün gitmeyi düşünüyorum 1 gün dinlenip 1 gün aşk. Setler arası 30 saniye mola veriyorum.Kariyer olarak Sabah 8 buçuk akşam 6 buçuk çalışıyorum, cumartesi pazar tatil. Bu arada aletleri bi sıraya göre değil de karmaşık çalışıyorum örneğin Bencpres>Lat Kanat..Vücudumun sıkı durduğu kanaatindeyim ve bu spor için fazlasıyla hazırım. Amaç herkül gibi görünmek değil, adam gibi yaşamak. Umarım çok şey istememişimdir, kafanızı da karıştırmamışımdır; yazmayı seviyorumda biraz..

Sayfayı Paylaş