hiç sevgilisi olmamıs mı yoksa deneyimli erkeklere nasıl davranmasını bilen bi kız mı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve _efsun_ tarafından 3 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. _efsun_

_efsun_ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşlar ben 22 yasında öğretmenlik okuyan bi kızım spor, şiir ,bağlama gibi ilgi alanlarım var. sosyal biriyim ama belli cizgilerim vardır öyle el sıkıstıgım insanlar bile sayılıdır deyim . iyi ve güzel biri oldugumu da söylerler.Şu ana kadar sevgilim olmasını istemedim teklıf edenler takip edenler asık oldugunu söyleyenler felan filan tabi ki oldu ama ben ciddi bir ilişki olmadan asla baslamak istemedim kimseyle çünkü ilk ve son olması gerektiğine inıyorum.Ailem baskıcı felan degildir tam tersine rahat bile büyüdüm diyebilirim ama diyorum ya ben böyle inandıgım için kimseyle bir ilişkiye baslamadım.Problem cevre olmaması ya da aile baskısı değildi anyacagınız..Gecen yıl ilk defa biriyle olabilir diye düşündüm ve sanırım asık oluyordum.Sınıf arkadaşımdı ben böyle yüzüne bile bakmaya kıyamazken benim sevgilisinden henuz ayrılmıs yakın kız arkadaşımla ilişkiye basladılar.Çocuk kıza asık oldu.Kız nasıl davranması gerektiğini biliyordu ve diyorum ya ben gözüne bile bakamazken o cocugun elini tutmaktan felan cekinnmiyodu. ben boyle cok kotu oldum yeri geldi cocuk bana dert yandı kıza askında..neyse ben kendi oldugum sehre yatay geciş yaptım sonra öğrendim ki kız eski sevgilisine geri dönmus..Olayların acıları unutuldu işte zamanla... yeni ortama farklı biri gelince fark edilir ya cevrem felan burda da olustu tanısmak isteyenler oldu yine yok dedim önce okul bitsin ilk olsun son olsun felan diyodum yine.Dün cafede otururken benle aynı fakultede okuyan çoçukluk arkadaşım vardı bana iyi bi kız bulurmusun ciddi düşünüyorum dedi bende dedimki sen bulamıyormusun dedi ki sen iyi birisin cevrem geniş ama agırbaslı biri olsun istiyorum dedi. Benim memleketteki yakın arkadaşlarımda benim gibidir 3 kız daha sevgiileri olmadı cunku ciddi olsun istiyolardı benim gibi.. neyse mevzuya dönelim valla kusura bakma arkadaş bizimkiler senin okul askerlik bitmeden yuzune bile bakmazlar korkarlar ki ciddi ilişki olmaz diye dedim.o da ne dese begenirsiniz hiç kimseyle cıkmayan bi kızla açmak zaten zor böyle bır kızı acmak zaten zasır istiyo zaman alıyo o yuzden simdiden konusmak istiyorum dedi.. Ben cevap veremedim simdi soruyorum benim 22 yıldır inandıgım degerler yalanmıydı yani.Cevremde hala tanısmak isteyen iyi insanlar var 3. sınıftayım okul bitsin felan öyle boyle seyler düşünüyorum diyodum cunku okul bitene kadar ilişki bozulursa ve ben üzülürsem diye düşünüyordum ama gecen yıl yasadıgım olaya ve dünkü konusmaya bakılırsa erkekler nasıl davranması gerektiğini bilen deneyimli ama edepsizde olmayan agır baslı kızları istiyorlar öyle mi yani ilişki yasamamıs olması problem mi soruyorum size?

Azi ve YuriBoyka61 bunu beğendi.
  2. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    "o mu? bu mu?" soruları gerçek hayatta asla ve asla tek cevaplı olmuyor.
    eğer kahvenizini "sütlü mü yoksa sütsüz mü" alırsınız olsaydı cevabı kolaydı :D
    ama kız deneyimli mi yoksa deneyimsiz mi olsun dersen, oooo işin içine çok şey girer.

erkek eğlenmek için deneyimli arar, ama evlenmek için deneyimsiz arar.

Azi, sporcu., Efrahim ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. _efsun_

_efsun_ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    deneyimden kastım el ele tutuşmak ya da normal sevgiliden beklenecek davranıslar ötesi edepsizliğe girer.bana diyorum ya el ele tutuşmak bile cok tuhaf ve ciddi geliyo. çocukluk arkadaşım oyle diyince boyle kendimi kotu hiseetim ne yanı yabanı mı oluyo oyle kızlar felan dedim.benim bahsettiğim sınf arkadaşım cocuk kıza korkutuk asıktı ve kız için cok sey yaptı eminim o eylenmeyi düşünmüyordu .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:54 ----------

sanırım yasanmadan bilinmiyor dediğiiz gibi gercek hayat farklı biraz :)

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    elele tutuşmak bence gayet normal bir şeydir sevgililer arasında elele dolaşmanın neden kötü bulunduğunu hiç anlamamışımdır neyse herkesin kendi düşüncesi şahsen ben bir kızı seversem gerçi aşka inanan biri hiç değilim ama büyük konuşmayayım dili dini geçmişi beni ilgilendirmez gelecek beni ilgilendirir bir kere kültürlü zeki biri olması gerekir güzel olsun sporcu olsun birde fazla dırdır etmesin yeterli öyle geçmişi didik didik ederek aşık olmak saçma gelir bana tabiki benim gibi düşünen çok azdır ama kendi görüşüm budur

5. _efsun_

_efsun_ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kötu buldugumdan değil tabiki sevgilin ne karsı özel seyler hissedersin yeri ayrı olacak benim kastettiğim bunu sadece bir kişiyle yasamayı düşümek

6. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Açıkçası benim tercihim senin gibi biri olurdu ama maalesef buda çok zor.Birazda şans meselesi doğru zamanda doğru kişiyi bulmak gerek.Huydur insanı sevdiren bu yüzden çirkin kızların yanında yakışıklı güzel kızların yanında çirkin erkek görüyoruz.

7. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    hiç sevgilisi olmamış ama farklı heyecanlara karşı cesaretli bi kız :)

Azi ve forceresul bunu beğendi.
  8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    birde şöyle bir şey var bayanın hiç erkek arkadaşı olmaması iyi yemek yapması vs şeyler mutlu evliliğide garantilemez bunuda belirtmekte fayda var eşinizin geçmişte hiç sevgilisi olmadığını öğrenip hemen nikah masasına oturmayın başka özelliklerede önem verin aynı şey bayanlar içinde geçerli bakıyorum adamın sadece konuşması iyi diye yada yakışıklı diye kültürüne işine gücüne bakmadan evet diyorsunuz sonuç elbette kötü oluyor bana öğretilen çoğu şeyin yaşayarak yalnış olduğunu gördüm misal yabancı kızlar için yok anlaşamazsın yok seni kullanırlar paranı yerler dediler ama hiç öyle olmadı mesala hayatımın en güzel günlerini onlarla geçirdim

9. _efsun_

_efsun_ Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekur ederim yorumlarınız için :) iş tercih etmek edilmek değil ben kendimi degiştirecek degilim tabi vicdanım böyle rahat ediyo kimsenin hayatından gelip gectiği biri olmak istemem ve ilişkiden cok sporu okulu ön planda tuttum belkide ondan boyleyim amacım erkeklerin bu konuya nasıl baktıgını öğrenmekti fikirler farklı :)

10. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    çok ince eleyip sık dokumak doğru değil bence çok detaylara girmemek lazım. yok iş yok okul yok askerlik bitsin vs vs. ondan sonra yok ev alsın yok işinde yükselsin vs vs sonu gelmez. benim bir arkadaşım 35 yaşına geldi armudun sapı üzümün çöpü herkese bir kulp buluyor 1-2 sene sonra evde kalacak farkında değil. yaşıtları çocuk sahibi iken ki 35 yaş hamilelik için riskli bir yaş bu hanımefendi yok şusuydu yok busuydu diyip herkesi geri çeviriyor.

Azi ve sultanmehmed bunu beğendi.
  11. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Konu nedir şimdi :D

Azi ve forceresul bunu beğendi.
  12. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Bence SAVAŞ74 ün dediği ''
    erkek eğlenmek için deneyimli arar, ama evlenmek için deneyimsiz arar.'' herşeyi özetlemiş gibi :D .bende olsaydım evlenmek için deneyimsiz birini isterdim her erkek bunu ister.

13. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Bir erkek olarak eğleneceğim kız ile evleneceğim kızı seçerken birbirinden farklı özellikler ararım.Sonuç olarak ne istediğimi bilirim ve onu alırım.Bu konudaki düşüncelerim ise şudur;Toplumsal ve kültürel farklılıklar eğlence anlayışında etik değerleri belirlesede,cinsel deneyimler ve ahlak kavramlarını birbirine karıştırmamak gerekir diye düşünüyorum.Şahsen ben kısmen muhafazakar,maço ve sert bir erkek karakteriyim ancak bu karakterim bir bayanın cinsel deneyimlerinden dolayı onu edepsizlikle yada farklı sıfatlarla yorumlamamı gerektirmez.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:55 ----------

Ve son olarak şunu söylemek istiyorum,Efsun doğru yoldasın.Karşına çıkan bir takım kavram kargaşaları kafanı karıştırmasın.Herkezin doğrusu kendine....

14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    forumdakıler bu tarz bır konu acıldımı genelde bana kızarlar bazende kufur ederler :)

cunku benım yasam tarzım ve fıkırlerım genelde ole baskasının dusuncesı uzerıne degıl kendı mutlulugum uzerıne kuruludur :)

ben ılk olarak sana sunu solım demısın ya 22 yıldır ınandıgım seyler yalanmıydı kısa bır cevam verım : evet sonuna kadar yalandı malesef

ve sunu da eklım bu kadar tabularının olmasına gerke yok 3 .sınıf unıersıte ogrencısı bır hanımın bu kadarda ıce kapanık ve bu kadar da gerıcı dusunmesı benı uzuyor

el sıkısmak bır sevgılının olması elele tutusmak guzle bır anda opusmek bunlar guzel seylerdır . a ben demıyorum kı cınsel bır bırlıktelık ılla olsun ama en azından elele tutus yanı ne var bunda

22 yasındasın ama hala bır erkek arkdasın yoksa ben bu bır sorundur nedne mı sorundur acıklım yanı ya gercekten hanı kusura bakma ama sorunlusun yada ıgrenc derecede cırkınsın yada kendını begnmısın tekısın . 22 yasında bır kızın naısl sevglısı olmaz ya hıc

bunun tercıh ıle alakası yok yanı resmen sacmalık

ben bazen ole seylere tanık oluyorum kı gercekten hanı derler ya kanım donuyor . buda onlardan bırı sanırım

deneyımsız kızlar derken hangı deneyımden soz edıyoruz . yanı bıkac sevgılısı olması onu senden daha deneyımlı yapmaz sonucta yanı el tutmak yada askım nbr demek ıcın deneyım gerekmıyor

deneyımlı kız derken nasıl brı deneyım yanı ıyı opusmek mı ıyı sevısmek mı ? yada sadece 1 kac sevgılısı olması mı

2 sevgılı bırbırlerıne sevgı amaclı dokunuyorsa ellerını kavusturyorsa bunun nesı yanlıs kı yanı bırısı acıklaısn desın kı bır cıft ele ele tutusunca sole bır ahlaksızlık ortaya cıkar gercekten merak edıyorum bence bır sorun yok gıbı

a bırde soru sorumussun erkeklere yonelık ben solım kendı adıma benım aradgım kız sole olmalıdır

*ten uyumum olcak
    *ole ılk sevgılısı falan ben olmıcam melek degılım kı manastır rahıbesı arım zaten mutlu edemez benı
    *agırbalsıda ıstemıyorum yanı cılgın olmalı benım gıbı yoksa hayat gecmez o ne ole tsm sanatcısı gıbı kadın ıyyy :)
    *zekı olmalı
    *benı yonetebılmelı
    *spor yapmalı
    *ıyı bır egıtımı olmalı

a bırde en onemlısı bu tarz garıp fıkırlere sahıp olmaısn yeter benım ıcın :)

bu arada herkesten rıca edıyorum kavga olsun tartısalım hatta ozelden sevgı sozcuklerı de soleyın bana ama lutfen konuyu dıne baglamayın yanı ayet falan yazmayın yada hadıs de yazmayın kıtlenıyor cunku lutfen :)

a bırde herkesın gorusu kendıne burası bır forum madem baslık actın bu sekılde ters fıkırlerde olur :) ama fıkır senındır ınan kendıne uygun aynı senın gıbı cıddı ılıskı pesınde kosmaktan hıc sevgılısı olmamıs bırını mutlaka bulucaksındır :)

Son düzenleme: 3 Nisan 2012
    Azi, shaq, ---RamSes--- ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Danny Boy bu konu hakkındaki yorumunu merak ediyordum gerçekten yanıltmadın beni harika bir yorum %100 katılıyorum zeki olmayan eğitimsiz çılgın olmayan iyi sevişmeyen spor yapmayan kadını bende istemem

Azi, shaq ve Danny Boy bunu beğendi.
  16. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli

Olaya tek yönlü bakmamak lazım rocky.Sözüm meclisten dışarı ama şuan için istiyorsun onları evlenincede mi öyle birini isteyeceksin ? Sana gelmeden önce başkasında çılgınlık yapmış iyi sevişen birisini hiç bir erkek istemez diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba.

ercan41, Azi, forceresul ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Axiboy herkesin doğrusu kendinedir evlilik konusunda zaten kolay kolay evlenmem ancak çok seversem işte bu kadındır aradığım dersem evlenirim geçmişinde ne yaptın ettin demem ayrıca dili dini hangi ülkeden olursa olsun fark etmez yeterki kafalar uyuşsun ilk mesajımdada yazdım çoğu kişi benim gibi düşünmez diye

Azi, deathlifter ve Danny Boy bunu beğendi.
  18. UslanmazUmut

UslanmazUmut Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Gaziantep
    Merabalar efsun,
    22 yaşında üniversite ögrencisi bi kızın hayatında 1 defa bile erkek arkadaşı olmaması gerçektende büyük bir eksiklik.Erkeklerde senin durumunda olan bir kızla çıkmaktan endişe duyarlar.Daha önce nsl davranman gerektiğini lafta olsada pratikte test etmemişindir bu göründüğünden çok farklı,ilk çıktıgın zaman aşık oldugunu zannedersin ve bağlanırsın duygusal yönün çok ağır basar.Erkek arkadaşınında çok hassas ve sorumlu olması gerek bu dönemde.
    (%90 ilk çıktığı kişi ile evlenen yoktur)Ayrılık zamanı geldiğinde bu sana acayip koyar bunlara alışman gerekiyor bi an önce.
    Sana tavsiyem çekingen olma,geçmişi düşünüp geleceğin hayalini kurma anı yaşa.Hayatında karşına çıkan fırsatları degerlendir erteleme(işte üniversite bitsin sonra işe gireyim şunuda yapıyım bunuda yapıyım öle evlenirim deme evde kalırsın:D)
    Bahsettiğim durum cinsel ilşki filan değil yanlış anlama olmasın,beraber vakit geçirmekten, koluna girip gezmekten söz ediyorum.

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    buarada konuyu açan arkadaşa şunuda yazayım şahsen düşüncelerine saygı duyuyorum kimsenin yaşam tarzını sorgulamam sadece sordun ve doğal olarak hem senle aynı fikirde olan cevaplar geldi hemde olmayan cevaplar geldi bazı arkadaşlarda tavsiyelerde bulundu yolun açık olsun

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  20. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Hayreett " nefes alsın yeter ulan " mesajını goremedım ılk defa , Where are you abazians? , whats going on here? :)

Azi, Cattleya, shaq ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş