hiç sevgilisi olmamıs mı yoksa deneyimli erkeklere nasıl davranmasını bilen bi kız mı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve _efsun_ tarafından 3 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin kendine göre doğruları var bende kendi doğrularımı yazdım tabiki genelleme olarak söylememem gerekirdi ama düşününce daha önce baskalarıyla cinsel iliski yasamıs bir kadınada evinin kadını cocuklarının anası gibi bakılmaz tabikide ''bence'' bence bakılmaz.ha tabikide ben bunları diyorsam benimde istediğim biri gibi olmam lazım yoksa türk erkeklerinin %90 ının önüne gelenle yatması iş evlenmeye gelincede ''bakire kızla evlencem ben yeaa'' diye düşünüyor malesef.ama genel olarak kimse yalama olmuş birisini evinin kadını yapmak istemez.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bak yine aynı olayı yapıyorsun yalama olmuş ne demek

hem neden kadını olamasın ki bir erkeğin

sen birini sevsen aşık olsan ama senden önce 5 kişiyle sevşmiş olsa sen ne diceksin hmmm ben seninle evlenemem sne yalama oldun mu diceksin

kendi fikirlerini kenidne sakla bence çünkü mantık dışılar

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çocuklara burada laf anlatılmaz ama yahu bir kızı gerçekten sevdim mi niye geçmişine diline dinine ülkesine bakayım neden elalem ne der diye düşüneyim sevdiysem birlikte olurum bu kadar basit bırak kardeşim bizi gözlemlemeyi benim kendi doğrularım var başkalarına göre eş iş seçmem benim eşim zeki olmalı kültürlü olmalı eğlenceli olmalı tatlı olmalı maddi durumu iyi olmalı iyi bir eğitim almış olması gerekli yatakta robot gibi durmamalı öyle kuru kuruya sırf el değmemiş bir kadınla evlilik mutsuzluk getirir zaten benide mutlu edemezler gerçi evliliği pek düşünmüyorum çünkü hayallerimdeki kadını bulacağımı sanmıyorum

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Yo yanlış anlaşıldı sanırım birini sevip aşık olsam tabiki 5 kişiyle sevişsede evlenirim ama başta belirttiğim herkes daha önce sevismemis cinsel iliskide bulunmamıs birini ister o kisinin ilki olmak ister yoksa tabikide bu evlenmek icin engel değil benim icin.ama hala anlamadığın gibi ''ister''.Ayrıca bu fikirlerin mantık dışı olmasına verilecek cevar biraz din ve biraz çağdaşlık-yobaz ikilisi içereceği için cevap verip polemiğe girmek istemiyorum şimdi.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Hiç bir mesajı okumadım direk başlığa yönelik yorum yapmak istiyorum.Düşünceniz çok basit.Kızlara karşı önyargıya sahip insanlar olmayın.

6. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Bence birine yalama,kullanılmış derken çok dikkat etmek lazım yani karşımızdaki bir ''insan'',bir eşya-meta değil onun da duyguları,karakteri,bir hayatı var.

2.olarak '' evlenilcek kız-eğlenilecek kız '' gibi ayrım yapma hakkını bize veren nedir? Biz kimiz ki onun hakkında böyle bir etiketleme yapıyoruz ? Bence böyle diyenler biraz empati yapmalı ve '' acaba biri bana sen evlenilcek erkek değilsin,sen eğlenilecek erkeksin dese ne hissederim? '' demeli.Zaten kullanılan '' sevişmek '' kelimesinin kökü de sev fiilidir.

3.sü de sözüm kimseye değil zaten kimsenin ahlak anlayışına da karışmak benim haddime de değil.Sadece biraz empati yapmanın gerekli olduğunu belirtmek istiyorum.

Azi, deathlifter, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.

Sayfayı Paylaş