Hizli gelisim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Smistikoglu tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Smistikoglu

Smistikoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spora basladigimdan bu yana oyle cok bi zaman dilimi gecmemesine ragmen(3ay) vucudum muthis derecede gelisti yani acaba zayiftim baslarken oyuzden mi kolay oldu yada bunyem mi aliyo yada anormallik durumu mu var anlamadim hizli giden atin b*ku seyrek duser derler sizce de hizli gelismemde bi anormallik var midir? Bilgileriniz, tecrube ve paylasimlariniz icin simdiden tesekkurler :)

2. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Müthişden kastın nedir resim olmadan pek belli olmaz ama, tahminimce sen de ektomorfsun zayıfım dediğinden çıkardım, ektomorfların ilk 2-3 ay içinde vücut hatları gayet belli oluyor zaten tabi ondan sonra gelişim biraz daha yavaşlıyor aynı tempoda gitmiyor

3. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    yediklerinize göre değişir.yani almanız gerekenden ne kadar fazla protein alırsanız o kadar kas...
    yaparsınız diyemiyeceğim tabii.ama bi yere kadar fazla alınan proteinin kasa yararı vardır diye düşünüyorum.ama 2-3 ayda olabilecek ''müthiş'' kelimesinin gözümün önüne getirdiği insan vucudunun protein farkıyla bu kadar ilerleyebileceğini zannetmiyorum.yinede aklınızda bulunsun diye yazdım belkide dediğim gibidir farkına varırsınız.

bide boyunuzu kilonuzu yazarsanız...boy kısaldıkça vücut gelişim hızı artar diyebiliriz.

4. Smistikoglu

Smistikoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muthisten kastim gelisme asamasi vucudum muthis oldu degil yani vucudum fit oldu gerci buda insanin fit anlayisina gore degisir, haftada yaklasik 2-3 kere balik yiyorum tavuklu etli besinleri cok tuketiyorum istahimda baya acildi zaten kilo aldim antrenmanda yarim saat once ve sonra muzlu sut yapip iciyodum en azindan psikolojik ekstra protein olsun diye halada devam ediyorum boyum 1.81 kilom 75 baba anne uzun bende buyuk ihtimal 2-3 cm daha uzarim yas 18

5. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Şu müthiş gelişiminizden fotoğraf alabilirmiyiz acaba
    Birde vücut tipini nedir?

6. Smistikoglu

Smistikoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu fotografi 2 ayda yaptim suanda 4. Ayimi doldurdum iyicene oturdu sayilir vucut

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      110,9 KB
      Görüntüleme:
      400
  7. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    2 ay uzun bi sure sayilir.ben acikcasi asiri bi gelisme goremedim gayet normal.belki normalin biraz ustunde ama oda beslenmenin getirisinden baska bisey degil.

yani kisaca asiri bi gelisme yok mukemmel diyemeyiz ama cok iyi aynen devam et

8. Smistikoglu

Smistikoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamdir ozaman yorumlariniz icin sagolun etrafimdaki cevreyle alakali olarak oyle dusunup yazdigimi anliyorum konuyu cunku etrafimdaki arkadaslar genelde kiloluyken ilk eritmek derdine girdikleri icin ben ucurum farkiyle gecince insan hizli gelistigini saniyor

9. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    hızlı gelişmişsin ap açık ortada hızlı gelişmekten kasdım vücudun 2 ayda yaptığın spora iyi tepki vermiş ve meyveleri ortaya çıkmış olabilecek en iyisimi tabiki değil 2 ayda hayvanlaşanlarda oluyor yok değil genetik önemli tabi :)

Smistikoglu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş